Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

Το μηχανακι δεν μου ξαναεκανε προβλημα , εκανα και το service του . Ο μηχανικος μου ειπε βαση της περιγραφης μου πως τα συμπτωματα ειναι αντλια βενζινης ομως με δικες του δοκιμες δεν ειδε καποιο προβλημα . 

 

Btw , εχει κανεις σας tank bag μαγνητικο ? Σκεφτομαι να παρω ενα απλο μονο και μονο να χωραει χαρτια/πορτοφολια και κινητο (αντε και ενα μπουκαλακι νερο ) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
On 3/14/2018 at 8:02 AM, ΓιαγκΤ said:

 

Της πλάκας είναι και τα δύο. Αν ήταν ατσάλινα δεν θα δάγκωνε ο εξωλκέας να μπει μέσα.

 

To δευτερο ατσαλινο δεν ειναι? Με το καναλι του τυπου ξενερωσα ολες οι κλειδαριες ειναι τις πλακας ΛΟΛ.

Έγινε επεξεργασία από ThorLite
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος ThorLite έγραψε:

 

To δευτερο ατσαλινο δεν ειναι? Με το καναλι του τυπου ξενερωσα ολες οι κλειδαριες ειναι τις πλακας ΛΟΛ.

Μην σε ξεγελάει το χρώμα, όχι μόνο δεν είναι ατσάλι αλλά έχω την υποψία ότι είναι μπρούτζινο. Παρατήρησε  μετά τα 2 λεπτά πώς  ξεχειλώνει στην είσοδο του εξωλκέα σαν να είναι από τσίχλα.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο motogp χτες....

Αρκετα ενδιαφερον απο την αρχη μεχρι το τελος, ο Αντρεας:p  εβαψε φετος κ το δευτερο αλογο στο κρανος του μαυρο, κ αποδειξε οτι το εννοουσε!!!!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αδερφέ με τον ίδιο τρόπο το 1999 έχασα από τα χερια μου τι μοτοσικλέτα και ακόμη ταλαιπωρούμε με χειρουργεία ίσος εάν είχα τοποθέτηση stabilizer να τι γλίτωνα (χιλιόμετρα 220 plus).

Πραγματικά βλέποντας το έχω συγκλονιστεί μιας και μου ήρθε στο μυαλό αυτά τα ελάχιστα δευτερόλεπτα που πασχίζεις να το φέρεις σε έλεγχο  και καταλαβαίνεις ότι μάλλον τελείωσες (όλα αυτά σε δευτερα ίσος σε κλάσματα)

το stabilizer μπορεί να σε σώσει;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε συ πω... το σταμπιλιζατερ βοηθαει βεβαια αλλα δε σε σωζει κιολας απο τετοια κατασταση... πολλη προσοχη με τις κινησεις μας πανω στις μοτο (τις οποιες κινησεις βεβαια δυστυχως τις μαθαινουμε μονο οι τυχεροι αλωβητοι...)

 

πιστευω γενικα οτι μονο η νομοθεσια μπορει να βοηθησει στη μειωση τραγικων καταστασεων με μηχανες, καθως ειναι εργαλεια που στα χερια οποιουδηποτε υπερβαινουν τις ικανοτητες και την εγκρατεια. οση παιδεια και ωριμοτητα να εχεις, το μηχανημα αυτο ειναι τρομερα επικινδυνο.

Link to comment
Share on other sites

Οδηγούν supesport μοτοσυκλέτες σε υψηλή ταχύτητα , με κίνηση και χωρίς προστασία (μόνο κράνος ) κάνοντας και χαζομαρίτσες.

 

Τι μπορεί να πάει στραβά ? 

 

ΥΓ @stathisp κρίμα ρε φίλε , πάντα όρθιος και υγιής 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.