Jump to content



Πρωτo crash test για τον R600.


giorgos th.1442169073

Recommended Posts

Βγηκαν και στην επιφανεια μερικα καλα και ας ελπισουμε αξιοπιστα αποτελεσματα για το πολυαναμενομενο R600..αν ειναι οντως αξιοπιστα τα benches τοτε απο 22 Ιανουαριου θα γινει ενας μικρος χαμος τριγυρω....

διαβαστε φουλ 12σελιδο αρθρο εδω.

Link to comment
Share on other sites

ελλαδα φυσικα!

Off topic αλλαξε σε παρακαλω το ε που εχεις στο Ελλαδα με κεφαλαιο.Με ενοχλει να το βλεπω ετσι και μου φερνει κατι περισσοτερο στο συμπαθες βοδινο τετραποδο παρα στην Ελλαδα μας.:( Sorry και παλι για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ρε παιδιά συγνώμη να είμαστε και σοβαροί.....παίζει κανείς από εσάς σε 1600*1200 ? ....και αν ναί τι παιχνίδια παίζει ?....δεν ξέρω ...πολύ ωραία η κάρτα αλλά μου φαίνεται υπερβολή.....το ότι θα πέσουν οι τιμές σε 8800 σίγουρα...άντε να δούμε.....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά συγνώμη να είμαστε και σοβαροί.....παίζει κανείς από εσάς σε 1600*1200 ? ....και αν ναί τι παιχνίδια παίζει ?....δεν ξέρω ...πολύ ωραία η κάρτα αλλά μου φαίνεται υπερβολή.....το ότι θα πέσουν οι τιμές σε 8800 σίγουρα...άντε να δούμε.....
αν ειναι να παρεις τετοια καρτα σε τετοιες αναλυσεις παιζεις...!Μην ξεχνας οτι θα βγουν και πιο βαρια games στο μελλον οποτε τις ζοριζουν λιγακι παραπανω!:001:
Link to comment
Share on other sites

Αγοράσεις σήμερα για να παίξεις σήμερα όχι για να παίξεις μεθαύριο (εκτός αν είσαι τόσο ανυπόμονος που δεν σε πειράζει να πληρώνεις κερατιάτικα).

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να παρεις τετοια καρτα σε τετοιες αναλυσεις παιζεις...!Μην ξεχνας οτι θα βγουν και πιο βαρια games στο μελλον οποτε τις ζοριζουν λιγακι παραπανω!:001:

..ε ναί...ΑΝ τις σηκώνει το μόνιτορ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.