Jump to content



Call of Duty Black Ops 3


SpirosKGR

Recommended Posts

τρέχω το παιχνίδι,

και λέει press ENTER to start..

πατάω και δε γίνεται τίποτα,ούτε πάνω από το gamepad

Μόνο το ESC νιώθει,και εκεί μέσα όταν επιλέγω yes/no το enter νιώθει.

Τί φάση;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το μονο κουλο που μου κανει ειναι οτι ενω παιζω για καποιο λογο ενεργοποιει το voice chat. Φυσικα δεν παταω κατι για να μιλησω αλλα πανω στην οθονη βγαζει το ονομα μου με την ενδειξη του μεγαφωνου διπλα... Οχι συνεχομενα αλλα στα καλα καθουμενα μπορει να εμφανιστει αρκετες φορες κατα τη διαρκεια ενος παιχνιδιου.

Edit Επαιξα μονο δυο τρεις γυρους. Μου αρεσε αρκετα. Ναι μεν φουτουριστικο και με πολλα μπλιμπλικια σαν εξοπλισμο αλλα το βρηκα λιγο πιο σοβαρο και "γηινο" σε σχεση με το advanced warfare, πραγμα που το προτιμω. Τωρα το αν θα σκασω το 60αρι για να το παρω με το που βγει δεν το νομιζω. Οταν πεσει ομως λιγο θα το σκεφτω σοβαρα!

Έγινε επεξεργασία από giorgos2187
Link to comment
Share on other sites

τρέχω το παιχνίδι,

και λέει press ENTER to start..

πατάω και δε γίνεται τίποτα,ούτε πάνω από το gamepad

Μόνο το ESC νιώθει,και εκεί μέσα όταν επιλέγω yes/no το enter νιώθει.

Τί φάση;

το έφτιαξα..

ήθελε delete ένα video μέσα στον φάκελο video

 

Εμενα το μονο κουλο που μου κανει ειναι οτι ενω παιζω για καποιο λογο ενεργοποιει το voice chat. Φυσικα δεν παταω κατι για να μιλησω αλλα πανω στην οθονη βγαζει το ονομα μου με την ενδειξη του μεγαφωνου διπλα... Οχι συνεχομενα αλλα στα καλα καθουμενα μπορει να εμφανιστει αρκετες φορες κατα τη διαρκεια ενος παιχνιδιου.

Edit Επαιξα μονο δυο τρεις γυρους. Μου αρεσε αρκετα. Ναι μεν φουτουριστικο και με πολλα μπλιμπλικια σαν εξοπλισμο αλλα το βρηκα λιγο πιο σοβαρο και "γηινο" σε σχεση με το advanced warfare, πραγμα που το προτιμω. Τωρα το αν θα σκασω το 60αρι για να το παρω με το που βγει δεν το νομιζω. Οταν πεσει ομως λιγο θα το σκεφτω σοβαρα!

το voip κλείνει από τα settings..και μετά μιλάμς με το B

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα γραφικά ένα γρήγορο ποστ. Αύριο που θα το λιώσω περισσότερο θα κάνω edit με gameplaym

Ωραίο σαν πρώτη εντύπωση. Με το καλημέρα μου είπε οτι δεν είχα τους τελευταίους drivers ( καλη η ενημέρωση αυτη ) , έπαιξα με τους παλιούς. Ο πυρήνας της 770 το σηκώνει άνετα και σε high αλλα μένουμε απο μνήμη 2gb μονο με texture high. Με Ολα medium παει καπου 1.8 δε ξέρω αν με τους νεους οδηγούς παει καλύτερα. Ολο και περισσότερα παιχνίδια ζητάνε πάνω απο 2γιγα vram

 

EDIT:

Σε γενικές γραμμές για beta πάει οκ, εχθές δεν είχε πολύ κοσμο αλλά σήμερα που άνοιξε open για όλους οσους έχουν access βρίσκεις άνετα κόσμο να παίξεις. Είναι ωραίο, μαρεσει, όμορφα maps, δε θα τα έλεγα τεράστια αλλά είναι μια χαρά για cod παιχνίδι, ωραία περιβάλλοντα. Καλύτερο από το black ops 2 , πιο ισορροπημένο gameplay σε σχέση με το advance warfare. Τέλος παρατήρησα ότι έφτιαξαν και τον ήχο ( σε δίνει και επιλογές, boost, high boost, mix , headphones κλπ ) από τον ήχο έμεινα ευχαριστημένος, δε με απογοήτευσε όπως το 2. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

server browser καπουτ βλεπω, unbalanced loadouts για οσους εχουν mouse ( και ξερουν να το χρησιμοποιουνε προφανως), mouse accel ο ενας  input lag  ο αλλος, καθε περσι και χειροτερα δηλαδη.

 

 αν δεν μπορει η treyarch να φτιαξει ενα σοβαρο cod οπως το πρωτο black ops και το waw ( united offensive δεν μετραει γιατι πρακτικα ητανε expansion ) με mod tools και απροσκοπτη λειτουργια (εστω και μετα απο 6 μηνες στην αγορα και 4 patch ) ας κανει ενα  νεο IP κατα προτιμηση με ww2 settting και signle player που δεν θα τερματιζεται σε ενα απογευμα.

 

IN B4 την γκρινια  της καρκινιαρικης  activision " δεν πηγε καλα στις πωλησεις  επειδη οι κουμπιουτεραδες ειναι  πειρατες / φτηνιαρηδες που αγοραζουν μονο αμα το δουν 50% off   στον καταλογο του Gaben " 

 

th_dead_horse.gif

 
θαψτε το γερικο αλογο επιτελους :p
Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.