Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Ρε παιδιά το πήρα το wow αλλά ακόμα δεν αρχίζω διότι έχουμε 3 μέρες ακόμα μέχρι να τελιώσουμαι τις εξετάσεις.Επειδή prepaid card δεν έχω ακόμα τον ένα μήνα δωρεάν που έχω τον κερδίζω μόνο αν βάλω και την κάρτα μαζί?? Ή μπορώ να παίζω ένα μήνα δώρο και μετά να πάρω την κάρτα??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMeS

Ρε παιδιά το πήρα το wow αλλά ακόμα δεν αρχίζω διότι έχουμε 3 μέρες ακόμα μέχρι να τελιώσουμαι τις εξετάσεις.Επειδή prepaid card δεν έχω ακόμα τον ένα μήνα δωρεάν που έχω τον κερδίζω μόνο αν βάλω και την κάρτα μαζί?? Ή μπορώ να παίζω ένα μήνα δώρο και μετά να πάρω την κάρτα??

Οταν φτιάχνεις το account στο site, σου ζηταει με πιο τροπο θα πληρώνεις. Εκει μπορείς να επιλέξεις οτι θέλεις, ο πρωτος μηνας ειναι δωρεάν... Αφου ξεκινάς να παίζεις θα πας καποια στιγμή και θα κάνεις update το account βάζοντας την κάρτα που θα αγοράσεις...

Link to comment
Share on other sites

παιζεις ενα μηνα με το που κανεις register με τον κωδικο που εχει το κουτακι σου.Μεσα σε αυτο το διαστημα αγοραζεις καρτα και την βαζεις λιγο πριν σου τελειωσει η συνδρομη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias

Με προλαβε ο Trooper.Ενα να συμπληρωσω.Μην ξεκινησεις πριν τελειωσεις γιατι δεν θα ξεκολλας!

Αχ φίλε δεν ξέρεις τι είναι να διαβάζεις φυσική και να κάνεις όλη τη μέρα ασκήσεις και να το βλέπεις το κουτάκι να στέκεται εκεί και να σε περιμένει!!Κάνω όμως κουράγιο 3 μέρες ακόμα!!Πότε θα έρθει η πέμπτη επιτέλους??

Με δέχεστε στο clan?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

thanks zyx μου δινεις κουραγιο :( αν δω οτι ειναι πακετο να τα βρω ολα θα βαλω τα stormshroud. δινουν καπου 3% critical kai 3% dodge. και δυο δαχτυλιδια 2% critical φτανουμε το 21% για critical σε default καταστασεις. με buffs με βλεπω να βαραω 23-25%

και αν σκεφτεις οτι εχω 5 attacks στο πρωτο sec θα κανω πολυ συχνα critical

και τα stormshroud ειναι 2-3 κομματια και τα φτιαχνουν οι leatherworkers :D

εγω λεω να μην παρεις ουτε αυτην την στολη. τσαμπα λεφτα. και ειναι και πολλα. αραξε βρες οτι κατση. υπαρχη και το pvp που εχει πολυ καλα πραγματακια. κ εξαλου πιστευω οτι ειμαστε η μονη class που δεν εχουμε κ προβλημα αμα δεν εχουμε κ καμια σοβαρη στολη. εγω δεν ανχονομε. κ ειμαι πολυ φεση στα αντικημενα μου εκτος απο τα σπαθακια μου :p. οταν με το καλο 60αρισο τοτε θα δω τι θα κανω.

Link to comment
Share on other sites

ακουστε τι επαθα χτες αλλα μη γελασετε:

εγω οταν ειμαι εκτος μαχης και μεσα στην πολη κυκλωφωρω χωρις armor. φοραω μονο το μπλουζακι και το παντελονι, ενα καπελακι για priest και τα σπαθια μου. το armor το εχω στο backpack και αν παω πουθενα το φοραω.

ξεκινισαμε να παμε λοιπον baron run και ξεχασα οτι ηθελα να κανω repair. παω στο μαγαζι ανoiγω το chat για repair αλλα δε φωρουσα τα περισσοτερα items μου, τα ειχα στο backpack και πατησα δεξι click πανω τους να τα φορεσω. αντι να τα φορεσω τα πουλησα ολα :(

πουλησα chest, shoylders,gloves,wrist,head :( μου εμεινε το tabard αφου ηταν τελευταιο και το πηρα πισω

τι παθαινει κανεις αν μιλαει στο τηλεφωνο και παιζει wow :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

ακουστε τι επαθα χτες αλλα μη γελασετε:

εγω οταν ειμαι εκτος μαχης και μεσα στην πολη κυκλωφωρω χωρις armor. φοραω μονο το μπλουζακι και το παντελονι, ενα καπελακι για priest και τα σπαθια μου. το armor το εχω στο backpack και αν παω πουθενα το φοραω.

