Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 15:53]

Μεγάλη εντύπωση μου κάνει το dmg του μάγου, καθώς και η μεγάλη απόσταση που μπορεί να χτυπήσει.

;

Το οτι δηλαδη μολις τον ακουμπανε (το mage) πεφτει ταβλα κατω... δε σε αγγιξε καθουλου?

γιατι εμενα με εχει ισσοπεδωσει ψυχολογικα αυτο το πραμα....:coax:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα το παρατηρησα κ γω αυτο με τους μαγους,το armor τους ειναι μηδενικο!

Με 3 τσεκουριες τους ξαπλωνω στο lvl μου,βεβαια ο σωστος κ οχι noobας παιχτης με σωστο συνδιασμο με τρωει αν δε του κανω εγω πρωτος επιθεση :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 16:31]

Το οτι δηλαδη μολις τον ακουμπανε (το mage) πεφτει ταβλα κατω... δε σε αγγιξε καθουλου?

γιατι εμενα με εχει ισσοπεδωσει ψυχολογικα αυτο το πραμα....:coax:

Μα τον προσέχω!!

Έναν ζουμπά warrior lvl νεκροκεφαλή, μάγος 24 τον έστειλε στα θυμάρια με 3-4 χτυπήματα. Μια φορά χρειάσθηκε να τον κάνω καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

zyx μηπως θελεις να πεις οτι οι elf δεν ειμαστε ωραια παιδια? :D

παρε μια φωτο με το casual ντυσιμο που κυκλωφορω στην ironforge χαχαχαχαχ

δεν μπορω να πω οτι ειναι ασχημος. αλλα ειναι σαν να εχει φιλο το λακη :PPPP

Link to comment
Share on other sites

φιλο το λακη χαχαχαχαχα looool

παιδια οσο αφορα τον mage που λετε για το armor του. o mage δε χρειαζεται armor.

εγω σαν rogue θα μιλησω και θα πω οτι οι mage ειναι οι δυσκολοτεροι αντιπαλοι μου. ολους τους αλλους τους εχω ανετα (εκτος απο τους undead σαν race, με δυσκολευουν λιγο ανεξαρτιτος class)

πρεπει να δειτε τι κανει ο mage στον warrior σε 1v1 μαχη. τον εχει για πλακα . εχω δει duel και ο mage δεν χανει ουτε ελαχιστη ζωη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

φιλο το λακη χαχαχαχαχα looool

παιδια οσο αφορα τον mage που λετε για το armor του. o mage δε χρειαζεται armor.

εγω σαν rogue θα μιλησω και θα πω οτι οι mage ειναι οι δυσκολοτεροι αντιπαλοι μου. ολους τους αλλους τους εχω ανετα (εκτος απο τους undead σαν race, με δυσκολευουν λιγο ανεξαρτιτος class)

πρεπει να δειτε τι κανει ο mage στον warrior σε 1v1 μαχη. τον εχει για πλακα . εχω δει duel και ο mage δεν χανει ουτε ελαχιστη ζωη

Eχω φαει ουκ ολιγους μαγους μεχρι τωρα,warrior εδω.

Αν κανω πρωτος επιθεση δεν εχει κ πολλες ελπιδες ο μαγος,τρωει stun+bleed+daze με το καλημερα.Δε ξερω αν παντα πεφτω σε ασχετους αλλα...

Σε duel δε μπορω να τους παρω,κανουν τα μαγια κ τα ξορκια πριν τους φτασω κ αμα τους φτασω κανουν ενα τελεπορτ κ αντε παλι... :p

Link to comment
Share on other sites

@samael τον μαγο δε μπορεις να τον αιφνιδιασεις οπως τα αλλα class. εχει πολλα κουμπια για ωρα αναγκης που σε κανουν να ψαχνεις τη μπαλα, ειδικα αν εισαι warrior.

