Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Οσο για wow vs eq2 ,σε ενα περιοδικο που κοιταξα (ελληνικο) ο συντακτης περνει θεση και λεει οτι προτιμα το wow για το λογο οτι δεν εχει τοσα πολλα φορτωματα .Οπως αναφερει στο eq2 μερικα quests δεν τα κανει, επειδη βαριεται να περιμενει στο φορτωμα μεταξυ των περιοχων.

Βεβαια αυτο δεν ειναι σοβαρος λογος να μην παρεις ενα παιχνιδι ,αλλα οταν η επιλογη ειναι <<στα σημεια>>, παιζει και αυτο τον ρολο του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Και αυτό εχει όριο τις 15 μέρες, σου δίνει δηλαδή 1.5 λέβελ μπονους (1 bubble για κάθε 8 ώρες που κοιμάσε με μάξιμουμ τις 15 μέρες)

bouble bouble δλδ αν κοιμηθω ενα 24 ωρο μετα θα εχω 200% xp στο τερας για να τελιωσο:D

τιποτα αυριο μαλλον τετελεστε. 70% ειμαι 50κ xp και αντε γεια.

Αρχική απάντηση από Aias

Καλα ολα αυτα αλλα περιμενω πως και πως να παρω 2-3 lvl ακομα να παω Maraudon.Εκει εχουν χαθει πολλα παλικαρια και κλαψει απειρες μανουλες.:cry:

οι αρχηγη στο maraudon ειναι μεγαλο πακετο θελει πολυ καλο group αλλιως παλια. εχει ενα καλο mace 1 καλο dagger. κτλ. αλλα οπως λεει και ο stamat. στα τελευτεα dungeon εχει τρομερα πραγματα. που θα πηγενης με raid. το ζητημα ειναι το 60 τον παιχτη θα τον φτιαξεις οπως και να χει. οποιος ειναι 55+ να παει να βγαλη ενα q που δινει μια 16αρα τζαντα. ειναι 21q follow up αλλα εκτος απο 3 σταδια το 1 θελει 3 ατομα και τα αλλα 2 ειναι τα δυο τελευτεα που θελει group με 5 ατομα. σε ολοι την διαρκια σου δινη τρελο xp χωρις να κανεις σχεδον τπτ και + ενα dagger αρκετα καλο. ειναι απο τα καλυτερα q που εχω παρει. απλα δεν θυμαμε τωρα την περιοχη πως γραφετε. αμα θελει κανεις να τω δω να τον πω.

Link to comment
Share on other sites

’υριο μου έρχεται και μένα και είμαι σε δίλλημα:

Ο πρώτος μου χαρακτήρας να είναι rogue ή paladin?

Στην ΒΕΤΑ είχα παλαντιν και ήμουν πολύ ευχαριστημένος. Για τον rogue ακούω όλο επαίνους αλλά είδα πως στα ψηλά lvl δεν τον προτιμούν στα parties λόγο leather armor.

Γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν αξιζουν οι rogue εχω φαει ανετα rogue μεγαλητερο lvl απο εμενα αρκετες φορες ως μαγος που ειμαι εγω αλλα εχει τυχει και σε κατι αλανια που δεν προλαβα να κλασω....λολ λολ λολ

ειναι σιγουρα και πως ξερει ο καθενας να πεζει ...

Link to comment
Share on other sites

Αραξε....σιγουρα μετραει ποιος ειναι πισω απο το kb αλλα rogue ειναι απο τους καλυτερους χαρακτηρες με το μεγαλυτερο dmg...

Mage,hunter,rogue....σκανε dmg...

απλα ο hunter και ο rogue ειναι περισσοτερο σολο ενω ο mage που εχεις ειναι βασικο στοιχειο παρτυ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

bouble bouble δλδ αν κοιμηθω ενα 24 ωρο μετα θα εχω 200% xp στο τερας για να τελιωσο:D

τιποτα αυριο μαλλον τετελεστε. 70% ειμαι 50κ xp και αντε γεια.

