Jump to content



Πλαίσιο stock house


s6_sot

Recommended Posts

Εγώ ψάχνω εδώ και καιρό μητρική με 478 και βρήκα στη σελίδα μετρικές asus με 10 ευρω!!:) Αλλά επειδή μένω μακριά από αθήνα θα έστελνα έναν φίλο μου να πάει για συγκεκριμένη μητρική. Τώρα αν μου λέτε ότι μπορεί να είναι προβληματικα (μητρική χωρις βάση επεξεργαστη?!!?:104: ) ή ότι η σελίδα καμία σχέση δεν έχει με την πραγματικότητα αρχίζω να το σκέφτομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
το να σου κρατήσει κάτι τηλεφωνικά ειδικά σε κάτι που δεν ξέρεις την κατάσταση του είναι λίγο άτοπο.

Όπως τα λέει ο Δημήτρης.

Συνήθως σε τόσο φτηνά κουτιά λείπει το ένα ή και τα δύο πλαινά. Αγοράζοντάς τα ουσιαστικά πληρώνεις το κουτί στην τιμή του καινούριου. Μόνο αν έχει και κανένα καλό τροφοδοτικό μέσα αξίζει, πράγμα πολύ σπάνιο. Ένας από τους λόγους που δεν σου κρατάνε πράγματα, αφού όταν πας εκεί μπορεί να αποφασίσεις ότι δεν το θέλεις στην κατάσταση που είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παει , ξεφυγανε τελειως εκει στο στοκαδικο...

attachment.php?attachmentid=10293&d=1142503131

στεγνα 230% επανω απο τη μια μερα στην αλλη, και παραμενει "προσφορα" :101:

ολο ευκαιριες ειναι πλεον εκει. Εχουν κατι κ***καρτες στη βιτρινα και τις μοστραρουν για χρυσες: κατι x800 για 180Ε , x850 για 250Ε ...

Αναρωτιεμαι, υπαρχουν τοσα θυματα που θα παρουν απο στοκαδικο παλια μοντελα ακριβοτερα απο οτι καινουργια και καλυτερα?

Ή μηπως επιτηδες τις εχουν εκει τοσο καιρο ακριβα, ωστε μετα να πουν δεν πουληθηκαν τοσο καιρο, ας ριξουμε την τιμη και να τις παρουν απο μεσα ή γνωστοι ?

Παντως αμφιβαλω αν ξαναπατησω πια εκει

post-11-1442174331,4889_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παει , ξεφυγανε τελειως εκει στο στοκαδικο...

στεγνα 230% επανω απο τη μια μερα στην αλλη, και παραμενει "προσφορα" :101:

ολο ευκαιριες ειναι πλεον εκει. Εχουν κατι κ***καρτες στη βιτρινα και τις μοστραρουν για χρυσες: κατι x800 για 180Ε , x850 για 250Ε ...

Αναρωτιεμαι, υπαρχουν τοσα θυματα που θα παρουν απο στοκαδικο παλια μοντελα ακριβοτερα απο οτι καινουργια και καλυτερα?

Ή μηπως επιτηδες τις εχουν εκει τοσο καιρο ακριβα, ωστε μετα να πουν δεν πουληθηκαν τοσο καιρο, ας ριξουμε την τιμη και να τις παρουν απο μεσα ή γνωστοι ?

Παντως αμφιβαλω αν ξαναπατησω πια εκει

Είναι sli γι' αυτό.... Lol.... :D

Link to comment
Share on other sites

Από μέσα τις παίρνουν οι γνωστοί πριν καν βγουν.

Από εκεί και πέρα τα νέα μαύρα κουτιά με το λογότυπο του Πλαισίου κοστίζουν. Ε τι τζάμπα θα στα δώσουν?

Το κακό είναι ότι πολλοί θα πουν " Στοκ είναι άρα θα είναι και ποιο φτηνά " και εν μέρη την πατάνε. Αν όμως κοστολογήσεις το τι λείπει από την συσκευασία και την μειωμένη εγγύηση, στο τέλος είναι ποιο ακριβό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Οποιος σκέφτεται να αγοράσει από το stock ....

Να πάρει τηλ. πρίν ξεκινήσει γιατί το πιθανότερο είναι να μήν υπάρχει η "ευκαιρία" που έβαλε στο μάτι.

Συνήθως οι πολύ χαμηλές τιμές αφορούν ένα τεμάχιο της αποθήκης τους.