ξεκινισαμε να παμε λοιπον baron run και ξεχασα οτι ηθελα να κανω repair. παω στο μαγαζι ανoiγω το chat για repair αλλα δε φωρουσα τα περισσοτερα items μου, τα ειχα στο backpack και πατησα δεξι click πανω τους να τα φορεσω. αντι να τα φορεσω τα πουλησα ολα :(

πουλησα chest, shoylders,gloves,wrist,head :( μου εμεινε το tabard αφου ηταν τελευταιο και το πηρα πισω

τι παθαινει κανεις αν μιλαει στο τηλεφωνο και παιζει wow :D

:( :( :( :( :( :(

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είπα ο δύσμοιρος να ανηφορήσω για Ashenvale σιγά σιγά, μια βόλτα βρε αδερφέ να δω τι παίζει να έχω καβάτζα και το flight path.

Πλησιάζοντας στο Splintertree βλέπω έναν Alliance 4 lvl μεγαλύτερο να κατεβαίνει. Κάνω και εγώ λοιπόν την πάπια :baby: , κοινώς cat form και stealh, του την πέφτει ένας φρουρός τον αποτελειώνω και εγώ ο τσάτσος.

Ωραία λέω καλά ξεκινήσαμε!:happy2: Πάω να μπω στην πολη και τι να δω... Καμιά 100αριά σκελετοί και όλοι σχεδόν οι NPC σφαγμένοι... :rip: Είπα να πάρω εκδίκιση από τους 3 αγνώστου lvl Alliance που κυκλοφορούσαν ανενόχλητοι, μαζί με κάτι φρουρούς που κάνανε respawn, for da horde ρε γαμώτο, αλλά φυσικά μάζευα το κορμί μου... και τρεχάλα μετά στον flight master...:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Ως προς τα set items και το πόσο αξίζουν έχω να πω ότι είναι καθαρά τύχη

Ως μάγος είχα 3 διαφορετικά set και φυσικά σκοπός είναι όλα ίδια

Εδώ και 10 μέρες είχα από τα magister μόνο το wrist και σήμερα που ήμουν stranholme πέρα που έπεφταν πραγματικά όλο μ@λ@κιες ε στο τέλος πέφτουν σχεδόν μαζί shoulders & head magister και φυσικά σιγά μην τους τα έδινα χεχε

Απλά υπομονή , εγώ πιστεύω ότι καρά αξίζουν από να έχεις απλά διαφορετικά άσχετα μετάξι τους

Για να καταλάβετε έφτασα να έχω μανα 6400+ και ακόμα έχω δουλειά ενώ πριν είτε με epic η άλλα το σταμινα η γενικότερα ποτέ δεν με έφταναν εκεί που ήθελα η που θέλω

Α ως προς mage vs rogue βρήκα την λύση! Πρέπει ο μάγος να τερματίσει στα ταλεντς το frost και όχι το fire , βασικά από παλιά το πίστευα αλλά όχι ότι θα είχε τέτοια διαφορά ;)

fire = instance

frost = pvp

arcane = καποια απο αυτα πρεπει να τα εχεις ....sos

α για να μην ξεχνιόμαστε . από σήμερα:innocent::D

alteracvalley.jpg

για τα rewards εμενα με χαλασανε αρκετα παρα μονο 4 με αρεσανε ...

REWARDS

Link to comment
Share on other sites

παδιά ,

έχω μια αποστολή στο zorams outpost στο Ashenvale να παραδώσω ένα καταραμένο γράμμα . Ο δρόμος, λέει , περνάει μέσα από το Astranar (xa,xa, xa) . Αν περ'ασω από εκεί μέσα δεν θα με κάνουν κιμά? Υπάρχει άλλος δρόμος?

Link to comment
Share on other sites

ε και συ πιγενε λιγο απο πιο εκει. δεν χρειαζετε να μπης μεσα απο την πολη.

οσο για σενα borg. καλα κανε οτι θες. καταρχην μιλαμε στην περιπτοση να ειμαι stealth. πιστευω οτι για τον mage o rogue εχει για ολα αντιδοτο. που ασε που κατα 75% στην πρωτη μου κινηση σε εχω με 3 combo αμα δεν παρεις το trinket θα σε εχω με 5 combo

οποτε η επομενη κινηση ειναι η 6sec stun η evi... 1500 με 1900 λογο cold blood :p ελα μετα με τα γαλατα να με κινηγας σπιτι μου. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.