οι αρχηγη στο maraudon ειναι μεγαλο πακετο θελει πολυ καλο group αλλιως παλια. εχει ενα καλο mace 1 καλο dagger. κτλ. αλλα οπως λεει και ο stamat. στα τελευτεα dungeon εχει τρομερα πραγματα. που θα πηγενης με raid. το ζητημα ειναι το 60 τον παιχτη θα τον φτιαξεις οπως και να χει. οποιος ειναι 55+ να παει να βγαλη ενα q που δινει μια 16αρα τζαντα. ειναι 21q follow up αλλα εκτος απο 3 σταδια το 1 θελει 3 ατομα και τα αλλα 2 ειναι τα δυο τελευτεα που θελει group με 5 ατομα. σε ολοι την διαρκια σου δινη τρελο xp χωρις να κανεις σχεδον τπτ και + ενα dagger αρκετα καλο. ειναι απο τα καλυτερα q που εχω παρει. απλα δεν θυμαμε τωρα την περιοχη πως γραφετε. αμα θελει κανεις να τω δω να τον πω.

το resting μετα απο ενα σημειο σταματαει.....δηλαδη δεν παιρνεις αλλα lvl...νομιζω μεχρι 2 ειναι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

το resting μετα απο ενα σημειο σταματαει.....δηλαδη δεν παιρνεις αλλα lvl...νομιζω μεχρι 2 ειναι

76% στο 59 ειμαι βρε. τελειωσε ο πρωτος παιχτης απο θεμα lvl. τι εγινε πουλακια μου πεσαν οι server και βγηκατε απο τα καβουκια σας?:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

τoν rogue αν δε τον φτιαξεις καλα με τα talents αχριστευεται. εσυ μαλλον θα επαιξες με κανενα ασχετο που νομιζει οτι παιζει diablo.

πολυ πιθανο να πατησε πανω σου δεξι click και να περιμενε να πεθανεις.

ρε ακουσα οτι στον crushridge θα μεινουν οι ιταλοι και εμεις θα φυγουμε. θα μας προτεινουν λεει αλλο server μαζι με βαλκανια

τον rogue stamat πως τον εχεις με 2 sword? 1dager 1 sword? 2 dagger? και πως παιζεις με τ πισωπλατο χτυπημα? αν θες δωσε πως εχεις και τα talents σου να παρω καμια ιδεα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias

Οσο για wow vs eq2 ,σε ενα περιοδικο που κοιταξα (ελληνικο) ο συντακτης περνει θεση και λεει οτι προτιμα το wow για το λογο οτι δεν εχει τοσα πολλα φορτωματα .Οπως αναφερει στο eq2 μερικα quests δεν τα κανει, επειδη βαριεται να περιμενει στο φορτωμα μεταξυ των περιοχων.

Βεβαια αυτο δεν ειναι σοβαρος λογος να μην παρεις ενα παιχνιδι ,αλλα οταν η επιλογη ειναι <<στα σημεια>>, παιζει και αυτο τον ρολο του.

Πιστεψε με δεν ειναι στα σημεια. υπαρχη πολυ μα πολυ μεγαλη διαφορα. μονο την μουσικη επενδυση του wow να βαλουμε τι να λεμε τωρα. εγω οταν μπενω Uc ανατριχιαζω και πωρονομε. και αν ξες και την ιστορια του warcraft ακομα περισοτερο. τι να λεμε κοιταω το video απο το warcraft 3 και βλεπω την uc που εγινε πλεον δικια μας και παθενο. και εχουμε να δουμε πολλα ακομα απο την blizzard. γιατι ειναι μια εταιρια που προσεχη το game ακομα και μετα απο χρονια. ακομα patch για το starrcraft βγζει που ειναι του 99 παιχνιδη. ας μας που νε μια εταιρια που το κανει. απλα οτι γινετε "μοδα" και εμπορικο απλα βγενουν και κραζουν χωρις να δουνε το βαθος.

Link to comment
Share on other sites

guys μολις μου ήρθε. Λοιπόν το 10 day pass το κρατάω για την πάρτη μου!

Οπότε κάνω λογαριασμό με αυτό και μετά από 10 μέρες βαζω το κανονικό κωδικό και είμαι βασιλιάς ε;

Οι χαρακτηρες και τα αντικειμενα μου θα υπάρχουν;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.