Jump to content



piercing γλώσσας


dimitra95

Recommended Posts

hug_zps278d29c3.jpg

 

 

πάω για ύπνο....too much νυχτιάτικο. μου χαν λείψει κάτι τέτοια αλλά πετάω λευκή πετσέτα :hehe:

εριξα ενα ευχαριστο break σε αυτο το ανιαρό φορουμ  :D  B)  -_-

sleep is for the weak !

 

 

τι αθλημα ? ισως εχει επιπτωσεις η γλωσσα

βολλευ. δεν παιζουμε με την γλωσσα εξω  :p  :p  :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι έχουν σκαλώσει με το γεγονός ότι είναι τεχνολογικό forum.

Off Topic είναι, ότι θέλει λέει και ρωτά ο καθένας..

Anyway... Δήμητρα δεν είναι και τόσο τρελό άλλο πια το piercing στη γλώσσα.

Ίσως ήταν πριν από μια 10ετία αλλά όχι άλλο πια.. Αν πας σε κάποιο reputable μαγαζί (υπάρχουν κάμποσα στο κέντρο - αν και λίγο ακριβά) θα κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι έχουν σκαλώσει με το γεγονός ότι είναι τεχνολογικό forum.

Off Topic είναι, ότι θέλει λέει και ρωτά ο καθένας..

Anyway... Δήμητρα δεν είναι και τόσο τρελό άλλο πια το piercing στη γλώσσα.

Ίσως ήταν πριν από μια 10ετία αλλά όχι άλλο πια.. Αν πας σε κάποιο reputable μαγαζί (υπάρχουν κάμποσα στο κέντρο - αν και λίγο ακριβά) θα κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου.

μμμμμ μπορεις να δωσεις 1-2 παραδειγματα?

Link to comment
Share on other sites

βολλευ. δεν παιζουμε με την γλωσσα εξω

μην το πεις στον Michael Jordan.

 

http://thebestten.files.wordpress.com/2010/01/michael-jordan-tongue.jpg

 

on second thoughts πιστεύω κι εγώ ότι είναι βαλτή από την αστρογάτα.

Link to comment
Share on other sites

μμμμμ μπορεις να δωσεις 1-2 παραδειγματα?

 

Χωρίς καμία απολύτως διάθεση διαφήμισης και μόνο διότι και εγώ και κάποιοι άλλοι δεν είχαν κανένα απολύτως πρόβλημα όταν κάναμε τα piercing μας εκεί, Jimmy's και Eightball προσωπικά θα τα πρότεινα. Υπάρχουν πολλά περισσότερα όμως τα οποία ίσως είναι εξίσου καλά ή και καλύτερα.

 

Δεν θα αγχωνόμουν και ιδιαίτερα πάρα πολύ όμως στη θέση σου. Μπορεί να μην έχω πέσει ποτέ σε τέτοιο περιστατικό αλλά όποιος γνωστός μου έκανε σε ένα απο τα μεγάλα δεν αντιμετώπισε ποτέ κάποιο πρόβλημα.

 

Το "χασάπης" είναι κάτι που εύκολα μπορεί να πει κάποιος γιατί είχε την τάδε αλλεργία (ασήμι, ή λευκόχρυσο ή χρυσό or w/e) ή γιατί ο οργανισμός του ήταν τέτοιος και δεν τον γνώριζε (εμένα οι τρύπες μου πχ. έκλειναν σε χρόνο DT λες και ήμουν mutant ξέρω γω, αλλά δεν μου φταίει κάποιος για αυτό  :p ) όμως το πόσο ευσταθεί είναι λίγο σχετικό.

 

Αν υπάρχει κάποιος "ειδικός" around όπου θα μπορούσε να φέρει επαγγελματική αντίθετη άποψη φυσικά άκου αυτόν καθώς η δική μου είναι εμπειρική.

Link to comment
Share on other sites

Ahhh.. και μιας και το θυμήθηκα, η αλλεργία στο χειρουργικό ατσάλι είναι αρκετά common επίσης και μπορεί να τη δεις στη μορφή ότι απλά δεν λέει να σταματήσουν τα υγρά από τη τρύπα, οπότε σε τέτοια περίπτωση δοκίμασε άλλο υλικό, δεν κάνει για σένα.

 

Αυτό είναι γενικά για τις τρύπες όχι συγκεκριμένα για γλώσσα προφανώς.  :p

Link to comment
Share on other sites

Ahhh.. και μιας και το θυμήθηκα, η αλλεργία στο χειρουργικό ατσάλι είναι αρκετά common επίσης και μπορεί να τη δεις στη μορφή ότι απλά δεν λέει να σταματήσουν τα υγρά από τη τρύπα, οπότε σε τέτοια περίπτωση δοκίμασε άλλο υλικό, δεν κάνει για σένα.

 

Αυτό είναι γενικά για τις τρύπες όχι συγκεκριμένα για γλώσσα προφανώς.  :p

λογικα δεν εχω αλλεργια, εχω και στον αφαλο....

Link to comment
Share on other sites

μην το πεις στον Michael Jordan.

 

http://thebestten.files.wordpress.com/2010/01/michael-jordan-tongue.jpg

 

on second thoughts πιστεύω κι εγώ ότι είναι βαλτή από την αστρογάτα.

 

Έπαιζε βόλλεϋ ο Τζόρνταν; Μπάσκε-γκολφ-μπέισμπολ, εξ όσων θυμάμαι. Μπάσκετ διαγαλαξιακού επιπέδου Btw, πόσο μπροστά από την εποχή του ρε φίλε? Από κάθε άποψη. Κρίμα που τον προλάβαμε στα τελειώματα. Δηλαδή κρίμα που γεννήθηκε τόσο νωρίς. Γιατί πιο πριν δεν είχε πολλές καλές μεθόδους καταγραφής των όσων κατάφερνε. Ενώ σήμερα 15 κάμερες HD & 4K για την πάρτη του.

Link to comment
Share on other sites

αναλαμπη mode on: γυρω στο '95 ειμαι μοναστηρακι και μολις εχω βαλει σκουλαρικη στο αυτι!!!

πρωτος στη παρεα που το εκανα, περπαταω καμαρωτος...

πετυχαινω μπροστα μου πανκιο... μετρησα περιπου 9 τρυπες...

συνεχισα το περπατημα σκυφτος...

αναλαμπη mode off: καλη φαση!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.