Jump to content



A64 Winchester stepping+O/C Database


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Ο επεξεργαστης πηγε σταθερα με 1,62 στα 2703 βγαζοντας αρκετη ωρα πριμε.Στα 2750 αντεχε καπου στα 7 με 18 λεπτα αναλογως την ταση που επαιρνει.Στα 18 λεπτα απλα δεν ειχα αλλη να ριξω ( καταραμενο ΜSI ) .Ενα ενδεικτικο για το που πηγε pi με τις μνημες με διαιρετη.

post-32-1416071638,8809_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και το περιεργο της υποθεσης τωρα , το ιδιο στεππινκ ιδια βδομαδα περασε απο τα χερια αρκετεες φορες.2 κομματια απο οκταμπιτ τα οποια απλα ηταν μπανανες στα 2600 κλαταραν , ενας απο πλαισιο που πηγε στα 2650 βαρια βαρια .Και τελικα αυτος που δεν περιμενα και πολλα , κατα την γνωμη μου πηγε μια χαρα και ειναι απο quest.Οτι και να σημαινει αυτο.Καθαρα για στατιστικους λογους θα δοκιμασω ακομα εναν 3200 αρτι αφηχθεν απο την κουεστ χωρις να κοιταξω καν τα νουμερα πανω , εαν παει το ιδιο καλα σημαινει οτι κατι παιζει με τις εισαγωγες των αλλων....ιδιαιτερα εαν παρα υποψην μου και τις μπανανιες τους 3000+ ενα καιρο 754.

Link to comment
Share on other sites

Να σου δινω ελπιδες αλλα το στεππινκ σου μου φαινεται για μπανανα και τρελλη κιολας....Ειπα οτι θα ποσταρω φωτο απο τον επεξεργαστη μολις βγει απο την μητρικη .Τωρα ειναι η ωρα που παλευω για πι στα 2900 , :p .Απλα θα πρεπει να μπορω να δωσω ρευμα γιατι ο ατιμος το λατρευει , ειναι απο τα κομματια που πανε μαμα στα 2600 και μετα οσο δινεις ανεβαινει ....

Link to comment
Share on other sites

Eνα γρηγορο πι ...... Παει και παραπανω αλλα απλα δεν κρατησα screenie , ο επεξεργαστης ετσι και αλλιως παει σε αλλα χερια οσο το δυνατον πιο γρηγορα....Prime stable καπου στα 2710 με 1.6 ρευμα .Και ολα αυτα ακομα πανω στο Νεο 2.

post-32-1416071643,1824_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kατι που θελω να παρατηρησω γιατι εχω αγανακτησει....ταυτοχρονα με τον παραπανω επεξεργαστη δοκιμαστηκαν και αλλοι 2 3200 450 απο ΟΚΤΑΜΠΙΤ.Ε αυτοι οι 2 ουτε στα 2500 δεν πηγαν και αρχιζω και τα περνω στο κρανος και θα τους κραξω ασχημα τα μ@λ@λισμενα εκει μεσα.Αντιθετα ο 2ος που και δοκιμασα και ειναι απο κουεστ απλα σηκωμενος απο το ραφι ηταν αψογος οπως εδειξε η νεκροψια .Οποτε για ονομα του θεου με τις μπανανες που φερνουν για 8 αι σιχτιρ.

Link to comment
Share on other sites

Μην το ψάχνετε πολύ. Οι 3200+ και 3000+ που κυκλοφορούν τώρα είναι κατά κανόνα μέτρια κομμάτια και είναι κατά κανόνα οι "κομμένοι" 3500+ και πάνω. Οι παλαιότεροι (τελευταίες εβδομάδες 2004) είναι καλύτερα κομμάτια και οι 3500+ ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Kατι που θελω να παρατηρησω γιατι εχω αγανακτησει....ταυτοχρονα με τον παραπανω επεξεργαστη δοκιμαστηκαν και αλλοι 2 3200 450 απο ΟΚΤΑΜΠΙΤ.Ε αυτοι οι 2 ουτε στα 2500 δεν πηγαν και αρχιζω και τα περνω στο κρανος και θα τους κραξω ασχημα τα μ@λ@λισμενα εκει μεσα.Αντιθετα ο 2ος απλα σηκωμενος απο το ραφι ηταν αψογος οπως εδειξε η νεκροψια .Οποτε για ονομα του θεου με τις μπανανες που φερνουν για 8 αι σιχτιρ.

για πες μας για τ νεκροψια και πως οδηγειθηκε σε αυτην ο ασθενης ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman [Σήμερα, στις 23:34]

Για κοιτάξτε εδώ:

http://tuneup.free.fr/AMD64/amd64step.html

το οτι ο δικος μου 3200 0450 ΑΡFW δεν ειναι στη λιστα με μπριζωνει ακομα χειροτερα........:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno [Σήμερα, στις 23:48]

Επιβεβαιώνει αυτό που έγραψα. Καλό το link planet. Νόμιζα ότι ήμουν ο πρώτος που το είχε προσέξει.

και μας το κραταγες μυστικο?????:eek:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.