Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

θα έχουμε και live streaming??:D

Αν έχουμε streaming θα πρέπει να βάλουμε στην περιγραφή τον Αλέξη Κωστάλα γιατί χθες το βράδυ που μπήκα για practice με το γκριπ στο 90% σαν καλλιτεχνικό πατινάζ ήταν [emoji12]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δε θα συμμετασχω και γω στον αγωνα, εχω νεογεννητο στο σπιτι απο χτες :)

ας παρει καποιος ΑΞΙΟΣ τη θεση μου στη BiC!

Να σου ζήσει!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δε θα συμμετασχω και γω στον αγωνα, εχω νεογεννητο στο σπιτι απο χτες :)

ας παρει καποιος ΑΞΙΟΣ τη θεση μου στη BiC!

Να σας ζήσει, γερό και τυχερό! Καλώς ήρθες στο club των μπαμπάδων (θα αργήσουμε να σε ξαναδούμε)!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δε θα συμμετασχω και γω στον αγωνα, εχω νεογεννητο στο σπιτι απο χτες :)

ας παρει καποιος ΑΞΙΟΣ τη θεση μου στη BiC!

 

 Nα σου ζήσει Chris  και να το χαίρεστε ,δεν μας είπες αγόρι η κορίτσι αν και δεν παίζει ρόλο για το αν θα γίνει το νεότερο μέλος του thelab. :D

Είσαι καλός στην άμυνα δεν σε φοβάμαι θα τα αντέξεις τα βάρη του πατέρα. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μην γραφω στο θεμα του αγωνα...

 

Ολο αυτο με τις αλλαγες εχει γινει επειδη εχει τραβηξει πολυ το cup. Προτεινω να τρεξουμε με τους καινουργιους μεσα για φετος ετσι και αλλιως εχουν αλλαξει ολες οι ομαδες.

 

Την επομενη σεζον τωρα, για αρχη το cup θα εχει 5-6 αγωνες (το κανονιζουμε εμεις αυτο) με διαφορα μιας εβδομαδας ο καθενας και οι ημερομηνιες θα αλλαζουν μονο σε περιπτωση που ενα ποσοστο ατομων δεν μπορουν να συμετασχουν, δλδ αν λειπει το 1/3 του grid τοτε θα πηγαινει την επομενη εβδομαδα, αν και την επομενη εβδομαδα λειπουν παλι τρεχουμε κανονικα. Στοχος πρεπει να ειναι να τελειωνει το cup σε ενα με εναμιση μηνα και μετα παμε για αλλα οποτε μπορουμε και οποτε μπορει και ο thazio να φτιαξει τα σκιν.

 

Η κατηγορια αυτοκινητου θα ειναι ΜΙΑ ανα cup, τα αυτοκινητα θα τα διαλεγουν οι ομαδες και θα πρεπει να τρεξουν με αυτα ΟΛΟΥΣ τους αγωνες, μην καθεται και ο thazio να φτιαχνει συνεχεια σκιν. Προτεινω να αλλαζουν τελειως οι κατηγοριες απο σεζον σε σεζον π.χ GT-Road cars τη μια Open wheel την αλλη. 

 

Πανω σε αυτο πρεπει να βασιστουμε για την επομενη σεζον, νοικοκυρεμενα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Thazio, πρόταση. Μήπως να έβαζες αυτό http://www.racedepartment.com/downloads/stracker.3510/

ώστε εμείς να βάλουμε αυτό http://www.racedepartment.com/downloads/ptracker.3509/

και να βλέπουμε τα στοιχεία πχ έτσι http://managerdc2.rackservice.org:50299/lapdetails?lapid=96723#

Link to comment
Share on other sites

Για να μην γραφω στο θεμα του αγωνα...

 

Ολο αυτο με τις αλλαγες εχει γινει επειδη εχει τραβηξει πολυ το cup. Προτεινω να τρεξουμε με τους καινουργιους μεσα για φετος ετσι και αλλιως εχουν αλλαξει ολες οι ομαδες.

 

Την επομενη σεζον τωρα, για αρχη το cup θα εχει 5-6 αγωνες (το κανονιζουμε εμεις αυτο) με διαφορα μιας εβδομαδας ο καθενας και οι ημερομηνιες θα αλλαζουν μονο σε περιπτωση που ενα ποσοστο ατομων δεν μπορουν να συμετασχουν, δλδ αν λειπει το 1/3 του grid τοτε θα πηγαινει την επομενη εβδομαδα, αν και την επομενη εβδομαδα λειπουν παλι τρεχουμε κανονικα. Στοχος πρεπει να ειναι να τελειωνει το cup σε ενα με εναμιση μηνα και μετα παμε για αλλα οποτε μπορουμε και οποτε μπορει και ο thazio να φτιαξει τα σκιν.

 

Η κατηγορια αυτοκινητου θα ειναι ΜΙΑ ανα cup, τα αυτοκινητα θα τα διαλεγουν οι ομαδες και θα πρεπει να τρεξουν με αυτα ΟΛΟΥΣ τους αγωνες, μην καθεται και ο thazio να φτιαχνει συνεχεια σκιν. Προτεινω να αλλαζουν τελειως οι κατηγοριες απο σεζον σε σεζον π.χ GT-Road cars τη μια Open wheel την αλλη. 

 

Πανω σε αυτο πρεπει να βασιστουμε για την επομενη σεζον, νοικοκυρεμενα.

συμφωνω εκτος απο το τελευταιο.

Θα μου αρεσε να αλλαζει το combo καθε φορα.Εχει σασπενς ετσι :D

Οτι πει ο διοργανωτης!

Απο εκει και περα ναι , λογω οτι κρατησε παρα πολυ , μετρησαμε πολλες απουσιες.Nα ναι καλα ο thazio με τα σκινς του και για την διοργανωση ,θεληση να υπαρχει απο μας και ολα τα αλλα θα γινουν!οπως ειπαμε το πρωτο cup ειναι δοκιμαστικο ! :)

Γιατι δεν ηρθες σημερα;;;

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν ηρθες σημερα;;;

Τα επαιξε το μοντεμ, ειχα παει για καφε και μολις γυρισα κατα τις 8 δεν ειχα ιντερνετ, το κοιταω και το φωτακι του ρευματος εμενε κοκκινο. Επαιξα λιγο με το διακοπτη και εκανε κατι θορυβους μεχρι που σταματησε να δινει ρευμα τελειως.

Τελος παντων, παω να παρω ενα με 1000αρι ethernet να ανεβει και η ταχυτητα του copy paste απο το νας.

Καμια ιδεα για μαρκα?

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω συγγνώμη απο όλους, και κυρίως τον teammate @panosdimp αλλά και τον @thazio (για τον κόπο της εξαιρετικής εργασίας που έκανε με τα σκινς) για την απρόσμενη απουσία μου από τον αγώνα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.