Jump to content



OCZ booster in Europe.


outlaw

Recommended Posts

Ορμάτε παλικάρια..........το έχουν οι Πορτογάλοι......αερααααααα..είδη πήρα 3....μουχαχα..:096:

Dear sir/madam,

Do you have the OCZ booster available? Do you ship it to Greece? Thank you in advance.

Hello

Yes we have and we ship to Greece=) If you are interested I will check the shipping cost. It should be more than 7-8€ cos it is not heavy=)

Kind regards Dima

Link to comment
Share on other sites

Guest GoriLLakoS
Ορμάτε παλικάρια..........το έχουν οι Πορτογάλοι......αερααααααα..είδη πήρα 3....μουχαχα..:096:

Dear sir/madam,

Do you have the OCZ booster available? Do you ship it to Greece? Thank you in advance.

Hello

Yes we have and we ship to Greece=) If you are interested I will check the shipping cost. It should be more than 7-8€ cos it is not heavy=)

Kind regards Dima

lol...τι θα τα κανεις τα τρια????.....τωρα που θα εχουμε κ ελληνικα πας κ παιρνει ξενα....???? :067: :067: :067:

Link to comment
Share on other sites

lol...τι θα τα κανεις τα τρια????.....τωρα που θα εχουμε κ ελληνικα πας κ παιρνει ξενα....???? :067: :067: :067:

Είμαι και λίγο παραδοξόπιστος. Πάρτε οι υπόλοιποι τα made in Greece και άσε με το "χαζό" να πάρω τα OCZ. Τρία θέλω διότι : 1 για μένα και τα άλλα δύο τα σπρόχνω σε αίτερους "χαζούς" χαχαχαχαχαχ (δεν αρπάζομαι.......πλάκα κάνουμε). Αυτά πάντος σε 1 βδομάδα θα τα χω for sure...

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα και το πιό σίγουρο είναι του hipro θα ναι και καλύτερο και πιο user friendly. Θα το τιμήσω και εκείνο αλλά όντας μούχλας δεν έχω κάνει το vdim/vtt στο NF7s (για την ακρίβεια κανένα mod) και κάθομαι με τις ΒΗ6 στα 2.9 τόσο καιρό..........

Link to comment
Share on other sites

outlaw πες μας τίποτα παραπάνω

1ον... όποιος έχει NF7-s και θελήσει να το βάλει στο 1ο slot θα έχει πρόβλημα διότι ένας γ@#$%@$# πυκνωτής βρήσκει στις ψύκτρες του booster. Άρα θέλουν ξεκόλλημα και ξανά κόλλημα και πιστέψτε με είναι πάζλ...4 mosfet απο κάτω και 3είς οι ψύκτρες....γρρρρρρρρ.

2ον...καραζεματάει....ας λένε οτι θέλουν για τα 3.4v απο τα 3v θέλει ανεμηστηράκι

3ον...πολύ απότομες αλλάγές στα volt. Μία που κούνησα....να σου 3.3v!!! απο τα 2.9v!!!..μάλλον είναι γένους θηλικού και θέλει απαλά:081:

4ον...θέλει πολύ προσπάθεια να πιάσεις π.χ. 3 σταθερά χωρίς να παίζει 2.9v ή 3.1v...ψυχόβγαλμα

Προς το παρόν το πάω σιγά σιγά...καίω τις ΒΗ6 μου...είμαι 240 με τα 3v και έχω αυτοσχέδιες ψύκτρες στα dimm και κάθε τρείς και λίγο κοιτάω μην και ζεματίσουν. Θα ανεβάσω καμιά φωτό πιο μετά.

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν το βαζεις στο 2ο dimm ? δεν χωραει?

εγω τις μνημες στο 1 κ 3 τις εχω.

Όταν ανεβάζεις fsb και είσαι σε d/c το 1ο dimm δεν είναι σωστά καλιμπραρισμένο και βγάζει BSODs. Λόγια του endu. Επίσης δεν βολεύει διότι οι ψύκτρες και το τρίμερ θα βρίσκουν στην μνήμε του 1ου σλότ ενώ τώρα "κοιτάνε" προς την ψύκτρα της cpu...

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ....ένα περίεργο πράμα. Στα 2.9v όλα οκ. Στα 3v οι ψύκτρες πυρώνουν:119: . Αρκετά για σήμερα. Σταθερά στα 242 με 3v. Αύριο (σήμερα δηλ.) θα πάω για ψύκτρες στις μνήμες (κάτι πιο καλό απο αυτό που έχω) και θα βάλω και καμιά φάνα διότι αγρίεψαν τα πράγματα (και θέλω 3.4v τρομάρα μου). Τι λέτε ωρέ οβερκλόκια να πάρω; Χάλκινες πλάκες (Tt και λοιποί συγγενείς) ή ξεχωριστά ψυκτράκια για κάθε τσιπάκι;

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα τα ψυκτρακια αποδιδουν καλυτερα. Ομως θελεις 16 ή 32 ψυκτρακια για να καλυψεις τα 2 dimm , αναλογως με το αν εχεις 512ΜΒ ή 1GB . Αξιζει ????

Της TT τα καπακια ειναι παρα πολυ καλα . Βαλτους και επιπλεον ψυκτρες επανω και θα εισαι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα τα ψυκτρακια αποδιδουν καλυτερα. Ομως θελεις 16 ή 32 ψυκτρακια για να καλυψεις τα 2 dimm , αναλογως με το αν εχεις 512ΜΒ ή 1GB . Αξιζει ????

Της TT τα καπακια ειναι παρα πολυ καλα . Βαλτους και επιπλεον ψυκτρες επανω και θα εισαι ΟΚ.

Μάλιστα...1 ψήφος στις τάπες της Tt και μάλιστα τελειωτική διότι τελικά δεν υπάρχει και πολύς χώρος για ψυκτράκια (εκτώς απο κάτι νάνους). Με της Tt κάτι μπορεί να γίνει αρκεί να μην βρούν στην πλάτη του booster. Και μερικές φωτό...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.