Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Μέχρι να θυμηθεί η Bliz να ανεβάσει το patch δείτε κανα video να μάθετε να παίζεται... (για σένα πάει αυτό, fellow druid, ujin,niju, yevgeni, πως σε λένε τέλως πάντων...)

Solo by Boro

- Princess Theradras

- Landslide

- Mother Smolderweb

- Lord Incendius

http://nightwatchers.cjb.net/upload/Classes/Druid/Solo.rar

(Εσύ Γιάγκο άσε τα video και ψάξει τις συνταγές για τα potions που λέγαμε!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

εγω προσοπικα δεν καταλαβενο θα μπει μεσα αν μας βαλει ενα Link να κατεβαζουμε τα patch. τι να πω ρε παιδακι μου

Αφου και να το κατεβάσεις πιο γρήγορα, οι servers θα ειναι πάνω το μεσημέρι... γιατι αγχώνεσαι τοσο πολύ δε καταλαβαίνω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Αφου και να το κατεβάσεις πιο γρήγορα, οι servers θα ειναι πάνω το μεσημέρι... γιατι αγχώνεσαι τοσο πολύ δε καταλαβαίνω...

γιατι ρε συ "υποτιθετε" 12 η ωρα επρεπε να ειμασταν μεσα και αυτοι ακομα το patch δεν εχουν σκεψου τι εχει να γινει μολις βγη. δλδ αν δεν βρεις Link απο κανα site αντε για τα λεμε του χρονου. το ζητημα δεν ειναι ποτε θα το κατεβασο το ζητημα ειναι οπως εμεις ειμαστε σωστη σε ολα να ειναι και αυτοι. καθε τεταρτη προβληματα καθε patch κ ενας χαμος. δεν μπορουν να ειναι πιο σοβαρη? τοσο δυσκολο ειναι να βαλουν εναν server για τα patch? τοσο πολλα θα στοιχησει? να κανουμε ερανο στην blizzard αν ειναι να τις αγορασουμε εναν server μην μπαινει και μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Tρελο αγχος ο Θοδωρας :p

Ρε εγω λεω παλι καλα, καθε φορα που βγαινουν off οι σερβερς.Μας εχει μαραζωσει τη ζωη αυτο το software.... :p

Μα να μη μάθουμε αν πείραμε το rank??? :p

Link to comment
Share on other sites

PvP

* Honor System

o There is now a progress bar on the Honor tab of your character window that displays how close you are to your next rank.

o The honor screen now displays a bar indicating how far along your current rank you are (Scout, Private, etc). This will let you know whether you are moving towards your next rank or falling back towards your previous rank. from week to week.

o There is a new "This Week" section of the Honor tab, which will display PvP accomplishments of the current week.

o The "This Session" section of the Honor tab has been changed to "Today", and will now display the entirety of your accomplishments for the day instead of the most recent session.

o Players rank 11 or higher can now chat in the WorldDefense channel.

o The WorldDefense and LocalDefense channels will now display your rank as well as your name when chatting.

o Battleground scoreboards now display the time elapsed in a battleground.

Εντάξει, πάνω κάτω θα μπορούμε να υπολογίσουμε :)

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά ,

από τότε που πήγα 40 lvl , χαλάρωσα για τα καλά , και όσα έρθουν και όσα πάνε. Πήρα και τον λύκο μου για τις βόλτες , φόρεσα και plate , και βγάζω τα lvl απλά και χαλαρά . Τελευταία ασχολουμαι πιο πολύ με τα λουλουδάκια και φίλτρα παρά να σκοτώνω beasts. Ρε , μπας και έπρεπε να γίνω Αλχημιστής ?:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

χεχεχε :D :D :D :D :D

’σε θα έχει σκάσει ο δικός σου...

Καλό αυτά με το PvP.Το καλύτερο είναι το ότι θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα PvP rewards ακόμα κι αν χάσεις rank.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Fake. Req Lvl 200?? yeah right...

Εν τω μεταξύ το patch ξεκίνησε να κατεβαίνει με ρυθμούς ηλικιωμένης και υπέρβαρης χελώνας.

Μπορεις να κανεις attach το μικρό αρχειάκι με το οποιο ξεκινάει να κατεβαίνει το patch?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με την &^%& 64 κβ συνδεση και την απεριγραπτη βλιζαρντ αλομα να κατεβασει τπτα,

btw για τα βρομογουριορια που με παραμυ8ιαζανε με το improved harmstring μονο 15%

chance dini αλλα το piercing howl den 8eli πια prerequest , καλες οι αλλαγεςμε τα νεα

graveyards και το wind στο camp sto souh durotar Ah μην κσεχασο και battlemasters πλεον απο τιν πολι quee gia bg

ORC FOR LIFE !! YAAAAAAAAAAA :)

(συνι8ισα τα greeklish απο wow και δεν συμαζεβομαι :D)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

’σε θα έχει σκάσει ο δικός σου...

Καλό αυτά με το PvP.Το καλύτερο είναι το ότι θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα PvP rewards ακόμα κι αν χάσεις rank.

ο δικος μου κοιματε εμεις περιμενουμε απο το πρωι να πουμε με την αχρηστη εταιρια. και ας λετε οτι θετε εγω τα εχω παρει. ειναι παντελος αχρηστη ας το κλεισουν καλυτερα το μαγαζι

http://rapidshare.de/files/3021166/...-patch.exe.html

αντε γιατι με δαυτους

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μπήκα. Έχει 11k latency βέβαια αλλά δε βαριέσαι...

Το κακό είναι πως αλλάξανε τα Cenarion και είναι ΧΑΛΙΑ...Οι ώμοι είναι σαν να έχεις γρασίδι επάνω!Έλεος...

Επίσης να ενημερώσω πως από σήμερα θα με βρίσκεται στην Orgrimmar ως Sergeant Taugrom. Kάτι Ulver, Ujin και λοιποί νέοπες έχουν να φάνε πολύ τρέξιμο....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.