Επίσης από τα χαράματα ή κατόπιν συνενόησης με το γνωστό τους ... οι "επαγγελματίες" αδειάζουν τα ράφια με τα προιόντα των 12,00 ευρώ ... και μετά μας τα βάζουν αγγελία εδώ στο φόρουμ σε σούπερ τιμές :063:

Αυτά από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης από τα χαράματα ή κατόπιν συνενόησης με το γνωστό τους ... οι "επαγγελματίες" αδειάζουν τα ράφια με τα προιόντα των 12,00 ευρώ ... και μετά μας τα βάζουν αγγελία εδώ στο φόρουμ σε σούπερ τιμές :063:

Αυτο ισχυει. Οι Cellshock που πηρα 90 ευρω απο αγγελια του φορουμ αγοραστηκαν 10 ευρω!!! Δεν λεω παλι σε καλη τιμη τις πηρα (σφραγισμενες) και ανεβαινουν και αρκετα (Gtr) αλλα η τιμη αγορας ηταν εξευτελιστικη.

Link to comment
Share on other sites

Ο Τασος εθιξε ενα θεμα το οποιο παιρνει πολυυυυυυυ συζητηση.

Ηρθε μαλιστα ο EliasKir "να δεσει το γλυκο".

Καλως ή κακως το community αργα ή γρηγορα μπορει να καταλαβει ποιος/ποιοι κανουν αυτη τη δουλεια.

Απο εκει και περα, αυτο που κανουν παρανομο δεν ειναι, απλα εκμεταλλευονται γνωριμιες και καταστασεις.

Το αν ο καθενας απο εμας επιλεγει ή οχι να αγορασει τελικα απο αυτους ειναι δικο του θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπες είναι. Είναι θέμα του καθενός αν θα αγοράσει από αυτούς.

Μόλις πήρα τηλ. για μια κάρτα γραφικών για να εισπράξω την αμεσότατη και σίγουρη απάντηση του υπαλλήλου ότι δεν είναι πλέον διαθέσιμη...

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπες είναι. Είναι θέμα του καθενός αν θα αγοράσει από αυτούς.

Μόλις πήρα τηλ. για μια κάρτα γραφικών για να εισπράξω την αμεσότατη και σίγουρη απάντηση του υπαλλήλου ότι δεν είναι πλέον διαθέσιμη...

σου λέω τσάμπα παιδεύεσαι! και να την έχουν, κράτηση δεν γίνεται! Και μέχρι να πας, θα έχει κάνει φτερά...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη φορά πήρα στις αποθήκες τους όπως λέει στο site... Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι ο υπαλληλος μου είπε ότι δεν υπάρχει πριν καλά-καλά του πω για πια ενδιαφέρομαι.

Την προηγούμενη φορά είχα πάρει τηλ. σε 5 καταστήματα αλλά φυσικά δεν υπήρχε "πουθενά τίποτα" όπως χαρακτηριστικά μου έλεγαν. Όχι ότι αν υπήρχε θα πήγαινα. Απλά επιβεβαιώνεται η ελληνική πραγματικότητα :)

Link to comment
Share on other sites

Ο Τασος εθιξε ενα θεμα το οποιο παιρνει πολυυυυυυυ συζητηση.

Ηρθε μαλιστα ο EliasKir "να δεσει το γλυκο".

Καλως ή κακως το community αργα ή γρηγορα μπορει να καταλαβει ποιος/ποιοι κανουν αυτη τη δουλεια.

Απο εκει και περα, αυτο που κανουν παρανομο δεν ειναι, απλα εκμεταλλευονται γνωριμιες και καταστασεις.

Το αν ο καθενας απο εμας επιλεγει ή οχι να αγορασει τελικα απο αυτους ειναι δικο του θεμα.

Report post ? :105:
Link to comment
Share on other sites

Report post ? :105:

Δεν ειναι κατι παρανομο. ο καθενας στη θεση τους το ιδιο θα εκανε, ας μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας. Εμενα προσωπικα δεν με χαλασε καθολου, 1800 CL7 με 90 ευρω ειναι κορυφη! Απλα σχολιαζουμε το τι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας. Ρε παιδιά προσπαθώ εδώ και πάνω από 6 μήνες να πετύχω κάτι κάρτες 8800 που είναι σε απίστευτη τιμή και ποτέ δεν μπορώ να βρώ έστω και μια για δείγμα. Δεν είναι δυνατόν αυτό. Και μιλάμε όλη μέρα κοιταζώ πότε θα αναανεωθεί το site για να χτυπήσω καμία αλλά.....Δεν ξέρω από τις παλέττες τις πουλάνε. Απαράδεκτο. Πλεόν κόβω την συνεργασία μου με το πλαίσιο γιατί νομίζω ότι με κοροιδέυουνε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.