Jump to content



Δημοψήφισμα 5 Ιουλίου 2015.


Αποδοχή ή Άρνηση των νέων εξοντωτικών μέτρων;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ε ναι τα ιδια μου ελεγε και εμενα  την ημερα των εκλογων οταν ποσταρα ακριβως την ιδια φωτογραφια, οτι τα εβγαλαν με τον ιδρωτα τους (ειδικα ο τσουκαλας φαινεται να εχει ιδρωσει παρα πολυ στην ζωη του :hehe: )

 

 για τις φωτογραφιες με τους  βουλευτες που τρεχανε στα ΑΤΜ μοκο, για τον λαφαζανη (ας το γκουγκλαρει καποιος να δει τι σημαινει λαφαζανης στα κυπριακα) που εκανε χθες  επικο ragequit επειδη θυμηθηκε οτι εχει στο σπιτι το θερμοσιφωνa ανοιχτο  και εφυγε σαν myralis 0.5 παλι  μοκο. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πάω σήμερα να πάρω 4 σπιράλ τετράδια* και στυλο/μολύβια από το βιβλιοπωλείο στην γειτονιά. Βλέπω και κάτι ωραία τζιτζιμπλίκια παίρνω και 2 από αυτά. Πλησιάζω στο ταμείο και βλέπω τον ιδιοκτήτη πίσω από το γκισέ, σπάνια τον έχω δεί εκεί. Του λέω αυτά θέλω αλλά μπορώ να πληρώσω μόνο με cash card, δέχεστε ;
- "και Αργεντίνικα πέσος παίρνω" μου λέει, 17.56 σύνολο.
 
Εκεί έφτασαν τον κόσμο ~6χρόνια τώρα, τους έκαναν κομμουνιστές
 
 
(* μιας και δεν περισσεύουν για διακοπές, συμφωνήσαμε με τις μικρές αυτό το καλοκαίρι να προχωρήσουν λίγο τα αγγλικά τους και τα μαθήματα κιθάρας μέσα στο καλοκαίρι)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Βασικά αύξησες τους μήνες του χρόνου σε 18-24 και έδωσες και 14% αύξηση που δεν πήραν ποτέ :p

Έτσι. Την αλήθεια την πολεμάς μόνο με ειρωνεία.

 

Για πες μας μέγα οικονομολόγε τι κάνουν οι αγορές και σήμερα; ΜΕΤΑ το διάγγελμα Τσίπρα. Τι κάνει το ευρώ; Εσύ δεν έσκιζες όλα τα καλσόν σου ότι αυτή την εβδομάδα θα διαλύονταν όλα; Κυριακή βράδυ δεν έβαζες ξυπνητήρι να απολαύσεις τις αγορές να χορεύουν στους ρυθμούς του Τσίπρα και του Στρατούλη;

 

 

Όσοι είστε υπέρ του ΟΧΙ δείτε αυτή την απάντηση του narta και αναρωτηθείτε ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ? Μόνο ευχολόγια και "σιγουράκια" για το στοίχημα.

 

 

Κατσε ρε αναρπαστε χλωρινωμενε μου, δεν ειμαστε σε κατάσταση default. Ολα βαινουν καλα στα feeds.

 

Μετα τι θα γινει; Απλο. Αυτος που εχει ορεξη ζει και βοηθαει και γυρω και το καταναλωτικο κοπρόσκυλο ψοφάει σκουζωντας για το εγκλημα.

 

Προσωπικα ειμαι ok με την παραπανω προταση.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου αποδείξεις ότι είναι σε ξένες τράπεζες? Εσύ είπες ότι τα έχουνε έξω, όχι εγώ.

 

Μα αυτοι δεν τα δηλωνουν στο ποθεν εσχες τους καθε χρονο; Εκει λεει που και ποσα.

Πάω σήμερα να πάρω 4 σπιράλ τετράδια* και στυλο/μολύβια από το βιβλιοπωλείο στην γειτονιά. Βλέπω και κάτι ωραία τζιτζιμπλίκια παίρνω και 2 από αυτά. Πλησιάζω στο ταμείο και βλέπω τον ιδιοκτήτη πίσω από το γκισέ, σπάνια τον έχω δεί εκεί. Του λέω αυτά θέλω αλλά μπορώ να πληρώσω μόνο με cash card, δέχεστε ;

- "και Αργεντίνικα πέσος παίρνω" μου λέει, 17.56 σύνολο.

