Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

τοτες παιξε σε pve server γιαυτο γιναν και αυτη. δηλαδη θα βαλεις το epic για να αντεξης 3sec παραπανο στον ραγκαρος κ να τον κανεις +500 dmg απο τα μπλε σου αντικημενα. οκ np. εγω αυτο βλεπω οτι γινετε γενικα στο game foul epic στολη και ειναι scout ok men yo. δεν ξερω εγω δεν θα το εκανα αυτο στον εαυτο μου. φτιαχνωμε για να παω κανα wetlands κανα wc να σκισω κανα aliancaki κ οχι τα mob του wow οτι και να ειναι αυτα. γιαυτο κ δεν καιγομε για τα hi instance. καλα χρυσα αλλα αλλου βλεπω εγω το ζουμι.

Link to comment
Share on other sites

O καθένας βλέπει το παιχνίδι απο τη μεριά του. Γιαυτό και το wow σου προσφέρει πολλά πράγματα ωστε να ασχολείσαι με κάτι που σου αρέσει, κι οταν το βαρεθείς να κάνεις κάτι άλλο.

Το leveling 1-60, ειναι μια μεγάλη εμπειρία, το να βρείς το μπλε end game gear σου (set items ) ειναι αλλη μια μεγάλη προσπάθεια, το να κανεις PVP ειναι κατι άλλο. Το να ασχολείσαι με End game PVE, MC+Onyxia, ειναι πάλι κατι διαφορετικό.

Εγω βλέπω το PVP σαν αναγκαίο κακό, σαν κάτι δηλαδή που πρεπει να υπάρχει για να κανει το παιχνίδι πιο αληθοφανές, ειναι ωραίο πχ να γίνονται μάχες με alliance σε άσχετα μέρη ετσι απο το πουθενά, δείχνει μια αλλη πλευρά.

Προσωπικά το PVP στα BG, το βρίσκω υπερβολικά βαρετό. Ο καθένας ειναι για την πάρτη του, ουτε raid groups φτιάχνουν, ούτε τίποτα. Καθεσε με τις ώρες εκει μέσα, σκοτώνεις με τον ίδιο τρόπο, ξανα και ξανά, μεχρι να βαρεθείς, απλά για να πάρεις πόντους. Το CTF στα WG, ήταν αρκετά πιο ενδιαφέρον μιας και 10 άτομα, καπως μπορούσες να συνενοηθείς και να βγάλεις μια στρατηγική.

Link to comment
Share on other sites

Ρε θοδωρα,μηπως περασαν οι ποντοι σε 2 μερες?Ποσες ωρες ισουν μεσα χθες?

Οσο για τα epic,ποιο πολυ για μενα μετραει η χαρα της ολοκληρωσης.Το να πεις δλδ,ναι τα εχω ολα και ειμαι ο γ@μαω ταο.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο αυτος κ δεν ξερω να παιζω :p

οχι με στηλαν mail οτι ειναι bug και οτι κ καλα θα τους παρο πισω τους ποντους κ οτι το ξερουν κ το ψαχνουν το θεμα κλαιν μαιν. οχι φιλε δεν ειναι απο εχτες γιατι ολα αυτα γιναν απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 2 η ωρα το βραδυ κ απλα οταν αλλαξε η μερα ειχα τα 6 kills οσα επρεπε να ειχα. εχασα περιπου 3k ποντους αυριο θα ποσταρο κ την φωτο απο το mail τους. να με πειτε κ εσεις την γνωμη σας γιατι καποιος μου τα ειπε κ εμενα δλδ καποιος με εκανε την μεταφραση. αλλα λεει οτι ηταν bug

Link to comment
Share on other sites

εμ είδες τεο που ακόμα μετά από τόσους μήνες δεν ξέρεις να παίζεις , ευτυχώς το λες και εσύ και με βγάζεις από τον κόπο , what a noob , κάποια στιγμή θα μάθεις μωρέ , άσχετε ε ΑΣΧΕΤΕ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

