Jump to content



ΧΑΡΜΑΝΗΣ(απελπισμενος)


xarmanhs

Recommended Posts

Eπειδη εχω βαρεθει να σας φερρνω αποδειξεις.... και αμα παρατηρησατε το 4γιγα ειναι γκρι αρα δε μπορει να αλλαξει.... αυτη η φοτο ειναι μετα απο save kai exit.... οποιος θελει να μου δωσει το μαιλ του να του στειλω βιντεο με την ολη διαδικασια

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω ΘΕΡΜΑ όλους, να ΜΗΝ πάρει το thread την ίδια τροπή που πήραν τα άλλα δύο.

Ευχαριστώ.

Υ.γ. Περιμένω με αγωνία το e-mail και θα ενημερώσω δημόσια κατά πόσο αυτά που λέει ο φίλος μας ευσταθούν.

Link to comment
Share on other sites

εμείς έχουμε απελπιστεί με σένα χαρμάνη..... κάνε ένα cpuz και τράβα και τα screenshot που θέλουμε να ησηχάσουμε............ αμάν όμως..........

κάνε κανένα super pi κανένα 3dmark έστω να μας πεις το cpu score.... κάτι ρε παιδί μου..................................

Link to comment
Share on other sites

Χαρμανη περιμενουμε να δουμε.

Αν κρινω απο την ηλικια σου και τα ποστ σου, δεν πρεπει να εισαι και πολυ "παλιος" στα φορουμ. Αυτο που ειπες (οτι εφτασες 4Ghz με αερα) για οσους ασχολουνται και εχουν φαει ωρες μπροστα στο ρημαδι, ειναι κατι πραγματικα ασυληπτο. Ειναι σαν να σου λεω οτι χτες καβαλησα το ποδηλατο μου και πηγα στη Σεληνη. Ειναι απολυτα φυσιολογικο να υπαρχει αμφισβητηση. Αυτα τα ολιγα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.