Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Ρε εσεις διαβάστε λίγο τι έγραψα.

Μην γεμίζουμε το ποστ με διαλόγους χωρίς νόημα

Την κάναμε την συζήτηση τον Ιούνιο.

 

Γεμίζοντας σελίδες πρέπει να ξαναγράφω συνέχεια τα ίδια. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@PeGe,  καλωσηρθες στην παρεα....

 

περνα καμια βολτα απο εδω πρωτα:

Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]

που μαζευομαστε καθε κυριακη για αγωνα και καθ' ολη την εβδομαδα για practice και φιλικα ματσακια
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα πρέπει να αποσύρω τη συμμετοχή μου στο Cup καθώς την ίδια ώρα κάθε κυριακή υπάρχει αγώνας σε iRacing League που συμμετέχω, οπότε εάν υπάρχει κάποιος που θέλει να μπεί στο Cup υπάρχει η θέση διαθέσιμη.

 

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι οι συμμετοχές έχουν κλείσει, αλλά αν έχετε αποχωρήσεις και θέλετε να γεμίσει το grid είμαι διαθέσιμος (εννοείται μετά τον arkoudadis) :) 

Link to comment
Share on other sites

Και για μένα θα είναι αδύνατη η συμμετοχή στο αγώνα του Σεπτεμβρίου.

Πιθανώς και στους άλλους 2, αλλά αυτό ακόμα δεν το γνωρίζω. Αν κάποιος είναι 100% σίγουρος από τώρα ότι μπορεί να τρέξει σε αυτούς τους αγώνες, εννοείται πως παραχωρώ τη θέση μου.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τους πόντους προτείνω η βαθμολογία του κατασκευαστή να παραμείνει ως Έχει ??

Για εμάς το πιο λογικό είναι να μπούμε με 0 βαθμούς ως New entries στο cup!!!

Έγινε επεξεργασία από Arkoudadis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία @ & @ δηλώστε με PM στον thazio πως θέλετε να αναλάβετε την ομάδα Jägermeister αντικαθιστώντας τους geovas77 kai akis_z80.

Με καθυστέρηση γιατί ήθελα να σου το πω αλλά το ξέχασα: Τρελό respect για το umlaut στο jagermeister [emoji14]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια θα έλθουν όλοι αυτοί που έχουμε να τους δούμε πάρα πολύ καιρό ?

Αν κάποιος εκτός βέβαια από Aki & Geova που το δήλωσαν έγκαιρα δεν προτίθεται να συμμετέχει ας μας ειδοποιήσει για να πάρει κάποιος άλλος τη θέση του .

Επίσης νομίζω πως πρέπει να μπείτε να κάνετε κανα γύρο οι arkoudadis kai sud1500t στο σέρβερ του thazio για να κρατήσει τα στοιχεία που θέλει έτσι ώστε να τρέξετε με τα σωστά skins.

Server Νame: CLC2015

Pass:  CLC TL

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια θα έλθουν όλοι αυτοί που έχουμε να τους δούμε πάρα πολύ καιρό ?

Αν κάποιος εκτός βέβαια από Aki & Geova που το δήλωσαν έγκαιρα δεν προτίθεται να συμμετέχει ας μας ειδοποιήσει για να πάρει κάποιος άλλος τη θέση του .

Επίσης νομίζω πως πρέπει να μπείτε να κάνετε κανα γύρο οι arkoudadis kai sud1500t στο σέρβερ του thazio για να κρατήσει τα στοιχεία που θέλει έτσι ώστε να τρέξετε με τα σωστά skins.

Server Νame: CLC2015

Pass:  CLC TL

Μπήκα το Σάββατο. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.