εμ είδες τεο που ακόμα μετά από τόσους μήνες δεν ξέρεις να παίζεις , ευτυχώς το λες και εσύ και με βγάζεις από τον κόπο , what a noob , κάποια στιγμή θα μάθεις μωρέ , άσχετε ε ΑΣΧΕΤΕ :hehe:

βασικα εσενα noby σε εχω για πλακα ειτε με hunter ειτε με mage. τωρα που ερχετε κ η λαβοτομη θα κλαψουνε μανουλες λεμε

http://www.thottbot.com/?i=40555

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul [Σήμερα, στις 13:16]

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?FN=wow-priest&T=296239&P=1

το καλυτερο thread ολων τον εποχων. πατηστε και δειτε γιατι

υπαρχει καποια μεταφραση ελληνικη για το τι θα γινει εαν παιξει ενας τετοιος παπας σε πιβιπι σερβερ?

παντως εχω λυωσει απο τα γελια με τα διαφορετικα ειδη απαντησεων:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Ζητω ταπεινα συγνωμη απο τον SLN που ειμαι εντελως καμμενος και δεν πηγα για ξυδια χτες.

Λαθος θρετ μεγαλε :p

Eδω εισαι http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=16446 :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Χθες, στις 12:47]

βασικα εσενα noby σε εχω για πλακα ειτε με hunter ειτε με mage. τωρα που ερχετε κ η λαβοτομη θα κλαψουνε μανουλες λεμε

http://www.thottbot.com/?i=40555

με αυτό καθαρίζω κόβω κανένα φρούτο σαν και εσένα φλορεεε

κότα ε κότα θα με κλασεις τα @@ όπως πάντοτε εσύ....λόγια λόγια λόγια χεχε

πάρε και κανένα άλλο char ρε κολλημένε που έχεις και άποψη για τον καθέναν :p

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

με αυτό καθαρίζω κόβω κανένα φρούτο σαν και εσένα φλορεεε

κότα ε κότα θα με κλασεις τα @@ όπως πάντοτε εσύ....λόγια λόγια λόγια χεχε

πάρε και κανένα άλλο char ρε κολλημένε που έχεις και άποψη για τον καθέναν :p

:hehe:

ναι για να εχεις αποψη πρεπει να εχεις 8 60αριδες ολες τις φυλλες και ολα τα race. ρε ψιτ noby πετα τα βελη σου κ τρεχα για να μην σε σκισουν κανα καλσον. πιο φλωρικο pvp απο τον hunter δεν πρεπει να υπαρχη in world ολο

Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ρε παιδιά ,

γύρισα από τας διακοπάς , μπαίνω στο παιχνίδι , μιλάμε "τρεις και ο κούκος" . Την έχουν κάνει όλοι . Πράγματα στο ΑΗ τίποτα , που να βρεθούν κιόλας , αφού λοίπουν όλοι .Μέχρι και κάτι ξενέρωτοι σουηδοί , την έχουν κάνει για διακοπές . Ωραιά , την άλλη βδομάδα την ξανακάνω για καμιά 10αρια μέρες .Από Σεπτέμβριο εδώ είμαστε πάλι .Μήπως θα φύγει η blizz από εκεί που είναι ?

’ντε παιδιά καλές διακοπές και καλή αποτοξίνωση .

Link to comment
Share on other sites

καημένε τεο ακόμα κοιμάσαι ανάσκελα βλέπω με αυτά τα πιστεύω που έχεις ...

μιλάς εσύ που έχεις 2 τι 2 ....1 στην ουσίαχεχε

όσο για τον hunter μου ακόμα σε τσούζει ε , ειδικά με το που τρως μαρκάρισμα κότα ε κότα

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

GuildMap

ελπιζω να λειτουργησει συνενετικα...

βλεπεις ολα τα μελη του guild στο χαρτη :)

8α πρεπει να το εχουνε και οι υπολοιποι για να τους δεις

δε θελει ρυθμισεις

αντε ριχτε το μεσα... :turn:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.