Jump to content



A64 Winchester stepping+O/C Database


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από esdee

για πες μας για τ νεκροψια και πως οδηγειθηκε σε αυτην ο ασθενης ...

Λαθος διατυπωση απο μενα μεσα στα νευρα μου.2ος εννοω επεξεργαστης απο την κουτα που εστειλε η κουεστ.Και αυτος ο επεξεργαστης ειναι ο παραπανω ο ...0173

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω προσέξει ότι οι καλύτερες εβδομάδες είναι σε γενικές γραμμές οι 0433, 0446, 0447, 0448. Στις 0450 έχουν βγει πολύ κακά και πολύ καλά κομμάτια και από εκεί και πάρα είναι ψιλομπανανάνες όλοι.

Εγώ αυτό το γενικό συμπέρασμα έχω βγάλει μέχρι στιγμής.;) Τώρα, πού θα βρω ένα καλό κομμάτι είναι ένα άλλο θέμα...

Για πάρτε άλλο ένα ωραίο λινκ. http://xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=52420 :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chrisbmw150 [Σήμερα, στις 15:11]

παιδες.. για καντε κανα σχολιο τωρα το στηνω...

ευχομαι να μην επεσες σε παρομοιο 3000 0501 σαν του κρομα.......κριμα δηλαδη:...:

Link to comment
Share on other sites

καλα και γιατι δε το ειπες νωριτερα και πηγα και πηρα τον 0501 :-P

καπου στα 2.4 παιζω τελικα.... προς το παρον και μαλλον για παντα :rant: :rant: :rant:

ποσο ταση ειναι "safe" με μαμα ψυξη να τρωει καψιμο ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chrisbmw150 [Σήμερα, στις 00:28]

καλα και γιατι δε το ειπες νωριτερα και πηγα και πηρα τον 0501 :-P

Για δες προσεχτικά το 96ο ποστ αυτού του thread.:jump:

ΥΓ: Με πόση τάση τερμάτισες στα 2400; Μαμά;:boxed:

Link to comment
Share on other sites

ADA3200DIK4BI

CBBID0450GPMW

1169207L40258

μια ς που εδωσα στον Κωστα-vouda τον 3500 μεχρι να παει στρατο αγορασαμε εναν 3200!

συμφωνα με το link που δωσατε,λεει πως ειναι απο τα χειροτερα κομματια!

το θεμα ομως ειναι οτι εδω και 5 ωρες τρεχει toast στα 2700:devil: :devil: :devil: με 1.65v και θερμοκρασια 42 βαθμους με νερο!στοχος ειναι τα 2800 για αρχη!!!

σε λιγο θα ποσταρω και screenshot!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω τερματισει ....1.5ταση ... . Εριξα τωρα τις μνημες στα 125 γιατι ι μια μου μαλακιζεται ... ειναι κατι προχειρες ... 333 και 400 ... η 333 ειναι for the dick (sorry για τα μπινελικια αλλα μονο αυτα μου ερχονται στο τωρα μυαλο :wall: :wall: )

παντος ο επεξεργαστης ειναι για κλοτσιες... λυπαμαι το dfi μου :o :o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.