Jump to content



The VX/UTT Thread


mortisboy

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 09:55]

αυτο που εχω εγω, το οποιο ομως ειναι 4 χρονια νεωτερο, μπορει να τρεχει για ωρες, αλλα Ρι 1Μ δε βγαζουν οι μνημες.

Ανάλογα την περίπτωση......Όταν δεν μου βγάζει σε κάποιο σημείο λάθη τότε εκεί μπορώ και τρέχω 3D......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από soki

Tα ψυχετε τα dimms? Γιατι με τοσα volts ενα ανεμιστηρακι ειναι must. Tα δικα μου εχουνε φαει 4 volts, εχουν ξεκολλησει και τα ξανακολλησα πυκνωτακια και ακομα ζουν. Εκτος αν ειναι θεμα PCB που τις κανει τοσο ευαισθητες...

δεν ξερω αν ειναι θεμα PCB , ο Hipro που τα εχει δει μπορει να πει καλυτερα

και ναι ψυχονται με εναν delta 12αρη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 09:55]

αυτο που εχω εγω, το οποιο ομως ειναι 4 χρονια νεωτερο, μπορει να τρεχει για ωρες, αλλα Ρι 1Μ δε βγαζουν οι μνημες.

Μία από τα ίδια! τι γίνεται?... (εννοώ για 235+ 2-2-2-5 1Τ με 3.25v)

και εγώ με το memtest μέσα στα Windows (αλλά και 3dmark01 looping) δοκιμάζω...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον οπως ειπα χθες ..... το αφησα το ενα να κανει burn in στα 260 ....

αλλα σημερα που δοκιμασα παλι τα ιδια μετα τα 262 το χαος ./...

τι λετε να ειναι????? ....παντως συμφωνα με αυτα που εχω δει δεν υπαρχει καλο και κακο dimmaki γιατι αυτο δεν μπουτερα ουτε καν στα 220 και τωρα παιζει σταθερα 260

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostglen46 [Σήμερα, στις 22:15]

Speed premium ανορθογραφε :p

ΥΓ:Εχασα το advanced για 1% και πραγματικα οποτε βλεπω λαθος αγγλικα τσαντιζομαι :bye:

.....καλα ντε μην βαρας ...λαθη ειμαστε ανθρωπους κανουμε....:p :P

....esdee ...καλαααα..πας......και γω τετοιο καψιμο εχω εφαρμοσει στις VX....μολις δεις οτι δεν εξαφανιζονται και μετα απο πολυ καψιμο...κανε ενα τσικ...το ρευμα;) .....και παλι τα ιδια....ξερεις εσυ .....:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.