 

Εκεί έφτασαν τον κόσμο ~6χρόνια τώρα, τους έκαναν κομμουνιστές

 

 

(* μιας και δεν περισσεύουν για διακοπές, συμφωνήσαμε με τις μικρές αυτό το καλοκαίρι να προχωρήσουν λίγο τα αγγλικά τους και τα μαθήματα κιθάρας μέσα στο καλοκαίρι)

 

Παρτους και το Χαρουμενες διακοπες!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θες και φωτοτυπία βιβλιαρίου; :hehe:

 Because, fuck logic.

Αν έχει ο άλλος λεφτά, τα έχει έξω γιατί το λέω εγώ.

Δηλαδή αν προεκλογικά έβαζα το πόθεν έσχες όλων των πλούσιων βουλευτών της ΝΔ και έλεγα "Εχουνε λεφτά, τα εχουν εξω (γιατί έτσι), όλοι ειναι προδότες", θα το δεχόσασταν? 

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε αναρπαστε χλωρινωμενε μου, δεν ειμαστε σε κατάσταση default. Ολα βαινουν καλα στα feeds.

 

Μετα τι θα γινει; Απλο. Αυτος που εχει ορεξη ζει και βοηθαει και γυρω και το καταναλωτικο κοπρόσκυλο ψοφάει σκουζωντας για το εγκλημα.

 

Προσωπικα ειμαι ok με την παραπανω προταση.

 

Έτσι, άλλη μια φορά. Δεν λες τίποτα. Απλά συνθήματα. Μόνο αυτό έχεις. Μόνο αυτό τολμάς να γράψεις.

 

Όσο για καταναλωτικά κοπρόσκυλα, θυμάμαι κάποιον που προσπαθούσε κάποια περίοδο να κοροϊδέψει τον κόσμο να πουλήσει του σκληρούς δίσκους που είχε μισοτιμής, επειδή εκείνη την περίοδο οι τιμές είχαν πάει στον ουρανό. Μήπως θυμάσαι ποιος ήταν διότι εγώ δεν θυμάμαι.

"Εχουνε λεφτά, τα εχουν εξω (γιατί έτσι), όλοι ειναι προδότες", θα το δεχόσασταν?
Αν οδηγούσαν σε χρεοκοπία και κούρεμα καταθέσεων του απλού κοσμάκι που δεν έχει τα μέσα να τα βγάλει έξω, ΝΑΙ με μεγάλα γράμματα ΝΑΙ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώντας οτι αυτό το λέει σοβαρά..
 

-Θα σταματήσουμε να εισάγουμε αυτοκίνητα. Τότε να δείτε κλάμα που θα ρίξουν Γερμανοί και Γάλλοι που δεν θα ξαναπουλήσουν ούτε ένα αυτοκίνητο τα επόμενα χρόνια.

 

 

Με 2 λεπτά αναζήτηση,

 

 

To 2014 ήταν μια καλή χρονιά για τις πωλήσεις καινούργιων ΙΧ στην Ελλάδα, καθώς σημειώθηκε άνοδος της τάξης του 21,3% σε σχέση με το 2013.

Ταξινομήθηκαν 71.218 αυτοκίνητα έναντι 58.694 της προηγούμενης χρονιάς

 

Και βρίσκω οτι στην ΕΕ27 πουλήθηκαν, 11,9 εκατομμύρια "passenger cars". Για να δούμε..

 

100.000 (γιατί είμαι και large τύπος)/12.000.000 = 0,84%

 

Νομίζω οτι θα τους κάνουμε την μούρη κρέας... :rolleyes:

 

ffs δεν κάνει κανείς μια αναζήτηση προτού γράψει το κάθε παραλήρημα του;

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουμε μάθει ότι δεν κοστίζει. Αν κόστιζε θα το ψάχναμε πρώτα. 

