Jump to content



WinRAR Bench


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

οκ οκ , ΔΕΝ ειναι winrar :p , αλλα μιας και επεσε στα χερια μου ειπα να το τρεξω δοκιμαστικα.. , σχεδον 4 φορες ποιο γρηγορο σε συμπιεση απο το Winrar 3.70 στον brisbane...(σε χ64 παντα) αν θα φαει οριστικο σουτ το winrar , θα δειξει.. ;)

post-172-1416073158,2635_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis [Σήμερα, στις 19:50]

αν θα φαει οριστικο σουτ το winrar , θα δειξει.. ;)

To ειχα ανακαλυψει εδω και καιρο γιατι βαριομουνα να αγοραζω (:D ) καθε φορα το winrar με καθε φορματ και εψαχνα ενα open source. Βασικο μειον οτι δεν ανοιγει νομιζω τα .ace αρχεια και επειδη πριν πολλα χρονια χρησιμοποιουσα κατα κορον winace εχω πολλα τετοια και γενικα ειχε 1-2 σπαστικα compatibility issues με τα 7zip αρχεια που τα πηγαινα σε αλλους υπολογιστες χωρις 7zip.

Οποτε και δεν ευδοκιμησε η σχεση μου με το 7zip.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Spyrus

Μιας και μου φαινεται πολύ καλό αποτέλεσμα ας το βάλω να δούμε και τα 4 γίγκα τι κάνουν :flower:

παρόμοιο αποτέλεσμα με τις ίδιες ρυθμίσεις στις μνήμες της υπογραφής και συχνότητα επεξεργαστή

1900+ ήταν το σκορ με όλα τα προγράμματα ανοιχτά στα ΧΡ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.