Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος GruntGR έγραψε:

ειναι γνωστο πλεον εδω μεσα οτι προτιμω την γυναικα μου με τον ιδιο τροπο που προτιμω το συστημα αρχειων μου. 

Το κακό με το σύστημα αρχείων που προτιμάς είναι ότι δε δέχεται αρχεία πάνω από 4 Gb :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Έχουμε κάποιον που να ξέρει από Packet Tracer να του στείλω να κοιτάξει κάτι;
Δε θέλω να μου φτιάξει, λύσει ή δε ξέρω και εγώ τι κάτι, απλά να ρίξει μια ματιά, κυριολεκτικά δύο λεπτών.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, UltraB said:

Έχουμε κάποιον που να ξέρει από Packet Tracer να του στείλω να κοιτάξει κάτι;
Δε θέλω να μου φτιάξει, λύσει ή δε ξέρω και εγώ τι κάτι, απλά να ρίξει μια ματιά, κυριολεκτικά δύο λεπτών.

http://www.17track.net/en

 

Spoiler

:hehe:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το πανιγιρακι eurovision αλλά πολιτικοποιηση μέχρι εκεί που δεν πάει 

Επίσης ποια είναι η τρίτη δύναμη που δεν θέλει ούτε την Ρωσία ούτε την Γερμανία 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Lakisss said:

Αν ήμουν υπουργός μεταφορών θα έστελνα στη πρέσα παπάκια/tdm/rally/saxo με εξατμίσεις, και τις Ε30 για τεντυμποισμούς, 

 

Είμαι παραλία τώρα. Θα σου απαντήσω καταλλήλως όταν πάω σπίτι. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.oneman.gr/gynaikes/special_edition/ta-koritsia-me-toys-pio-kaytous-koiliakous.4046695.html

 

ποιος λακαμας  κοιταζει τους  κοιλιακους  σε μια γυναικα ? και ποιος ξεροκεφαλος  αρχιλακαμας θα ψηφισει παλι  τσιπρολλαντ ? ( αυτος που δεν εχει τα λεφτα του σε γαλλικη τραπεζα :hehe:  ) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος GruntGR έγραψε:

Τα κορίτσια με τους πιο καυτούς κοιλιακούς - Special Edition - ΓΥΝΑΙΚΕΣ | oneman.gr

 

ποιος λακαμας  κοιταζει τους  κοιλιακους  σε μια γυναικα ? και ποιος ξεροκεφαλος  αρχιλακαμας θα ψηφισει παλι  τσιπρολλαντ ? ( αυτος που δεν εχει τα λεφτα του σε γαλλικη τραπεζα :hehe:  ) 

 

 

Προσεχε θα φας warning για ακαταλληλο περιεχόμενο! :p

ΜΟΝΟ ΠΑΣΟΚ ΡΕ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.