Όχι μονο δεν κοστίζουν αλλά βγάζουν και πολλά $$$

 

π.χ.

 

 1. Δεν πληρώνουν οι tour operators τους ξενοδόχους

Το έγκριτο ΒΗΜΑ δημοσίευσε σήμερα ρεπορτάζ (το οποίο φυσικά μεταφέρθηκε τηλεοπτικά σε όλα τα κεντρικά δελτία) σύμφωνα με το οποίο οι tour operators δεν κατέβαλαν τις πληρωμές τους εξαιτίας του ληξιπρόθεσμου χρέους της χώρας προς το ΔΝΤ. Υποστήριξε δηλαδή (και επέμεινε όλη τη μέρα) ότι ιδιωτικές επιχειρήσεις αρνήθηκαν να πληρώσουν ιδιωτικές συμφωνίες εξαιτίας μιας διακρατικής οικονομικής υποθέσεως. Η επιμονή της αναμετάδοσης της είδησης ανάγκασε το Διεθνές Νομισματικό Ταμείο να εκδώσει ανακοίνωση χαρακτηρίζοντας τα στοιχεία του ρεπορτάζ (φήμες το χαρακτήρισε) «παντελώς ψευδή».

2. Δεν ανταποκρίνεται στα «κριτήρια» το δημοψήφισμα, λέει το Συμβούλιο της Ευρώπης

Τι καταλαβαίνετε όταν διαβάζετε τον τίτλο της Ναυτεμπορικής (που φυσικά έπαιξε επίσης σε όλα τα δελτία ειδήσεων με τον ίδιο τρόπο); Μήπως ότι συνεδρίασε το Συμβούλιο της Ευρώπης και αποφάνθηκε επί του ελληνικού δημοψηφίσματος; Ε λοιπόν όχι. Στην πραγματικότητα ο Ντάνιελ Χέλτκεν, εκπρόσωπος Τύπου του Γενικού Γραμματέα του Συμβουλίου της Ευρώπης εξέφρασε προσωπική άποψη στο πλαίσιο τηλεφωνικής του συνέντευξης στο Γαλλικό Πρακτορείο (AFP) απαντώντας ότι «η προθεσμία είναι υπερβολικά μικρή για τα κριτήριά μας». Εμείς επικοινωνήσαμε με το γραφείο Τύπου του Συμβουλίου και ενημερωθήκαμε ότι δεν υπάρχει κάποια σχετική ανακοίνωση, ούτε προβλέπεται να υπάρξει επί του ελληνικού Δημοψηφίσματος.

Και μιλάμε για "ειδήσεις" έτσι ? Όχι για προσωπικές γνώμες.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε αναρπαστε χλωρινωμενε μου, δεν ειμαστε σε κατάσταση default. Ολα βαινουν καλα στα feeds.

 

Μετα τι θα γινει; Απλο. Αυτος που εχει ορεξη ζει και βοηθαει και γυρω και το καταναλωτικο κοπρόσκυλο ψοφάει σκουζωντας για το εγκλημα.

 

Προσωπικα ειμαι ok με την παραπανω προταση.

 

 

Αντιλαμβάνεσαι ότι η σιγουριά σου για τα μελλούμενα είναι προκλητική και φυσικά το απολαμβάνεις.

 

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι το δεύτερο. Αυτός που έχει όρεξη ζει και βοηθάει και γύρω; Δηλαδή πρέπει να χρεοκοπήσουμε για να βρούμε την όρεξη για ζωή και βοήθεια; Έχεις αντιληφθεί την φτώχια που θα φέρει η χρεοκοπία όταν τα κορόιδα που άφησαν τα λεφτά τους στις ελληνικές τράπεζες θα τα δουν να πέφτουν στο μισό και να γυρνάνε σε δραχμή; Που νομίζεις ότι ζεις; Στην Ελλάδα του 50 που ζούσε η γιαγιά μου και οι πόρτες του σπιτιού της ήταν από κουρελού; Στην Ελλάδα του 2015 οι πλούσιοι θα χτίσουν τείχη γύρω από το Ψυχικό και στους δρόμους θα βλέπεις μόνο ακριβά αμάξια και άλογα, όπως γίνεται και αλλού στον πλανήτη. Οι κοινωνικές αντιθέσεις θα γίνουν γιγάντιες και μαζί με αυτές θα κουβαλάμε και την διχόνια του δημοψηφίσματος. Θα κατηγορούμε ο ένας τον άλλο για τα χάλια μας αντί να βλέπουμε αυτούς με τις μεγαλύτερες ευθύνες. Σε αυτή τη χώρα θέλεις να ζεις μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις το εγώ σου περί αξιοπρέπειας;

