Jump to content



Ημερολόγιο 2005 (Rating 18+++)


Chosen

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

παλι καλα που εχει μονο δωδεκα μηνες ο χρονος

Αυτό λέω και γω, μου μείνανε κάτι Fantacid και λοιποί στην απ'έξω, αλλά που θα πάει, δε θα βγάλω patch;...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 18:57]

Αυτό λέω και γω, μου μείνανε κάτι Fantacid και λοιποί στην απ'έξω, αλλά που θα πάει, δε θα βγάλω patch;...

:devil: :devil:εναλλακτικα μπορεις να χρησιμοποιησεις και τιτλους οπως "Αναπληρωματικος Mr. Γεναρης"

μην μεινουμε και χωρις μασκωτ χρονιαρες μερες

σε περιπτωση που παθει κατι η πρωτη επιλογη ...:devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Σήμερα, στις 19:05]

:devil: :devil:εναλλακτικα μπορεις να χρησιμοποιησεις και τιτλους οπως "Αναπληρωματικος Mr. Γεναρης"

μην μεινουμε και χωρις μασκωτ χρονιαρες μερες

σε περιπτωση που παθει κατι η πρωτη επιλογη ...:devil: :devil:

Ε! Τι έχει ο Mr. Γενάρης??? Μια χαρά παιδί είναι.... :p

Πω πω. Κατουρήθηκα απο το γέλιο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 18:53]

Νά'ξερες πόσο φτηνά την γλίτωσες χτες που καθυστέρησες στη δουλειά και δεν ήρθες Εγκώμιο, κουφαλίτσα...

Εσένα περίμενα για να κλείσω το ημερολόγιο...

:dots: :cry: :dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

ZYX, σε παρακαλώ στείλε μου ένα π.μ. με το πόσο κοστίζει ο μήνας Δεκεμβριος σε πανό....

Το χρειάζομαι με τους έταιρους admins ώστε να οργανώσουμε αυτό που λέγαμε στο thread του δισγωνισμού :hehe:

LOOOOOOOOOOL έλεος έχουμε ρητή εντολή από τα αφεντικά να κόβουμε γυμνές φώτο (εδώ κόψαμε την νοικοκυρά σε καθημερινές στιγμές της) και επετραπεί αυτό ήμαρτον. Ειδικά του Chroma πιστεύω ότι ξεχειλίζει το ποτήρι :rofl:

Haski και αράπης όλα τα λεφτά μαζί με Val, Chroma, Jax+XTCgr+Chosen combo, η δικιά μου είναι η πιο ξενέρωτη και πιστεύω ότι πρέπει να απομακρυνθεί και να αντικατασταθεί με κάποιο πιο άξιο συνάδελφο, τον Σουηδό ίσως?????

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Λεμε ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Αν και τα εχω δει 4 φορες ακομα γελαω και συνεχιζω το γελιο Πιο ρομπες δεν γινεται:D :D :D

Πετρο δεν πας και απο Αθηνα μερια να βγαλεις κανα Εαρινο ημερολογιο ????? ;) :whistling

Αρχική απάντηση από spc

Δεδομένης της κατοχής plotter:

Ανοίξαμε και περιμένουμε τις παραγγελίες σας για αφίσες μέχρι 1m πλάτος και απεριόριστο μήκος (εξαρτάται από τα ''προσόντα'' του κάθε μέλους ....:hehe: )

Διαθεσιμότητα: ’μεση

Παρατήρηση: Chroma Already out of stock

:D

Βρε spc μια απορια Οταν θα φτασει η εκτυπωση στο επιμαχο σημειο? Τι θα γίνει?Δεν θα σκαλωσει??????:confused:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα Πετρο εισαι τρελοοοοοοοοοοοος ρεεεεεεεεε!!!

Καταντησες το Εγκωμιο σε gay bar.

Tωρα να δεις τι χαμος θα γινεται καθε Παρασκευη, απο τις αδερφες που θα κατακλιζουν στο ''καφε''.

ΜΙΧΑΛΑΚΗ..... ΜΕ ΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ? ;)

post-884-1416071480,8862_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Νά'ξερες πόσο φτηνά την γλίτωσες χτες που καθυστέρησες στη δουλειά και δεν ήρθες Εγκώμιο, κουφαλίτσα...

Εσένα περίμενα για να κλείσω το ημερολόγιο...

Xεχεχχε!

Αλλα ο Θεος ειναι μεγαλος κ χαλασε το ρημαδοPC που παλευα να φτιαξω ανελεητα,οποτε τελιωσα μετα της 7 κ την εκανα κατευθιαν. :D:p

(ωστε για αυτο φαγωθηκε ο μικρος Φαρμας να παω στο meeting....εεε?χμμμ.... :whip: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

...........να αντικατασταθεί με κάποιο πιο άξιο συνάδελφο, τον Σουηδό ίσως?????

Of course you know this means WAR!!!...

Με το ονομα που ανεφερες παραπανω....οχι 1χ1 πανό, αλλα ΓΙΓΑΝΤΟΑΦΗΣΑ ΘΑ ΣΤΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ(ΛΑΡΙΣΑ) ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΣΟΥ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 23:00]

Xεχεχχε!

Αλλα ο Θεος ειναι μεγαλος κ χαλασε το ρημαδοPC που παλευα να φτιαξω ανελεητα,οποτε τελιωσα μετα της 7 κ την εκανα κατευθιαν. :D:p

(ωστε για αυτο φαγωθηκε ο μικρος Φαρμας να παω στο meeting....εεε?χμμμ.... :whip: )

τς τς τς..............εγω ειμαι καλο παιδι ρε.....δεν εχω ποτε στο πονηρο το μυαλο μου.....αληθεια....:innocent:

πετρο............να υποθεσω οτι ο παπαρατσι εβγαλε ακυρη φωτο μου στον καφε:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Of course you know this means WAR!!!...

Με το ονομα που ανεφερες παραπανω....οχι 1χ1 πανό, αλλα ΓΙΓΑΝΤΟΑΦΗΣΑ ΘΑ ΣΤΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ(ΛΑΡΙΣΑ) ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΣΟΥ....

έλεος Ζαχούλη, θα μας πάρουν με τα σαπούνια :cry: οι συντοπίτες μου δεν εκτιμούν τόσο την τέχνη του γυμνού και μάλλον θα την δούνε ροζ την δουλειά :cry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 23:32]

τς τς τς..............εγω ειμαι καλο παιδι ρε.....δεν εχω ποτε στο πονηρο το μυαλο μου.....αληθεια....:innocent:

πετρο............να υποθεσω οτι ο παπαρατσι εβγαλε ακυρη φωτο μου στον καφε:devil:

Δεν έχει πάρει τίποτα ο Πέτρος..... ακόμα :p

Link to comment
Share on other sites

[εγω τρεχει να κρυφτει]................................Οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι[εγω τρεχει να κρυφτει]

παραφραση απο οριτζιναλ Voudas-Dfragos:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.