Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλημερα σε ολους μας. Πολυ ομορφη μερα και σημερα. Βολτα στο σπιτι ενος φιλου για καφε και μετα φαγητο σε φιλικη οικογενεια (μπιφτεκια μαλλον, θα ανεβασω φωτο αν προλαβω και δεν πεσουμε ολοι πανω με τα μουτρα).  Πληρωσα μεσω internet και τηλεφωνο-δεη. Καλη φαση να μην τρεχεις, ευκολια. Παω να στιψω τα πορτοκαλια-λεμονια-γκρειπφρουτ μου για πρωινο. Εχω φαει ηδη και μια σοκολατα πρωτεινης.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

αφού ρε χοντα δεν το'χεις με τα μηχανήματα,τι παιδεύεσαι;;φτιάξε ένα τσαγάκι εκεί πέρα- που πίνει και ο γάτος :bleh:

 

tumblr_ofgprk0Zf11vsx1y9o1_500.gif

 

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα? XD 

 

EXTRA

 

Δεν μπορω να βρω πως λενε το ΑΥΤΟ ατιμο το κομματι  , στο 10.20 περιπου λεπτο . Αν καποιος μπορει να βοηθησει , θα εχει την αιωνια περιπου αγαπη μου 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kpetros said:

Καλημερα? XD 

 

EXTRA

 

Δεν μπορω να βρω πως λενε το ΑΥΤΟ ατιμο το κομματι  , στο 10.20 περιπου λεπτο . Αν καποιος μπορει να βοηθησει , θα εχει την αιωνια περιπου αγαπη μου 

 

Από την ταινία 2001: Οδύσσεια του Διαστήματος είναι.

 

Από το 3:00 μέχρι το 7:40, στο Bob, μπορεί να το άλλαξαν λίγο θα θέμα copyright.

 

 

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Καλημερα? XD 

 

EXTRA

 

Δεν μπορω να βρω πως λενε το ΑΥΤΟ ατιμο το κομματι  , στο 10.20 περιπου λεπτο . Αν καποιος μπορει να βοηθησει , θα εχει την αιωνια περιπου αγαπη μου 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Από την ταινία 2001: Οδύσσεια του Διαστήματος είναι.

 

Από το 3:00 μέχρι το 7:40, στο Bob, μπορεί να το άλλαξαν λίγο θα θέμα copyright.

 

 

Μήπως μιλάτε για το Also Sprach Zarathustra;

https://www.youtube.com/watch?v=a3bY3P523TE

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.