π.χ λες οτι του κανεις charge stun , ο μαγος με την μια θα κανει blink ,sheep θα ετοιμαστει και μετα αντε γεια. θα αρχισει μετα τα frost και θα καθεσαι να τις τρως απο μακρια. χωρις να θελω να υποτιμισω τους warrior σε καμια περιπτωση , σε pvp τρωνε πολυ ασχημα απο τους casters και ειδικα απο μαγο. αυτους που λες οτι νικισες μαλλον θα ηταν low level ακομα.

σε αντιθεση με τον warrior, στα low lvl στον μαγο λειπουν ουσιωδη skills

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

@samael τον μαγο δε μπορεις να τον αιφνιδιασεις οπως τα αλλα class. εχει πολλα κουμπια για ωρα αναγκης που σε κανουν να ψαχνεις τη μπαλα, ειδικα αν εισαι warrior.

π.χ λες οτι του κανεις charge stun , ο μαγος με την μια θα κανει blink ,sheep θα ετοιμαστει και μετα αντε γεια. θα αρχισει μετα τα frost και θα καθεσαι να τις τρως απο μακρια. χωρις να θελω να υποτιμισω τους warrior σε καμια περιπτωση , σε pvp τρωνε πολυ ασχημα απο τους casters και ειδικα απο μαγο. αυτους που λες οτι νικισες μαλλον θα ηταν low level ακομα.

σε αντιθεση με τον warrior, στα low lvl στον μαγο λειπουν ουσιωδη skills

Στα 35+ lvl ολα αυτα,για να νικισει ο μαγος πρεπει ο χρηστης να μη τα χασει.Αλλιως τον κατεβαζω σε 3-4 χτυπιματα(αναλλογα ποσα critical θα βαρεσω).

Επιπλεον με shield skill μπορω να μπολοκαρω αρκετα καλα τα spell του,αρκει να μη με παρει ο υπνος κ καθομαι κ τον κοιταω :p

Σιγουρα ο warrior δεν ειναι ο καλητερος για pvp αλλα απο την ως τωρα εμπειρια μου καταλαβα οτι κ να εχει αμα ξερεις να τον χειριζεσαι σωστα θεριζεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το patch θα το κανονισω με ενα usb stick απο δικτυο της σχολης μου μαλλον ΑΛΛΑ εχω ενα αλλο προβλημα :

ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ η %$% Blizzard , Μπηκα να φτιαξω account και αφου συμπληρωσα τη φορμα ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ και μου βγαζει την τελευταια σελιδα με την συνοψη των στοιχειων που

κατεχωρησα με ενα κοκινο κουτακι που γραφει : An error has occured inthis page , και απο κατω : Unspecified error

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πειτε και κατι αλλο γιατι θα καραφλιασω , Δεν υπαρχει καποιο σιτε που να μπορει να κατεβασεις και μετα να κανεις ινσταλ manualy ? στο επισημο site δεν βρηκα patch download

αν υπαρχει πειτε κανα λινκ γιατι χειροτερη αρχη δεν μπορουσα να κανω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε κανονικά μέσα τώρα?

Προσπαθώ να μπω και λέει "unable to connect".

Πήγα και στο site να δω, αλλά ανοίγει με ζόρι έως καθόλου.

Πριν κανα μισάωρο είμουνα μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

Οσον αφορα το patch θα το κανονισω με ενα usb stick απο δικτυο της σχολης μου μαλλον ΑΛΛΑ εχω ενα αλλο προβλημα :

ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ η %$% Blizzard , Μπηκα να φτιαξω account και αφου συμπληρωσα τη φορμα ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ και μου βγαζει την τελευταια σελιδα με την συνοψη των στοιχειων που

κατεχωρησα με ενα κοκινο κουτακι που γραφει : An error has occured inthis page , και απο κατω : Unspecified error

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει?

αυτό έγινε και σήμερα σ' ένα φίλο μου.........

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.