Jump to content



KOTSOS.NET τι έγινε?


lambra1

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από .38-.45

απο παντα ταιριαζε, αλλα με τον κωτσο τη σχεση εχει;

Οτι στο λινκ λεει οτι ειναι παιδεραστης που αλλη δουλεια δεν ειχε απο το να αποπλανει ανηλικα κοριτσια και να βαζει καμερες παντου ,ενω τα παιδια απο κατω λενε οτι ειχε μερικες φοτο και το εκανε απο χομπυ.

Προσωπικη αποψη δεν εχω επειδη δεν το ειχα δει το σαιτ αλλα αυτα τα συμπερασματα ευκολα βγαινουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Μολις μπλεχτηκες εσυ και το thelab στην παιδικη πορνεια! :D

Με εναυσμα τις φώτο στα ημερολόγια προχωρήσανε και με παρασύρανε στα πιο χοντρά :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όλα ήταν μια καλοστημένη προπαγάνδα...Απλά κάποιοι θελήσαν να το κλείσουν και έγινε ότι έγινε...Λεπτομέρειες ξέρει ο tasosmos και κάτι κολλητοί του που επειδή λέει τον είχαν καταγράψει με μια ανυπεράσπιστη γιαγιά έτρεξαν να το κλείσουν με τα γνωστά κοννέ τους...Μία παράκληση: ΠΡΙΝ με κορο'ι'δέψετε ή κάνετε οτιδήποτε άλλο ρωτήστε να δείτε...Εμένα τουλάχιστον μου το είπε όταν τον πίεσα σκληρά...Βλέπετε,έχω και εγώ το βιντεάκι!!!!:devil:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Αν και το θρεντ έγινε πριν από ένα χρόνο σχεδόν, θα ήθελα να ρωτήσω, αυτός που του ανήκε η σελίδα τί απέγινε ? Τον κλείσανε μέσα τον άμειρο ? !!! Επίσης ... αυτός και τα φιλαράκια του έχουν παρόμοιες σελίδες? Υπάρχουν άλλες τέτοιες σελίδες Ελληνικές ή και ξένες ??? Προφανώς και δεν μιλάω για σελίδες με "Παιδική ΧΧΧ" κ λαμακίες !!!!!

Ελπίζω το θρεντ να μην παραβαίνει τους κανονισμούς του TheLab !!! Αν ναι, ένας Mod να βγάλειι τις τελευταίες ερωτήσεις !!!

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.