Jump to content



Καζαμιας 2005


Chosen

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen

ο Chroma ήρθε ως Arctic Silver 5 (γυμνός και πασαλλειμένος με AS5)

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Συγχαρητήρια...

Προτείνω να γίνει sticky...

Είναι κρίμα να μην το διαβάσουν όλοι...

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η κυρία Τατιάνα βρήκε έναν άξιο αντίπαλο.

Μετά από αυτό το κείμενο, πρέπει να υπάρξει μια πολύ σοβαρή αναθεώρηση του επαγγελματικού του προσανατολισμού.

Εκείνο όμως που κάνει εντύπωση, όχι μόνο σε αυτό το κείμενο, αλλά σχεδόν σε ότι γράφει, είναι ο ερωτισμός αυτού του παλικαριού. Ακόμα και στον καζαμία τις στρίμωξε τις Ουκρανές, Λευκορωσίδες κλπ.

Σοφά σκεπτόμενος δεσμεύτηκε με αλλοδαπή, γιατί ελληνίδα θα του τα έκοβε στο τάκο του χασάπη.

Προτείνω την ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ του μετονομασία από το ξενόφερτο Chosen στο ελληνικότατο Σάτυρος, και με το παρά κάτω για αβαταρ:

post-93-1416071466,1562_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδες, βοήθησαν πολύ και οι πορωμένοι πρωταγωνιστές που μου δίνουν τροφή με τους μοναδικούς τους χαρακτήρες.

Αρχική απάντηση από jax7480

Υ.Γ. Που ειναι οι φωτος βρε? πρεπει να παμε και για ρεβεγιον...

Από δω το πήγα, από κει το έφερα, δεν κατάφερα να τα συγχωνεύσω οπότε θα κυκλοφορήσω το Ημερολόγιο 2005 ξεχωριστά (υπολογίζω σε 2-3 μέρες να έχω τελειώσει τις τελευταίες 5-6 φωτογραφίες.

Μείνετε συντονισμένοι ;)

Αρχική απάντηση από fantacid

παλι καλα την γλιτωσαν κατι παλικαρια.....ουφ!

Μη μου στεναχωριέσαι, παίζει και Ημερολόγιο 2005 με ημίγυμνες φωτογραφίες Θεσσαλονικιών TheLabιωτών. Κάτι θα κάνουμε και για τα παλικάρια που την γλίτωσαν από τον Καζαμία...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Εκείνο όμως που κάνει εντύπωση, όχι μόνο σε αυτό το κείμενο, αλλά σχεδόν σε ότι γράφει, είναι ο ερωτισμός αυτού του παλικαριού. Ακόμα και στον καζαμία τις στρίμωξε τις Ουκρανές, Λευκορωσίδες κλπ.

Σοφά σκεπτόμενος δεσμεύτηκε με αλλοδαπή, γιατί ελληνίδα θα του τα έκοβε στο τάκο του χασάπη.

Προτείνω την ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ του μετονομασία από το ξενόφερτο Chosen στο ελληνικότατο Σάτυρος, και με το παρά κάτω για αβαταρ:

Εαν του αρεσει το σατυρος κ το υιοθετισει πολυ φοβαμαι οτι το avatar δε θα ειναι τοσο σεμνο........

χεχε

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOL ρε έλεος, λυπήσου μας :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

DJD με είπε γλείφτη στο καζαμίαααα :cry:

@Chosen, Για τελευταία φοράα δεν είμαι Σαλονικιός....πίστεψε με το γάλα βάφει στις σκάλες...και θέλει ώμο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.