Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Κατι σχετικα αργο οπως Abarth που ειπε ο παναγιωτης, κατι Corsa που εχει παρει το ματι μου και 458 S3 κανει καλους αγωνες βασει του τι εχω τρεξει αλλου, Lotus Evora GTC δινει παλι πολυ καλους αγωνες. Ακομα, θα προτεινα να υπαρχει 1 αυτοκινητο για ολους και να μπει αυξημενη φθορα στα λαστιχα ετσι ωστε να χρειαζομαστε pit stop. Τελος, θα παρακαλουσα αν γινεται να μην μπει την πεμπτη.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

η θα μπορουσαμε να τρεξουμε με αυτο

http://www.racedepartment.com/downloads/renault-clio-v6-255.5011/

 

ετρεχα με αυτο σε δυο τρια ενιαια στο rfactor αν ειναι εστω και 10% ιδιο ειναι απολαυστικο αμαξακι ειναι μεταξυ xf gti και xf gtr 

Link to comment
Share on other sites

Θα ξεσκονίσω λίγο τη σελίδα της gvr team για να δω πως είχαμε οργανώσει ένα πολύ πετυχημένο πρωταθληματάκι στο lfs. Νομίζω είχαμε ξεκινήσει με το xfg και ανεβαίναμε κατηγορία.

Το abarth πάντως δίνει πολύ ωραίους αγώνες. Επί εποχών netkar που έτρεχα σε διάφορους servers γίνονταν τα απίστευτα!

Έγινε επεξεργασία από panos2171
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα να μπει ψηφοφορια για ημερα και ωρα, οπως αυτη που καναμε στο αλλο για πεμπτη-παρασκευη αν θυμαμαι καλα... θα ηταν πιο δικαιο. και μπορει και να συμπεσουμε ολοι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σε λιγο καιρο ερχονται νεα καλουδια με to dream pack μηπως θα ηταν φρονιμο να περιμενουμε λιγο? δεν ξερω βεβαια ποσο λιγο

 

η δικια μου προταση με το υπαρχον περιεχομενο

 

abarth fiat stage 1

458 stage 3

458 non stage/ mp4C

gt3/gt2

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πως θα μπορούσαμε να ψηφίσουμε για όλα αυτά;(γίνεται εδώ με κάποιο τρόπο ;)

Θα κερδίσουμε πολύ χρόνο.

 

Για το "πότε" χρησιμοποιούσαμε το doodle.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πως θα μπορούσαμε να ψηφίσουμε για όλα αυτά;(γίνεται εδώ με κάποιο τρόπο ;)

Θα κερδίσουμε πολύ χρόνο.

 

Μήπως μέσω κάποιου site σαν http://www.poll-maker.com/ ;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μέσα για το πρωταθληματάκι. Από καθημερινές μπορώ Τρίτη η Πέμπτη αλλιώς σ/κ. Ωραία θα ήταν τα μικρά αμάξια, Abarth, Alfa Romeo η κάνα καλό mod. Αλλιώς σαν 2η επιλογή GT3.

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν η ψηφοφορία να ήταν ονομαστική, έτσι ώστε να ψηφίσουν μόνο όσοι θα συμμετάσχουν.

Ε τότε ας βγουν πρώτα  τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας που αφορά στις μέρες και ώρες που θα γίνονται οι αγώνες έτσι ώστε να γνωρίζουν ποιοί μπορούν να λάβουν μέρος στους αγώνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ψήφισα, Παρασκευή και Abarth, αλλά προσέξτε γιατί το σύστημα σε αφήνει να ξαναψηφίσεις οπότε μην στο τέλος είμαστε 11 ας πούμε για παράδειγμα και εμφανιστούν αποτελέσματα από καμιά 30αριά :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Οταν με το καλο το ετοιμασετε και ξεκινησετε, θελω μια θεση καβαντζα στο σερβερ για να παρω ματι... :happy:

Μπες να σχολιασεις και να κανεις το safety car με την SLS... εχουμε και το skin.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν θα ταν κακό να ψηφίζαμε δυό φορές όσον αφορά τις μέρες οχι όμως και περισσότερες. Η μια και μοναδική φορά είναι περιοριστική, κάποιος ας πούμε που μπορεί Πέμπτη μπορεί να τα καταφέρει και Παρασκευή και κάποιος που μπορεί Σάββατο να μπορεί και Παρασκευή οπότε μπορεί να αυξηθεί ο αριθμός των συμμετοχών.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.