Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

ΑΝ λεω ΑΝ το τσιμπησω απο το σουκου παιζει να με βοηθησει κανεις να καταλαβω το τι παιζει?

ερχομαι μονο και μονο για την παρεα μιας και βλεπω οτι θα το συνεχισετε για πολυ ακομα.μπορει να μην τρελαινομαι για το συγκεκριμενο παιχνιδι αλλα ισως να ειναι καλυτερα απο το γκιλντ που ναι μεν ειναι γαματο αλλα ειμαστε μονο 3 ατομα απο δω μεσα.......

δεν ξερω γμτ.....ειμαι σε σκεψεις:boxed:

αρκει να βοηθησετε και σεις.

αν τελικα το αποφασισω να ξεκινησω θα στησω οτι χαρακτηρα νομιζετε οτι χρειαζεστε περισσοτερο και αναλογα με τις αναγκες τις παρεας.

οποια βοηθεια/συμβουλη ευπροσδεκτη:flower:

Link to comment
Share on other sites

@ PGM ε, ναι...

μερικοι highpopulated μονο παιζουνε...

τι τα κανουν τοσα φραγκα ηθελα να ξερα...

κατι μου λεει πως απο αυτα που κονομαει η blizzard απο το wow, πληρωνει απο την καθαριστρια μεχρι τον προεδρο...

που φραγκο για βελτιωση των παροχων....

και δε ζηταμε τπτ περιεργο...

απλος να παιζουμε θελουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ΑΝ λεω ΑΝ το τσιμπησω απο το σουκου παιζει να με βοηθησει κανεις να καταλαβω το τι παιζει?

ερχομαι μονο και μονο για την παρεα μιας και βλεπω οτι θα το συνεχισετε για πολυ ακομα.μπορει να μην τρελαινομαι για το συγκεκριμενο παιχνιδι αλλα ισως να ειναι καλυτερα απο το γκιλντ που ναι μεν ειναι γαματο αλλα ειμαστε μονο 3 ατομα απο δω μεσα.......

δεν ξερω γμτ.....ειμαι σε σκεψεις:boxed:

αρκει να βοηθησετε και σεις.

αν τελικα το αποφασισω να ξεκινησω θα στησω οτι χαρακτηρα νομιζετε οτι χρειαζεστε περισσοτερο και αναλογα με τις αναγκες τις παρεας.

οποια βοηθεια/συμβουλη ευπροσδεκτη:flower:

Στήστο εσύ Φραγμούλη και εγώ είμαι εδώ, θα σου μάθω όλα τα μυστικά :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Εμείς κάνουμε wsg και έχουμε περίπου τριπλάσια hp στα ίδια kills και γενικά είναι βλακεία για το ρανκ το αλτερακ επειδή σφάζεις έναν και πέρνεις 16 hp ενώ με ένα κιλλ wsg 70 points

Imo όποιος θέλει ρανκ πάει wsg :)

δυστηχος η ευτηχος warsong εχει σταματησει εδω κ καιρο στον laggerspine ωχ σορυ στον daggerspine ηθελα να πω :p δεν παει κανεις φιλε μου μα κανεις. οποτε μονο το av εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 18:22]

Στήστο εσύ Φραγμούλη και εγώ είμαι εδώ, θα σου μάθω όλα τα μυστικά :tongue:

πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.........δε με λες.....αυτα τα λες απο αγαπη ή επειδη σου χρωσταω ακομα λεφτα?:hehe:

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 18:27]

Κατσε να στησει τα Win2k3 X64 και μετα ολα τα αλλα !

τι να κανουμε..........αλλος προσπαθει να στησει windows2k3 X64 και αλλος να στησει..............:whistling

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

πέσαν οι servers ρε παιδιάααααα, πεσαν οι servers πάλι. (Δημώδες , δις η στροφή ) . Από τις 16.00 της Δευτέρας , όλοι οι servers είναι εκτός λειτουργίας . Με νακόινωση της εταιρείας , θα ξαναλειτουργήσουν στις 19.00 (πιθανόν -ίσως ). Μου θυμίζει το ανέκδοτο , που ρωτάνε κάποιον πότε γενήθηκες παιδί μου , λέει αυτός 1900 ίσως 1940 σίγουρα . Μακάλας είσαι παιδί μου? Δεν ξέρουμε , γίνονται έρευνες .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ΑΝ λεω ΑΝ το τσιμπησω απο το σουκου παιζει να με βοηθησει κανεις να καταλαβω το τι παιζει?

ερχομαι μονο και μονο για την παρεα μιας και βλεπω οτι θα το συνεχισετε για πολυ ακομα.μπορει να μην τρελαινομαι για το συγκεκριμενο παιχνιδι αλλα ισως να ειναι καλυτερα απο το γκιλντ που ναι μεν ειναι γαματο αλλα ειμαστε μονο 3 ατομα απο δω μεσα.......

δεν ξερω γμτ.....ειμαι σε σκεψεις:boxed:

αρκει να βοηθησετε και σεις.

αν τελικα το αποφασισω να ξεκινησω θα στησω οτι χαρακτηρα νομιζετε οτι χρειαζεστε περισσοτερο και αναλογα με τις αναγκες τις παρεας.

οποια βοηθεια/συμβουλη ευπροσδεκτη:flower:

Eλα και συ παιδί μου στον laggerspine...:)

Αφου το ανέβαλες όσο μπορούσες...δε παει άλλο...

Mage/Priest/Warlock

Διαλέγεις και παίρνεις...Προς Θεού, οχι rogue ή Shaman...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 19:21]

Eλα και συ παιδί μου στον laggerspine...:)

Αφου το ανέβαλες όσο μπορούσες...δε παει άλλο...

