Jump to content



Gallery - Παρουσιάσεις κουτιών χρηστών.


Tigas

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Είπα να βάλω και εγώ το "σύστημα" που έχω φτιάξει.Οχι τόσο για το κουτί όσο για το συνολικότερο design που όπως βλέπετε επικρατεί το αλουμίνιο και το μέταλλο.. Πληκτρολόγιο,mouse,HD frame,card reader,ηχεία τα πάντα είναι μεταλλικά και αλουμινένια ! Παρατηρείστε την Samsung 172X που είναι η πιο λεπτή TFT που υπάρχει ! (πάχος 1.8 cm). Η μοναδική "παραφωνία" στο ολο look είναι το scanner που σύντομα θα αντικατασταθεί και αυτό από ένα Canon Lide-80... Ακούω γνώμες...

post-243-1442173899,2849_thumb.jpg

post-243-1442173899,3811_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είπα να βάλω και εγώ το "σύστημα" που έχω φτιάξει.Οχι τόσο για το κουτί όσο για το συνολικότερο design που όπως βλέπετε επικρατεί το αλουμίνιο και το μέταλλο.. Πληκτρολόγιο,mouse,HD frame,card reader,ηχεία τα πάντα είναι μεταλλικά και αλουμινένια ! Παρατηρείστε την Samsung 172X που είναι η πιο λεπτή TFT που υπάρχει ! (πάχος 1.8 cm). Η μοναδική "παραφωνία" στο ολο look είναι το scanner που σύντομα θα αντικατασταθεί και αυτό από ένα Canon Lide-80... Ακούω γνώμες...

Αυτο παει.....

εδω....http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=1246&highlight=%C4%E5%DF%EE%F4%E5+%F4%EF%ED+%F7%FE%F1%EF+%F3%E1%F2

;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.