Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Ρε σεις δεν την παλεύω άλλο.

Αντε να δεχτώ ότι για να μπορέσω να περάσω το γ@@ο το 1.7 έπρεπε να αρχίσω απο την έκδοση 1.0 και να του βάζω ξανα και ξανα Patch.

’ντε να δεχτώ ότι το insomniax addon τα παίζει με το γαμημένο το 1.7 και να ψάχνομαι πάλι με το cosmos

Αλλά πως να καταπιώ ρε π@@τη μου το γεγονός ότι το γαμήδι μου δείχνει 4000ms lag. Αει συχτήρι ρε Bliz στο τρίμηνο πάνω θα πάρεις τα προεδρικά μου καλαμπαλίκια

Link to comment
Share on other sites

ειχα παρομοια προβληματα με τα Uis την 1η μερα του πατς, την δευτερη (χθες) ως δια μαγειας... επαιζαν κανονικα το 80%... και μιλαμε φορτωνω γυρω στα 50mb uis...

Παντως ειναι ξενερωμα αυτο με τα uis...

για το 1.7 δεν χρειαζεται να γυρισεις πισω στο 1.0 και να αρχισεις να φορτωνεις... αν εχεις το τελευταιο(που το εχεις) απλως σου βαζει και το 1.7 μετα.

οσο για το lag... 4κ ms... θα επρεπε να σου ειχε ριξει dc ο σερβερ απο πολυυυ πιο πριν...

τι να πω...

αμα δεις και δε "νιωθεις" "παλευεις" αλλο εε κανε μια ετσι και ποσταρε τα ...προεδρικα ;)

Link to comment
Share on other sites

Και όμως Zarra σε πολλούς δε μπορούσε να γίνει apply το patch. Corrupted file and shit. Το repair δεν έπιανε και μόνο αυτό δούλεψε. Το είχαν και άλλοι πολλοί απο ότι είδα στα fora.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [12-09-2005 07:05]

αν δεν παρεις κανα τηλεφωνο να δεις τι κανω δεν ψηνομαι με τιποτα....αλλα με ΤΙΠΟΤΑ σου λεω:cool:

μισο να γυρισω απο το αλλο πλευρο γιατι αυτο εχει αρπαξει λιγακι.....ατιμα παιχνιδια μεσα στην εξεταστικη......αη μαστ νοτ σαρεντερρρρρρρρ

ρε γμτ την (ΚΕΝΟ)νια μου.........μιας και παει και ο σαμαελακος αγγλια θα λυωσει στο γουοου.........να μιλαμε στο κινητο δεν παιζει........στο μσν σπανια θα μπαινει......γμτ........θα το σκεφτω μεχρι τελος εβδομαδας........πρεπει να στρωθει ενα προγραμμα αλλιως δεν θα παιξει σκηνικο.....ΑΛΗΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ τι μου κανετε παλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

:rant:

βλεπω καλα :toomuchne ?

λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 14:32]

human shaman???

sln μπορεις να με πεις τι χωνης τη φρωμο μουτσουνα σου κ spamarις το πιο αξιολογο thread του lab ? :p

]

Sorry re Teo...

Θα το κανω ignore...

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδη δεν βηκε μονο για τα μεγαλα guild το παιχνιδη πρεπει να ειναι ισοροποιμενο. δλδ για να πας rank 14 τι skill χρειαζε ας με αξηγησει καποιος. παει rank 14 οποιος παιζει 24/7 η ο καλυτερος παιχτης? να πληρωσο κ εγω ενα παλικαρη να παιζουμε μαζει απο 12 ωρες? αυτο ειναι το νοημα του παιχνιδιου οσο αφορα το ranking? δεν επρεπε να πηγενη rank 14 το skill επρεπε να πηγενει το καψημο? με 2 ατομα 13 rank που τα βαζω τον εναν 1vs1 εχει χασει το φως του ακομα κ 3 εχουν ερθει εν ωρα μαχης κ παλι τον εχει πιει στεγνα τον αλλον δεν τον εχω σχεδον με τπτ. αυτο ειναι το wow rank 14 παει οποιος νανε αρκη να παιζεις 24/7 κ να εισαι σε μεγαλο guild. καλη φαση gratz.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

$#%$#%# έφαγα invalid operation μέσα σε instance.. και τώρα πρέπει να περιμένω 20 λεπτά για να μπω $%@#$%#$

ασε εγω θα χασω τωρα την θεση μου για MC , 15min.... %#!%!^@!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos [Σήμερα, στις 11:22]

ε , ρε παιδιά , αλλάξτε σέρβερ ,απλό είναι . Σχεδόν σε όλους τους άλλους σέρβερς μπαίνεις αμέσως .

Και να ξαναφτιαχνεις χαρακτηρα απο την αρχη???Εδω δεν προλαβαινω να ανεβασω αυτον...:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.