Mage/Priest/Warlock

Διαλέγεις και παίρνεις...Προς Θεού, οχι rogue ή Shaman...

απο το πολυ νταουνταημ και το λαγκ αλλαξε το ονομα του απο νταγκερσπαην σε λαγκερσπαην?:giveup:

βασικα αν το παρω θα ειναι τελος εβδομαδας.προσπαθω να κρατηθω λιγο ακομα γιατι σκεφτομαι λιγακι και τον χρονο που θα μπορω να διαθεσω.δεν ειμαι για πολλα πολλα.αληθεια.

απο χαρακτηρα αποφασιστε σαν ομαδα τι χρειαζεστε παραπανω και οταν μπω τον φτιαχνω.το ξαναλεω οτι ερχομαι για την παρεα οποτε δεν εχω και προτιμησεις.:)

απλα σαν νεος θα χρειαστω καποια βοηθεια.ειδικα με τις μπαρες που απο οτι ειδα ειναι αμετρητες και γενικα δεν τα παω καλα με τα πολλα κουικ μπατονς.:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

απο το πολυ νταουνταημ και το λαγκ αλλαξε το ονομα του απο νταγκερσπαην σε λαγκερσπαην?:giveup:

βασικα αν το παρω θα ειναι τελος εβδομαδας.προσπαθω να κρατηθω λιγο ακομα γιατι σκεφτομαι λιγακι και τον χρονο που θα μπορω να διαθεσω.δεν ειμαι για πολλα πολλα.αληθεια.

απο χαρακτηρα αποφασιστε σαν ομαδα τι χρειαζεστε παραπανω και οταν μπω τον φτιαχνω.το ξαναλεω οτι ερχομαι για την παρεα οποτε δεν εχω και προτιμησεις.:)

απλα σαν νεος θα χρειαστω καποια βοηθεια.ειδικα με τις μπαρες που απο οτι ειδα ειναι αμετρητες και γενικα δεν τα παω καλα με τα πολλα κουικ μπατονς.:tomato:

Χεχε αρχισέ το οταν δε θα εχεις εξεταστική... το παιχνίδι ειναι καταστροφή...

Απο χαρακτήρα σου ειπα τι μας λείπει... Απο priest ειμαστε μονο 2, ο Mousxaris κι εγώ, κι ο DJD καπου στο βάθος :whistling :whistling

Warlock δε θυμαμαι καν αν υπάρχει και ειναι ενδιαφέρον χαρακτήρας, το summon δηλαδη ειναι τρομερό...

Mages ποτε δεν ειναι αρκετοί, τωρα ειναι 3 νομίζω... Αλλα χρειάζονται παντα κι αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 19:33]

Απο χαρακτήρα σου ειπα τι μας λείπει... Απο priest ειμαστε μονο 2, ο Mousxaris κι εγώ, κι ο DJD καπου στο βάθος :whistling :whistling

έεεε είμαι και εγώ εδώ priest τελικά έγινα και είμαι και στο guild για δες για δες :p

Link to comment
Share on other sites

Μαγκακια ενα πραγμα θα σας πω,οποιος καιγεται για τα αντικειμενα να πει να παιξει κανα diablo....ελεος!!

το μαιχνιδι ειναι σχεδιασμενο για ομαδες,παρτακια κλπ....το ομαδικο πνευμα ειναι αυτο που το κανει να ξεχωριζει απο ολα τα αλλα παιχνιδια.και ενα αντικειμενο να χασεις σε ρολαρισμα χεστικες,αμα εχεις καλο guild και φιλαρακια θα χεις και αλλες ευκαιριες για αντικειμενα.προσωπικα την βρισκω απιστευτα με το random pvp εκει οπου φαρμαρεις η πας βολτα και γινεται χαμος....και ειδικα ετσι και πεσουν 2 πενταδες ολα τα λεφτα....για πολλες ωρες..δεν δινω δεκαρα για τα rewards και για honor points.το παιχνιδι μπορεις να το δεις απο απειρες σκοπιες,αυτη ομως που σε κανει δυστυχισμενο και μοιρολατρη για μενα ειναι η χειροτερη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από naz

Μαγκακια ενα πραγμα θα σας πω,οποιος καιγεται για τα αντικειμενα να πει να παιξει κανα diablo....ελεος!!

το μαιχνιδι ειναι σχεδιασμενο για ομαδες,παρτακια κλπ....το ομαδικο πνευμα ειναι αυτο που το κανει να ξεχωριζει απο ολα τα αλλα παιχνιδια.και ενα αντικειμενο να χασεις σε ρολαρισμα χεστικες,αμα εχεις καλο guild και φιλαρακια θα χεις και αλλες ευκαιριες για αντικειμενα.προσωπικα την βρισκω απιστευτα με το random pvp εκει οπου φαρμαρεις η πας βολτα και γινεται χαμος....και ειδικα ετσι και πεσουν 2 πενταδες ολα τα λεφτα....για πολλες ωρες..δεν δινω δεκαρα για τα rewards και για honor points.το παιχνιδι μπορεις να το δεις απο απειρες σκοπιες,αυτη ομως που σε κανει δυστυχισμενο και μοιρολατρη για μενα ειναι η χειροτερη.

καλα οταν κανεις κ εσυ 30 baron run κ δεν εχεις ακομα το αντικειμενο ελα να με πεις

Link to comment
Share on other sites

Ημαρτον με τους μαγους...

Ο μονος priest σε ubrs, πεφτει Devout Mantle και ρολαρει ο μαγος και μου το παιρνει.

Ο μονος priest στο Scholomance, πεφτει το Devout crown, ξανα ο μαγος ρολλαρει και μου το παιρνει...

Φταιω εγω τωρα να ρολάρω σε οτι magisters πεφτει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.