Jump to content



Gallery - Παρουσιάσεις κουτιών χρηστών.


Tigas

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Να σε ρωτήσω πόσο σου στοίχησε όλη η υδρόψυξη συνολικά???

Χωρίς τους ανεμιστήρες γύρω στα 200€ περίπου .Στην τιμή περιλαμβάνετε Cpu Block(Eleven),GPU Block,Ψυγείο από Ford Transit και αντλία Hydor L20.

Link to comment
Share on other sites

τπτ ιδιετερο.

2_JPG.jpg

το κουτι μεσα του με τιν λ20 σε δικια της θεση πλεον αφου μονταρα ενα ρακ για δισκους.

(βιδωνει πανω στο ρακ και μπενοβγενει μαζι του :026: )

3_JPG.jpg

το αγαπημενο μου μπλοκ :060:

4_JPG.jpg

το πλαινο του με τιν μαυρη ζελατινα στο τζαμι ετσι ωστε να μην με ενοχλει το φως το βραδυ.

(φυσικα μεσα βλεπεις μια χαρα αρκει να πλησιασεις λιγο)

5_JPG.jpg

:109: φορντ χωρις ανεμιστηρια για απολυτη ησυχεια αλλα κ καλη ψυξη

7_JPG.jpg

νο2 φορντ

1_JPG.jpg

κ απο :012: τεταρτη update με τις 2 λαμπες.

ειναι αρκετα ησυχο γιατι εχει μονο 2 ανεμηστιρια. ενα βαζει κ ενα βγαζει. απλα για να μην μενουν χωρις φρεσκο αερα το κουτακι κ οτι αλλο εχει αναγκη απο αυτον μεσα του (vga,nforce2 ultra,tuner,ddr,aydigy)

edit: amd 1700+@11X200 σε epox 8rda3+ rev 3.2, 2x512 twinmos, msi gf 4600ti cool modded και ο cpu στα 11χ200 τωρα (συνηθως δουλευει 11χ220) με 38c -τωρα- σε full load (toast 8min) θερμοκρασια

Link to comment
Share on other sites

ωραίο, συμμαζεμένο και με καλή και ησυχη ψύξη.Τις επιδόσεις του δέν μας είπες? (βάλτες σε καμμια υπογραφή)

ετοιμο στο

edit: amd 1700+@11X200 σε epox 8rda3+ rev 3.2, 2x512 twinmos, msi gf 4600ti cool modded και ο cpu στα 11χ200 τωρα (συνηθως δουλευει 11χ220) με 38c -τωρα- σε full load (toast 8min) θερμοκρασια
Link to comment
Share on other sites

Ρε σωτηρη...το μεταμορφωσες!!! Πολυ ωραιος ρε. Εμεινα οταν ειδα το αρχικο που μουχες στειλει και πως ειναι τωρα...μπραβο! Στην προσοψη που λες να μπει? Αναμεσα απτο "V"? Θυμαμαι που λεγαμε οτι χωρουσε αλλα τωρα ετσι οπως ειναι χωραει 8αρακι? Αν ειναι να βαλεις εγω λεω κοκκινο γιατι δεν το κοβω να ταιριαζει αλλο χρωμα...

ΥΓ...πραγματικα τελειως off topic...δεν ξερω γιατι αλλα ετσι οπως ειδα τις τελευταιες φωτο μουρθε στο μυαλο απτο zelda στο το nintendo64, το ηφαιστειο μεσα(για οσους τοχουν παιξει αυτο...)...δεν ξερω γιατι...:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να αναφερω οτι οι φοτο τραβιχτικαν απο το κιν μου (sx1).Ναι λεο για εκει στο "V" και προφανως αμα γινει αυτο θα φιγουν ο διακοπτης του reset και του power-on και θα μπουν καπου αλλου.Λετε για 12αρη η 8αρη?

Link to comment
Share on other sites

<off topic> Alexisferos ισως να πεζει το λητουργικο που εχει βαλει,ισως να πεζει αμα τραβας τις φοτο με αλλο προγραμμα εκτος του default του σχ1,ισως να ειναι και μπιχλα απο την καμερα (εχει και ενα καμενο pixel η οθονη δεν με πειραζει αυτο).</off topic>

Link to comment
Share on other sites

Πριν πείται τπτ για την φοτο το κινητό μου τραβαει καλύτερες αποτι η καμερα του πισιου.Τέλως πάντων τώρα έχω πανω μονο την μητρικη και τα εξαρτήματά της αλλά μόλις παρω και τα άλλα θα εχει και συνεχεια :024:

post-1529-1442174123,6141_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και το καινούργιο (παλιωσε βέβαια τώρα!) μου παιχνίδι.

Θα μπουν αργότερα κι άλλες προσθήκες γιατί πάπαλα τα λεφτά!:109:

Το κουτί είναι ένα LianLi PC-70 έτσι για να την μπαίνουμε στα stacker!:068:

post-58-1442174127,1608_thumb.jpg

post-58-1442174127,263_thumb.jpg

post-58-1442174127,3876_thumb.jpg

post-58-1442174127,4875_thumb.jpg

post-58-1442174127,6233_thumb.jpg

post-58-1442174127,7234_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.