Jump to content



TheLab - BadCompany 2 - The comeback


SpirosKGR

Recommended Posts

Το ξερω ρε φιλαρακι αλλα ειπα μηπως.....Θα εμπαινα και αυριο αλλά θα το παω σερι μεχρι Παρασκευη απογευμα - καλυτερα για σας που θα ειμαι κουρασμενος γιατι διαφορετικα θα σας επινα το αιμα :hehe: :hehe: :hehe:

 

By the way, Lazy Dog 2 ειναι το παρατσουκλι στο BC2

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δύο σημεία μου άρεσαν πάρα πολύ, εκεί που λέει ότι έχει σαφώς καλύτερο ήχο από τα 3 & 4 (ειδικά στην ατμόσφαιρα) κι εκεί που λέει ότι οι κλάσεις είναι πολύ πιό ισορροπημένες από τα 3 & 4. Ναι, ο Medic στην πραγματικότητα δεν κουβαλάει πολυβόλο όπως εδώ, αλλά έτσι, δε μπορεί να το στήσει σε ένα δίποδο και να θερίζει, αν θέλει να βοηθήσει την ομάδα του (medikits & revives). Χώρια που κάποια στιγμή θα χρειαστεί ammo και δε μπορεί να δώσει στον εαυτό του.

 

Link to comment
Share on other sites

To steam αυτές τις ημέρες έχει το Vietnam DLC με 4.99€. Ψήνομαι να το πάρω. Ερωτήσεις:
1. Το Μ40 που έχει, αξίζει κάτι παραπάνω από το Μ24 πχ;
2. Αν ναι, μπορώ να το χρησιμοποιήσω παντού, ή μόνο στις πίστες του Vietnam;

Link to comment
Share on other sites

Παίζεται σε κάποιον συγκεκριμένο server; Ή συνενόηση on the fly με την friend list;

Vietnam θα ξανά έπαιζα άνετα μόνο και μόνο για την μουσική [emoji14]

@wizard! Αν μιλάς για όπλο του Vietnam είναι μόνο για Vietnam από 'τι θυμάμαι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@wizard! Αν μιλάς για όπλο του Vietnam είναι μόνο για Vietnam από 'τι θυμάμαι.

Ναι, το Μ40 είναι στο Vietnam. Άρα δεν είναι όπως στα BF3/BF4 που ότι πάρεις, το χρησιμοποιείς παντού... Οκ. Μπορεί να το πάρω έτσι κι αλλιώς πάντως, γιατί είναι 5€ μόνο.

 

Vietnam ειχα παιξει σε server παρολο που δε το εχω δε ξερω πως γινεται. Modded λεγοταν ο σέρβερ. Ωραιο αλλα γινοταν της π###νας απο παντού πυρα

Εχθές πήγα να μπω σε έναν Modded και έφαγα kick γιατί δε δεχόταν παίκτες από Ελλάδα. Σκ@ στα μούτρα τους (_|_)ρατσιστές,

Link to comment
Share on other sites

Wizard θα παιξεις τωρα? Αν ναι πες να παιξουμε μαζι τωρα θα μπω εγω. Για ποσες μερες θα ειναι ακομα το dlc στο stream ? Στο σερβερ που μπαινω modded ειναι αυτος με τις 32 θεσεις

Link to comment
Share on other sites

Wizard θα παιξεις τωρα? Αν ναι πες να παιξουμε μαζι τωρα θα μπω εγω. Για ποσες μερες θα ειναι ακομα το dlc στο stream ? Στο σερβερ που μπαινω modded ειναι αυτος με τις 32 θεσεις

Τώρα είμαι γραφείο. Συνήθως μπαίνω μετά τις 10 το βράδυ. Εχθές και προχθές που μπήκα δεν ήταν κανείς μέσα....

 

Πάντως το DLC δε μπόρεσα να το πάρω. Έχω αγοράσει το BFBC2 σε DVD και το έχω κάνει registered στο Origin. Οπότε το Steam μου λέει, ότι δεν το έχω για να πάρω το DLC...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.