Jump to content



TheLab - BadCompany 2 - The comeback


SpirosKGR

Recommended Posts

Μιας και μετα απο αγανάκτηση της σημερινης καταστασης του BF4 καποιοι σκεφτομαστε να επιστρεψουμε πισω στο Bad Company 2, οσοι θέλετε γράψτε το game tag σας να μαζευτούμε να παιξουμε οργανωμένα σαν παρέα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lI_Simo_Hayha_Il

 

Ελπίζω να είναι αυτό δηλαδή, γιατί έχω μήνες να μπω... :hehe:

χαχαχ και γω ούτε που το θυμάμαι , κάνει ένα μικρό update και μπαίνω να δω αν όλα καλα και δουλευει το παιχνιδι ( να δω και το id )

 

WolfoxGR ( μεχχ το παλιό μου acc :/ )

 

@Wizard ( πώς γίνεται το mention ) αν μπορείς κάνε με εσύ μία γιατί δε σε βρίσκω

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και έπαιξα δυο rounds.Μετά από αρκετό χρόνο απραξίας στο BFBC2 μου φάνηκε πολύ αργό (σε σχέση με το BF4),στην κίνηση,στο τρέξιμο στο ζουμάρισμα και στο gameplay γενικώς.Ίσως είναι θέμα συνήθειας.Το ξεσυνήθισα φαίνεται......... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το nickname μου τελικά είναι Billy_Sing_13 και από ότι βλέπω δε μπορώ να το αλλάξω.

Από σήμερα θα μπω, μακάρι να μαζευτούμε :)

Στο BFBC2 δεν αλλάζει το nick,αλλά μπορείς να φτιάξεις και άλλα.Μπορείς να έχεις ένα μόνο accound (βάση του mail σου) αλλά όσα  ingame nicknames και soldiers θες με το ίδιο cd key,αλλά το καθένα θα έχει το δικό του rank.Μπορείς να φτιάξεις το Simo Hayha πχ αλλά θα ξεκινήσεις το rank system από την αρχή,από το 0.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

raporting for duty

 

ονομα δεν θυμάμαι (θα κάνω εντιτ αργότερα ή double post) (νομίζω shattered_gr)
αλλά ξέρω πως το έχω steam οποτε δεν ξέρω αν friend list κλπ θα δουλεύουν (γενικά ήταν πάντα η friend list buggy...)

Έγινε επεξεργασία από shattered
Link to comment
Share on other sites

Στο BFBC2 δεν αλλάζει το nick,αλλά μπορείς να φτιάξεις και άλλα.Μπορείς να έχεις ένα μόνο accound (βάση του mail σου) αλλά όσα  ingame nicknames και soldiers θες με το ίδιο cd key,αλλά το καθένα θα έχει το δικό του rank.Μπορείς να φτιάξεις το Simo Hayha πχ αλλά θα ξεκινήσεις το rank system από την αρχή,από το 0.

Ναι, αυτό διάβασα, για αυτό είπα ότι δεν αλλάζει :p

 

raporting for duty

 

ονομα δεν θυμάμαι (θα κάνω εντιτ αργότερα ή double post) (νομίζω shattered_gr)

αλλά ξέρω πως το έχω steam οποτε δεν ξέρω αν friend list κλπ θα δουλεύουν (γενικά ήταν πάντα η friend list buggy...)

To BFBC2 έχει δικό του friends list, οπότε έτσι κι αλλιώς δε διαβάζει του steam.

Link to comment
Share on other sites

steam εννοώ

δεν έχω στον υπολογιστη origin

 

(ενα φεγγαρι πριν το origin η ea ειχε τα games της στο steam)
για bc2 το αγόρασα σε summer sale 10 euro (με τα dlc )

 

 

 

post-46407-0-34160800-1433859709_thumb.p

 

Έγινε επεξεργασία από shattered
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω στο origin.Στην αρχή όταν το αγόρασα το είχα δηλωμένο σκέτο χωρίς origin(αν θυμάμαι καλά),με το παλιό μου mail.Όταν μετά βγήκαν τα ΜΟΗ και BF3 στο origin εκεί είχα δώσει το νέο μου mail. Μίλησα με ΕΑ στο chat και κάποιο εξυπηρετικό παλικάρι μου το είχε γυρίσει στο νέο μου και από τότε μου το εμφανίζει και στο origin με το νέο μου mail βέβαια.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.