Jump to content



Gallery - Παρουσιάσεις κουτιών χρηστών.


Tigas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Δείτε και το δικό μου :067:

Image.jpg

Ένα απλό κουτί και επίσης είμαι πολύ χαρούμενος που έχω ένα τέτοιο κουτί και δεν έχω πέσει στην λούμπα με τα Νεον και 500W τροφοδοτικά και με τους 40 ανεμιστήρες για να ζούνε μέσα πιγκουίνοι... (Πάντα Φιλικά_Άποψη μου) :067:

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και το δικό μου :067:

Ένα απλό κουτί και επίσης είμαι πολύ χαρούμενος που έχω ένα τέτοιο κουτί και δεν έχω πέσει στην λούμπα με τα Νεον και 500W τροφοδοτικά και με τους 40 ανεμιστήρες για να ζούνε μέσα πιγκουίνοι... (Πάντα Φιλικά_Άποψη μου) :067:

Ελα ρε ΑΕΚΑΡΑ την μπόμπα της original ην ειδες πάνω στο κουτί μου ?

Αν όχι για κοιτα λίγο καλύτερα κάτω αριστερά .... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Μinotavre το λαστιχο στο πλαινο τζαμι απο που ακριβως το πηρες?

Αδελφε μου το 2000 αυτο το λάστιχο με το finistrine look μου έφερε την 3η θέση στο Καναδέζικο pcmods .. Επειδεί τότε δεν είχαν έρθει στο Ελλαδιστάν τα συμβατα υλικά αυτοσχεδίασα ...

= Παμπριζολάστιχο !!! αντι του κανονικού λάστχου :063:

&

= 5αρι ενισχ. Γυαλί αντι για το κλασικό fyberglass !! :063:

:119::119:

Link to comment
Share on other sites

Αδελφε μου το 2000 αυτο το λάστιχο με το finistrine look μου έφερε την 3η θέση στο Καναδέζικο pcmods .. Επειδεί τότε δεν είχαν έρθει στο Ελλαδιστάν τα συμβατα υλικά αυτοσχεδίασα ...

= Παμπριζολάστιχο !!! αντι του κανονικού λάστχου :063:

&

= 5αρι ενισχ. Γυαλί αντι για το κλασικό fyberglass !! :063:

:119::119:

Τι μου θυμιζεις τωρα...

Περασμενα μεγαλεια.

Οταν κοιταζαμε τετοια πραγματα ή ακομα χειροτερα προσπαθουσαμε να τα υλοποιησουμε ο κοσμος μας θεωρουσε ψιλοπαλαβους.

Ποιος θα φανταζοταν οτι η ολη ιστορια τοσο με το cooling οσο και με το modding θα επαιρνε τετειες διαστασεις που κοντευει πλεον να γινει επιστημη...;)

Υ.Γ. Μπραβο σε ολους. Παρατηρω οτι σιγα σιγα ανεβαινουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι μου θυμιζεις τωρα...

Περασμενα μεγαλεια.

Οταν κοιταζαμε τετοια πραγματα ή ακομα χειροτερα προσπαθουσαμε να τα υλοποιησουμε ο κοσμος μας θεωρουσε ψιλοπαλαβους.

Ποιος θα φανταζοταν οτι η ολη ιστορια τοσο με το cooling οσο και με το modding θα επαιρνε τετειες διαστασεις που κοντευει πλεον να γινει επιστημη...;)

Υ.Γ. Μπραβο σε ολους. Παρατηρω οτι σιγα σιγα ανεβαινουμε!!!

Ωραίες εποχές οχι μονο τρελούς αλλα και λαλακες μας ελεγαν μολις έβλεπαν τις κατασκευές μας οι χαιρέκακοι.

Τώρα όμως με 300€ κανεις παπαδες και βλέπεις αυτους που σε κοροϊδεύανε πριν 5 χρόνια να σου καυχιόνται για το δημιουργημά τους και να στην λένε και απο πάνω επειδη δεν το άλαξες μετα απο τοσο καιρό . Αλλα ελα που δεν το αλλάζεις γιατι το εχεις φτιάξει μονος σου με κόπο και μεράκι και δεν το βρήκες έτοιμο ...

ΒΤW Εσυ κυριε lino :048: εχεις αγώνα αυριο το ξέχασες ? γρήγορα για ύπνο και σε θέλω φρέσκο αυριο :041:....

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις σκοτωστε τον...:D

Αυτος εδω αρχιζει και ξεσαλωνει. :048:

Εχει να κανει νεες modες που θα πανε συννεφο με νεα υλικα... :041:

MinOtaVrS βρηκες το χωρο σου ε?:p

Δεν ήξερα δεν ρώταγα ? :080:

Να σε ξερω τοσο καιρο και να μην εχω παρει χαμπαρι την υπογραφη σου με το site δεν μου το συγχωρώ τώρα που σας βρήκα δεν σας αφήνω...:041:

Η επόμενη κίνηση ειναι να του περάσω ένα χρώμα του παλιόκουτου για να μάθει .. ακούω ιδεές στο τι του πάει και τι υλικα θα βάζατε εσείς ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.