Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Ζητώ από τον Άκη να ελέγχει όπου εμπλέκομαι εγώ ή ο Γιώργος Μάλλης και να συζητάμε τα πολύ δύσκολα περιστατικά.

Κανένα πρόβλημα. Προτιμώ με pm και με αναφορά συγκεκριμένων λεπτών ή ακόμα καλύτερα σε βίντεο μαζί με σύντομη περιγραφή του συμβάντος!

Link to comment
Share on other sites

όποιος έχει να κάνει κάποιο report για τον αγώνα μου το κάνει με pm μέχρι και το Σάββατο 2/5

Αν εμπλέκομαι εγώ ή ο Γιώργος Μάλλης το στέλνει στον Άκη

 

Άγωνας

 

Εμπλεκόμενοι

 

Λεπτό.

 

άντε γιατί έχω να κάνω και τόσα liveries για το ταξί.  :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω αν γυρίσει ο  zenor  να δημιουργηθεί νέα ομάδα και να πας με τον Aκη!

Επίσης no reports please είμαστε σε περίοδο προσαρμογής όοοολο το 2015 !

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To ΑC από μόνο του σου δείχνει που βρίσκεται ο άλλος οπότε το helicorsa το θεωρώ περιττό, άσε που σε ένα replay το είδαμε να μη λειτουργεί. Το σωστό κατ εμέ όταν ξέρεις ότι βρίσκεσαι κοντά με τον αντίπαλο είναι να τον ψάξεις πριν τη στροφή και αναλόγως πράττεις. Αν πχ στο nurburging στην 1η στροφή ο αντίπαλος είναι στα δεξιά δε θα κλειστείς στη στροφή, θα πας πιο ανοικτά για να δώσεις χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Μπήκα και δοκίμασα το TAXI στην IMOLA και νομίζω ότι από την μια θα έχει διασκέδαση στο max και απο την άλλη θα είναι η χαρά του φανοποιού :p :p :p

Πάντως εκτός από ψαγμένο σετάπ, θέλει οπωσδήποτε:

1. Ψυχραιμία

2. Υπομονή

Πολύ τεχνική πίστα, μεγάλη και "τριζάτη" στην ουρά η 190..... ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!

Με μαμά σετάπ, έκανα 2.02.9ΧΧ.

 

 

Με κάποιον με μπερδεψες [emoji14]

 

 Ναί όντως Γιάννη, αλλά τελικά η παρατήρηση μου ίσχυσε λίγο μετά αφού ανέβασες βίντεο σου, όπου συμφωνώ και εγώ ότι είσαι σε "καθαρή" προσπέραση στον Γιώργο.

 

Ouπς. Κάτσε να πάρω τον ασφαλιστή μου να κάνω θετική δήλωση (άλλη φορά μην αφήνεις την πόρτα ανοιχτή :p :p :p )

ΘΕΟΣ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ψηφίζουμε εδώ ανάμεσα σε δύο ημερομηνίες (24/5/2015 ή 7/6/2015) για τον δεύτερο αγώνα (Mercedes 190 Evo II - Imola )μέχρι και

6/5/2015

 

http://doodle.com/szhkwh6bs8tvg3ba

Έγινε επεξεργασία από thazio
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θα ήθελε να του σχεδιάσω το κράνος παρακαλώ να μου στείλει δυο λόγια (σε pm φυσικά) με περίπου τι τον εκφράζει (πχ: είμαι ΑΕΚ και μου αρέσει το κόκκινο...) :p

 

Φυσικά δεν προλαβαίνουμε τον επόμενο αγώνα αλλά τον τρίτο μετά το καλοκαίρι :)

Έγινε επεξεργασία από thazio
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@thazio (πχ: είμαι ΑΕΚ και μου αρέσει το κόκκινο...) :p

 

Αντε παράταμας ρε, που θα μας πεις ότι μας αρέσει το κόκκινο!

Αφού είμαι ΑΕΚ, φυσικά και μουα αρέσει το κίτρινο :p :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Επομενος αγωνας Κυριακη 24/5 . Θα ακολουθησουν λεπτομερειες.

ο σερβερ ειναι ηδη ρυθμισμένος (πλην της διάρκειας του αγώνα)

Είναι καταχρηση πιστεύετε να κανω ενα τοπικ για αποτελεσματα-ανακοινωσεις-downloads για να μην ψάχνεται ο κοσμος ;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω προτεινω επειδη το εχουμε πολυ το θεμα γενικα με το assetto corsa να φτιαχτει ενα subforum μονο για αυτο και να μεταφερθουν εκει μεσα ολα. Το αρχικο θεμα, το gatherings, το cup και να μπει ενα με βαθμολογιες.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.