Jump to content



Gallery - Παρουσιάσεις κουτιών χρηστών.


Tigas

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Εγω που δεν βρισκω ΜΑΥΡΟ πλαινο παραθυρο για το STACKER να αρχισω τα κλαματα? :100:

Υ.Γ. Βαγγελη μπορει να μην ειμαι στο club των AMDακιδων (ακομα τουλαχιστον) αλλα στους STACKERαδες ειμαι και μαλιστα απο τους πρωτους... :023:

Link to comment
Share on other sites

Να και ενα καλο των Τt. Φαινεται το τροφοδοτικο απο πλαγια κατι που εχουν ξεχασει τελειως στο stacker (οτι υπαρχει δλδ) :022: .Δεν με χαλαει βεβαια αλλα θα μπορουσε να φαινεται κ λιγο απο πλαι χωρις να πρεπει να σκυψει κανεις για να το δει. :104: Παιδια το παραθυρο του στακερ ειναι UV sensitive η ειναι η ιδεα μου? Δεν το εγραφε πουθενα παντως :053:

Προκοπα το παραθυρο ειναι το στανταρ που δινουν με το Τt γιατι εχω την αισθηση οτι υπαρχει κ πιο μεγαλο ή κανω λαθος? :p

Link to comment
Share on other sites

Το Stackerακι μου :055: :055: σαν να μαζευτηκαμε πολλα.....

okso3lc.th.jpg mprosta7dp.th.jpg mesal7te.th.jpg mesa1mz.th.jpg lcd3of.th.jpg

αυτη η οθονιτσα η πρασινη τι ακριβως κανει? μονο οτι βλεπω? απο που την πηρες?

το κουτι σου μαμαει

Link to comment
Share on other sites

Thx man. Η οθονουλα συνδεεται στην παραλληλη και μπορει να δειξει οτι θες, αναλογα με το προγραμμα που την ελεγχει. Την οθονη την πηρα απο το Φανο, αλλα το καλωδιο που ειναι πιο σημαντικο πρεπει να το φτιαξεις μονος σου.

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω ένα sunbeam transformer case..δεν είναι και top αλλά κάτι λέει.. εκτός από τα 5 ανεμιστηράκια που έχει και τα 3 είναι φωτιζόμενα..είχε και ένα neon λαμπάκι το οποίο μετά από 1 εβδομάδα κάηκε...πήρα 2 neon 2 x 30cm κράτησαν μία εβδομάδα και αυτά κάηκαν...τι θα γίνει ?? θα χαλάσω όλα μου τα λεφτά σε λαμπάκια :102: ??

υπόψη..σκέφτομαι να πάρω καινούριο κουτί..και να ρωτήσω και κάτι άλλο ..αυτό με το πληκτρολόγιο και τα διαφορετικά χρώματα πως το κάνατε???

Link to comment
Share on other sites

Να υποψιαστω οτι το ψυγειο που φαινεται στην τελευταια φωτο ειναι για να ψυχεις τον υπολογιστη?:D:D:D:D:D:D

Υ.Γ. Πολυ stacker ρε παιδι μου. Ολοι το αγαπησαμε, ολοι το προτιμησαμε τελικα!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θερμοσυστελομενο πολυχρωμο που θα βρουμε? τα κιτακια για σλιβαρισμα εχουν ελαχιστο και δε φτανει (αυτο που ειχα παρει μια φορα εγω τουλαχιστον ειχε πολυ λιγο)

η μηπως να βαλω μαυρο θερμοσυστελομενο απο την αρχη? μπλε σλιβαρισμα δηλαδη με μαυρο θερμοσυστελομενο. λετε να βγει καλο?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θερμοσυστελομενο πολυχρωμο που θα βρουμε? τα κιτακια για σλιβαρισμα εχουν ελαχιστο και δε φτανει (αυτο που ειχα παρει μια φορα εγω τουλαχιστον ειχε πολυ λιγο)

η μηπως να βαλω μαυρο θερμοσυστελομενο απο την αρχη? μπλε σλιβαρισμα δηλαδη με μαυρο θερμοσυστελομενο. λετε να βγει καλο?

Δεν νομίζω να βρεις σε άλλο χρώμα. Άσε που και να βρεις όταν το ζεστάνεις μπορεί να μαυρίσει.

Μπλε sleeve έχω και εγώ με μαύρο και φαίνεται μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να βρεις σε άλλο χρώμα. Άσε που και να βρεις όταν το ζεστάνεις μπορεί να μαυρίσει.

Μπλε sleeve έχω και εγώ με μαύρο και φαίνεται μια χαρά.

μια φορα ειχα δει σε online μαγαζι εξωτερικου πολυχρωμμα θερμοσυστελομενα..

αλλα μαλλον και γω μαυρο θα του βαλω..

Link to comment
Share on other sites

Ψύκτρα είναι, η Hyper 6 της μαμάς-coolermaster!!

Τη Hyper6 που λες εχω και εγω αλλα καθεται καθετα, αυτο παλι γιατι συμβαινει;;; Το εχω δει και σε αλλα συστηματα, φυσικα πιστευω πως ειναι προτιμοτερο να ειναι οριζοντιως γιατι βγαζει τον αερα εκτος κουτιου, δεν μπορεις να την περιστρεψεις;; :120:

dsc000779jn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν γίνεται γιατί η θέση της ποικίλει ανάλογα με την μητρική.. Να υποθέσω ότι εσύ εχεις Asus? (Συμφωνώ, είναι καλύτερα να κάθεται όπως σε σένα..)

Να σε ρωτήσω. Τα πράσινα καλωδιάκια τί είναι που έχεις στο πι σι σου???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.