Αξιοπρέπεια δεν είναι να πληρώνεις τα χρέη σου; Αξιοπρέπεια δεν είναι να μαζεύεις χρήματα για να τροφοδοτείς τα σχέδιά σου; Αξιοπρέπεια δεν είναι να κάνεις οικονομία ώστε να σου περισσεύουν χρήματα για να πας διακοπές; Όλα αυτά ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ με κλοπές και υπεξαιρέσεις δημοσίου χρήματος. Όλα αυτά έγιναν γιατί κάποιοι κατάλαβαν πως παίζεται το παιχνίδι και δεν ξόδευαν περισσότερα απ όσα έβγαζαν. Και τώρα θες να πληρώσουν με τον κόπο τους, την δική σου αξιοπρέπεια;

 

Εννοείται ότι δεν θα αλλάξεις γνώμη ούτε εσύ ούτε κανείς, αφού είναι γνωστό ότι ο εγωισμός είναι το πιο ισχυρό firewall. Απλά κράτα και μια πισινή για τα μελλούμενα..

 

Φιλικά.

Έγινε επεξεργασία από Galioni
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

αντε παλι το μπαλακι στην ΝΔ, ειχατε βολευτει τοσα χρονια να κανετε αντιπολιτευση που σημερα κανετε μεχρι και διαδηλωσεις κατα της ιδιας σας της κυβερνησης.

φυγετε επιτελους για να μπορεσει η χωρα να κυβερνηθει, το μονο που ειδαμε ολοι 6 μηνες τωρα ειναι ενα ακυβερνητο καραβι γιατι οι υπευθυνοι αισθανονται πολυ περηφανοι για να πιασουν τιμονι στα χερια τους!

ο κοσμος δεν πρεπει να τρωγεται μεταξυ του για ενα ναι και ενα οχι, πρεπει να αφησει εγωισμους - προσωπικα συμφεροντα στην ακρη, να ενωθει και να φωναξουν ολοι με μια φωνη
" ΤΣΙΠΡΑ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΔΡΑΧΜΗ ΣΟΥ " " ΦΙΛΗ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΡΙΟΦΙΛΙ " και αλλα ομορφα που πιστευω οτι εκφραζουν αρκετα εκατομυρια συμπολιτων μας.

ΥΓ : ο κουτοπονηρος με τους δισκους λεγοτανε grathk, να ητανε μονο αυτος .... :wall:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

" ΤΣΙΠΡΑ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΔΡΑΧΜΗ ΣΟΘ " " ΦΙΛΗ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΡΙΟΦΥΛΙ " και αλλα ομορφα που πιστευω οτι εκφραζουν αρκετα εκατομυρια συμπολιτων μας.

"Δραχμή, σουβλάκι και Γιάνη Βαρουφάκη"

Link to comment
Share on other sites

η αργεντινη ειχε και εχει κρεας τουλαχιστον, μπορει καποιος να μου πει με νουμερα και στοιχεια τι παιζει με τις εγχωριες κτηνοτροφιες και γενικα με την παραγωγη τροφης ???  

 

http://www.freepen.gr/2015/03/blog-post_809.html

 

η ελλαδα εχει και μπορει να εχει παραγωγη για να καλυψει τις αναγκες της και να κανει και εξαγογες

αλλα οχι αν συνεχίσει να εχει πλαφον παντου

 

παραγεις παραπανω κρεας απο αυτο που σου ειπαν?

πληρωνε φορους

 

παραπανω λαχανικα?

πληρωνε φορους

 

φρουτα?

πληρωνε φορους

 

τυροκομικα?

