Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

καλα, σιγα μην πιστεψουμε τις ειδησεις, εδω στο δικο μου ειπανε χιλιες δυο μπαρουφες, καθενα καναλι ειπε διαφορετικα και φυσικα ψεματα.

Οταν σκασουν οι μυνησεις απο τον δικηγορο μου, να τους δω. Αλλα το πιο τρομακτικο ειναι να σκεφτουμε οτι αν λενε ψεματα σε αυτα τα θεματα, φανταστειτε ποσα παραμυθια λενε για τα πιο σημαντικα...

  • Like 1
  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, junior-21- said:

καλα, σιγα μην πιστεψουμε τις ειδησεις, εδω στο δικο μου ειπανε χιλιες δυο μπαρουφες, καθενα καναλι ειπε διαφορετικα και φυσικα ψεματα.

Οταν σκασουν οι μυνησεις απο τον δικηγορο μου, να τους δω. Αλλα το πιο τρομακτικο ειναι να σκεφτουμε οτι αν λενε ψεματα σε αυτα τα θεματα, φανταστειτε ποσα παραμυθια λενε για τα πιο σημαντικα...

 

Απλά σκίστους, έχουν λεφτά !

 

 

in other news

wrc , είναι καλά οι οδηγοί !

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Το δικό σου;

untitled_4.jpg
WWW.NEWS247.GR

Σοκαριστικές εικόνες από το τροχαίο που σημειώθηκε νωρίς το πρωί στη Νέα Σμύρνη, όπου ένα αυτοκίνητο αναποδογύρισε σε στενό δρόμο από άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία.

 

Α) για τα παιδιά

Β) για το παρμπριζ (το ανοιξανε για να με βγαλουν)

Γ) εδω ή σε αλλο καναλι οτι έτρεχα

 

ολα τα ξερουν φυσικα τα καναλια

  • Wow 6
Link to comment
Share on other sites

Α, νομίζω το θυμάμαι. Δε θυμάμαι βέβαια τί έλεγαν τα κανάλια, γιατί δε δίνω σημασία.

Ναι, τώρα που ξαναείδα το βίντεο θυμάμαι τα βρισίδια που έριξα από μέσα μου και στον άντρα και στη γυναίκα που ακούγονται σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός μάλιστα, το δοκίμασε με λίγη ταχύτητα παραπάνω!

Το μπροστά μέρος νομίζω με λίγη αλοιφούλα συνέρχεται, πίσω μπορεί να βρει μισό σκαραβαίο να τον κολλήσει.

Θα ναι και πιο ασφαλές με 50 άλογα αντί για 500.

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σε ένα απάτητο στρωμένο με χιόνι ανηφοράκι φεύγοντας από το Νοσοκομείο, έπιασαν τόπο τα crossclimate+. Παρότι σήμερα θα ήθελα να είμαι με το tipograle που είναι 4κίνητο και έχει κι αυτό crossclimate+, πήρα το punto της συζήγου γιατί το tipo έχει κολλημένο θερμοστάτη στο μισάνοιχτο και με τέτοιες θερμοκρασίες ο κινητήρας δεν θα ζεσταινόταν ποτέ και με τίποτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Χαρτόνι μπροστά από το ψυγείο έβαζαν τη δεκαετία του 80.

Βάζουν και τώρα... 

 

Βέβαια υπάρχουν και καινούρια που κλείνουν μπροστά τις γρίλιες και τις ανοίγουν όταν ζεσταθεί ο κινητήρας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος filarhos έγραψε:

Βάζουν και τώρα...

Τωρα δε λειτουργει ο ανεμιστηρας

 

πριν 2 ώρες, το μέλος filarhos έγραψε:

Βέβαια υπάρχουν και καινούρια που κλείνουν μπροστά τις γρίλιες και τις ανοίγουν όταν ζεσταθεί ο κινητήρας.

Αυτο ειναι για αεροδυναμικους λογους

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος slalom έγραψε:

Τωρα δε λειτουργει ο ανεμιστηρας

 

Αυτο ειναι για αεροδυναμικους λογους

 

Σε σύγχρονο αυτοκίνητο, δηλαδή που χρησιμοποιεί τον ανεμιστήρα όταν χρειάζεται, όταν κόλλησε ο θερμοστάτης στην εθνική οδό χωρίς χαρτόνι δεν ανέβαζε θερμοκρασία. Η εξωτερική ήταν κοντά στους 20 βαθμούς και για να έρθουμε από Θεσσαλονίκη καλύψαμε το μισό ψυγείο. 

 

Δεν είναι μόνο για αεροδυναμικούς λόγους οι γρίλιες δουλεύουν όπως και ο ανεμιστήρας. Όποτε χρειάζεται ανοίγει τις γρίλιες αρχικά και μετά βάζει τον ανεμιστήρα. Έχει καμπύλη που ελέγχει το κάθε τι, βλέποντας φυσικά και την ταχύτητα του αυτοκινήτου.

Το Χ3 του γείτονα που έχει το συγκεκριμένο σύστημα τις περισσότερες φορές έρχεται με κλειστές τις γρίλιες αλλά αν αργήσει να μπει στο πάρκινγ, πιάνουμε κουβέντα, μόλις ανεβάσει θερμοκρασία ανοίγει γρίλιες και ανεμιστήρα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος sotiris έγραψε:

 

τους χαιρετισμούς  μας στη Κοπεγχάγη 

Έγινε επεξεργασία από Thresh86
καλά ρε απίθανοι , βάλατε τη λέξη guten morgen στα ελληνικά ως ακατάλληλη ? :D
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alcool-autokinito%20%282%29.jpg?itok=F-b
WWW.CARANDMOTOR.GR

Υποχρεωτική καθίσταται από τον Ιούλιο του 2022 η τοποθέτηση αλκοολόμετρων σε όλα τα νέα αυτοκίνητα που θα αποκτούν...

 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:
alcool-autokinito%20%282%29.jpg?itok=F-b
WWW.CARANDMOTOR.GR

Υποχρεωτική καθίσταται από τον Ιούλιο του 2022 η τοποθέτηση αλκοολόμετρων σε όλα τα νέα αυτοκίνητα που θα αποκτούν...

 

Σιγά το τέλος... θα έχουν κυκλοφορήσει πριν από τα αυτοκίνητα φυσητήρια μπαταρίας

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.