Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 8 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

δλδ μόλις λεω κάτι θα μου την πέφτει σύσσωμη η tank-gang; άραγε ποιος έδωσε τέτοια εντολή; :p

 

 

Εγώ βλέπω πάντως ότι ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσοπάνη.

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Οταν καποιος σου λεει

 

"Ασε εισαι κουρασμενη. Θα κανω εγω τις ομελετες"

 

Και τελικα δε τρωγονται οι ομελετες (η μια βρεθηκε στο πατωμα) και η κουζινα ειναι βομβαρδισμενο τοπιο. Εγω θα πρεπει να γελασω και να νιωθω χαρουμενη που καταλαβε οτι κουραστικα ή βλακας που τον αφησα να κανει ομελετες και θελω μια ωρα να συνεφερω τη κουζινα?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, karmen1983 said:

Οταν καποιος σου λεει

 

"Ασε εισαι κουρασμενη. Θα κανω εγω τις ομελετες"

 

Και τελικα δε τρωγονται οι ομελετες (η μια βρεθηκε στο πατωμα) και η κουζινα ειναι βομβαρδισμενο τοπιο. Εγω θα πρεπει να γελασω και να νιωθω χαρουμενη που καταλαβε οτι κουραστικα ή βλακας που τον αφησα να κανει ομελετες και θελω μια ωρα να συνεφερω τη κουζινα?

 

Αν αυτός ο κάποιος είναι ο σύντροφός σου, φταις. Θα έπρεπε να ξέρεις ότι "δεν τα καταφέρνει και πολύ καλά" στην κουζίνα. Θα έπρεπε να τον ευχαριστήσεις για την ικανότητά του να σε καταλάβει, αλλά να κάνεις εσύ το μαγείρεμα. Άρα βλάκας. :hehe:

Αν αυτός ο κάποιος δεν είναι ο σύντροφός σου, πάλι βλάκας. Τί δουλειά έχει ο ξένος να μαγειρεύει στην κουζίνα σου; :hehe:

Loose-loose situation!

 

34 minutes ago, UltraB said:

Αν και κανονικά δε θα έπρεπε να το μοιραστώ γιατί μειώνονται οι πιθανότητες μου να κερδίσω (:hehe:), πάρτε το γιατί σας πάω:

Πσσστ, άμα κερδίσεις θέλω βόλτα!

 

Αν το δώρο είναι κάποιο από τα εικονιζόμενα, άσε δε θα πάρω... Στα χαρίζω!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Καλημέρα φανταστική Δευτέρα!

 

πριν 35 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!

 

Χρόνια πολλά στους Γρηγόριδες και τους Φίλίππους  :) 

iho3bgc.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.