πληρωνε φορους

 

etc etc

 

 

και ολα αυτα για να μην χασουν κερδοι οι βορειες χωρες και στα ουμπαλα μας που πεινανε οι νοτιες χωρες

 

οταν η ευρωπη λεει οτι θα ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙΣ τα παραπανισια και ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΣΤΕΊΛΕΙΣ ΣΕ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ γιατι θα πεσει η αγοραστικη τους αξια μεσα στην ευρωπη, ε συγνωμη αλλα να πανε να...

 

 

φτανει πια με αυτην την καραμελα που δεν θα εχουμε να φαμε

 

η ελλαδα εχει

κρεας

ψαρια

κοτοπουλα

αυγα

γαλα

τυρι

φρουτα

λαχανικα

οσπρια

αλατι

ελιες

λαδι

μελι

και ενα σωρο αλλα πραγματα

 

αλλα αν ζεις μεσα στο κεντρο της αθηνας

μιν περιμενις να τα δεις ουτε απο το παραθυρο σου ουτε στιν τιλεοραση σου

 

το οτι μαζευτηκε το 60+% της ελλαδας σε μια περιοχη ειναι κομματι της αυτο-καταστροφης μας

εγιναν ολοι δημοσιοι υπαλληλοι και παρατησαν την ελλαδα (την πραγματικη ελλαδα)

εμεις φταιμε κυριοι, κανενας αλλος

και ειναι ωρα να αναλαβουμε εμεις τις ευθύνες μας

Έγινε επεξεργασία από eleozz
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Αντιλαμβάνεσαι ότι η σιγουριά σου για τα μελλούμενα είναι προκλητική και φυσικά το απολαμβάνεις.

 

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι το δεύτερο. Αυτός που έχει όρεξη ζει και βοηθάει και γύρω; Δηλαδή πρέπει να χρεοκοπήσουμε για να βρούμε την όρεξη για ζωή και βοήθεια; Έχεις αντιληφθεί την φτώχια που θα φέρει η χρεοκοπία όταν τα κορόιδα που άφησαν τα λεφτά τους στις ελληνικές τράπεζες θα τα δουν να πέφτουν στο μισό και να γυρνάνε σε δραχμή; Που νομίζεις ότι ζεις; Στην Ελλάδα του 50 που ζούσε η γιαγιά μου και οι πόρτες του σπιτιού της ήταν από κουρελού; Στην Ελλάδα του 2015 οι πλούσιοι θα χτίσουν τείχη γύρω από το Ψυχικό και στους δρόμους θα βλέπεις μόνο ακριβά αμάξια και άλογα, όπως γίνεται και αλλού στον πλανήτη. Οι κοινωνικές αντιθέσεις θα γίνουν γιγάντιες και μαζί με αυτές θα κουβαλάμε και την διχόνια του δημοψηφίσματος. Θα κατηγορούμε ο ένας τον άλλο για τα χάλια μας αντί να βλέπουμε αυτούς με τις μεγαλύτερες ευθύνες. Σε αυτή τη χώρα θέλεις να ζεις μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις το εγώ σου περί αξιοπρέπειας;

Αξιοπρέπεια δεν είναι να πληρώνεις τα χρέη σου; Αξιοπρέπεια δεν είναι να μαζεύεις χρήματα για να τροφοδοτείς τα σχέδιά σου; Αξιοπρέπεια δεν είναι να κάνεις οικονομία ώστε να σου περισσεύουν χρήματα για να πας διακοπές; Όλα αυτά ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ με κλοπές και υπεξαιρέσεις δημοσίου χρήματος. Όλα αυτά έγιναν γιατί κάποιοι κατάλαβαν πως παίζεται το παιχνίδι και δεν ξόδευαν περισσότερα απ όσα έβγαζαν. Και τώρα θες να πληρώσουν με τον κόπο τους, την δική σου αξιοπρέπεια;

 

Εννοείται ότι δεν θα αλλάξεις γνώμη ούτε εσύ ούτε κανείς, αφού είναι γνωστό ότι ο εγωισμός είναι το πιο ισχυρό firewall. Απλά κράτα και μια πισινή για τα μελλούμενα..

 

Φιλικά.

 

Αν ημουν προκλητικος θα ελεγα οτι να πανε να πηδηχτουν οι φιδεμποροι του χρηματος, ολα τα τσουτσεκια που εμαθαν να αποκαλουν δουλεια τις ετοιμες επιδοτησεις, την εισφοροδιαφυγη με την μαυρη εργασία, τα καθικια οι καταστηματαρχες που δεν κοβανε αποδειξη, τους μαλεηδες που με ενα μισθο πηρανε σπιτι 100 τετραγωνικα σε ελβετικο φραγκο και στο καπακι Audi TT, τον *** υδραυλικο που τα επερνε μαυρα και γενικα καθε μικρο και μεγαλο ρεμουλο που τωρα τρεμει για τους κοπους μιας ζωης, αλλα δεν ειμαι προκλητικος και δεν το λεω

 

Αν ημουν προκλητικος θα ελέγα οτι γραφω στα παλαιοτερα των υποδηματων μου το καθε κομματοσκυλο βολεμενο υποκειμενο που σκουζει για την διπλη θεση και την κομματικη του ευννοια, για τον μπατσο και τον στρατιωτικο ΓΡΑΦΕΙΟΥ που θελει συνταξη στα 35 αλλα δεν ειμαι προκλητικος και δεν το λεω

 

Αν ημουν προκλητικος θα ελεγα οτι οποιος εχει την υγεια του, τα χερια του και ο φοβος ειναι το επομενο iPhone αν θα ερθει Ελλαδα, αν θα παει διακοπες να πιει πετρέλαιο και να δει κωλαρακια και αν θα κερδισει ο Θρυλος/ΑΕΚΑΡΑ/Βαζελος το επομενο πρωταθλημα και οχι αν θα πεθάνει ο διπλανος του απο καρκινο επειδη ο ΚΩΛΟΧΑΡΤΟΣ ειπε οτι δεν ειναι σε τελικο στάδιο να παει να γινει πορνη της Merkel αλλα εκει στην Γερμανία, αλλα δεν ειμαι προκλητικος και δεν το λεω

 

Αξιοπρέπεια ειναι να μην πεινάει κανενα παιδι. Να μην κοιμαται στο κρυο κανενας πολιτης. 

 

Καταλαβες για τι αξιοπρεπεια μιλαω;

 

Για αυτην της Ελλαδος.

Έγινε επεξεργασία από narta
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω εγώ μιας και εκεί που γεννήθηκα και μεγάλωσα το Α και το Ω ήταν η κτηνοτροφία.

Οι νέοι παίρνανε τις επιδοτήσεις και τις κάνανε Navara και hilux. Κέρδιζε όποιος αγόραζε το αμάξι με τα περισσότερα έξτρα και τα πιο φαρδιά λάστιχα.

Επίσης αυτός που έκανε το καλύτερο drift/σπινιάρισμα στη πλατεία.

 

Δε κάνω πλάκα ΑΛΛΑ έχουν δηλώσει τόσο αιγοπρόβατα και ελαιώνες στη Κρήτη που απορώ πόσες φορές έχει δηλωθεί η έκταση του νησιού και αν μέσα στα σπίτια μας έχουμε αρνάκια.

Το ποιος μας φταίει γι αυτό το βόλεμα δικό σας :p

 

και BMW και Ρουμανες στα κολομπαρα μην ξεχνιωμαστε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώντας οτι αυτό το λέει σοβαρά..

Με 2 λεπτά αναζήτηση,

Και βρίσκω οτι στην ΕΕ27 πουλήθηκαν, 11,9 εκατομμύρια "passenger cars". Για να δούμε..

100.000 (γιατί είμαι και large τύπος)/12.000.000 = 0,84%

Νομίζω οτι θα τους κάνουμε την μούρη κρέας... :rolleyes:

ffs δεν κάνει κανείς μια αναζήτηση προτού γράψει το κάθε παραλήρημα του;

τα σχολια στο blog δεν δημοσιευονται αν δεν λαβουν "εγκριση" πρωτα, τυχαιο ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.