Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

To perform an emote type

e.g. /silly

Agree

Amaze

Angry

Apologize

Applaud

Applause

Beckon

Beg

Belch

Bite

Bleed

Blink

Blood

Blow

Blush

Boggle

Bonk

Bored

Bounce

Bow

BRB

Burp

Bye

Cackle

Calm

Cat

Catty

Cheer

Chew

Chicken

Chuckle

Clap

Cold

Comfort

Commend

Confused

Congrats

Congratulate

Cough

Cower

Crack

Cringe

Cry

Cuddle

Curious

Curt

Curtsey

Dance

Disappointed

Doh

Doom

Drink

Drool

Duck

Eat

Eye

Farewell

Fart

Fear

Feast

Fidget

Flap

Flex

Food

Frown

Gasp

Gaze

Giggle

Glad

Glare

Gloat

Goodbye

Greet

Greetings

Grin

Groan

Grovel

Guffaw

Hail

Happy

Hello

Hi

Hug

Hungry

Impatient

Insult

Introduce

JK

Kiss

Kneel

Knuckles

Lavish

Lay

Laydown

Lick

Lie

Liedown

Listen

Mad

Massage Moan

Mock

Moon

Mourn

No

Nod

Nosepick

Panic

Peer

Peon

Pest

Pick

Plead

Point

Poke

Ponder

Pounce

Praise

Pray

Purr

Puzzled

Question

Raise

Rdy

Ready

Rear

Roar

Rude

Salute

Scratch

Sexy

Shake

Shimmy

Shindig

Shiv

Shiver

Shoo

Shrug

Shy

Sigh

Sit

Slap

Sleep

Smell

Smirk

Snarl

Snicker

Sniff

Snub

Sob

Soothe

Sorry

Spit

Spoon

Stare

Stink

Strong

Strut

Surprised

Surrender

Talk

TalkEx

TalkQ

Tap

Taunt

Tease

Thank

Thanks

Thirsty

Threat

Tickle

Threaten

Tired

TY

Veto

Victory

Volunteer

Wave

Weep

Welcome

Whine

Whistle

Wicked

Wickedly

Work

Wrath

Yawn

Yay

-- ENJOY --

TO THOSE WHO STILL BELIEVE IN WOW....

oρισμενες φορες ευχαριστω το θεο thrall που εφυγα απο την ελληνικη ρεμπελο-μιζερη κλαν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 13:32]

To perform an emote type

e.g. /silly

oρισμενες φορες ευχαριστω το θεο thrall που εφυγα απο την ελληνικη ρεμπελο-μιζερη κλαν

Την guild μεγάλε την κάνουν ο αρχηγός και τα στελέχη που την απαρτίζουν. Στην συγκεκριμένη περίπτωση το 99% είναι μαζί σου στην καινούρια.

Εκτός αν ενοας ότι γλίτωσες από μένα και τους άλλους δύο που μείναμε στην παλιά!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [20-10-2005 16:40]

2 πραματα μονο...

1. Ο Bistekka (leader) απλα ειναι επαγγελματιας το παιδι...

Leader με @@ και οχι @@ Leader (ουτε φιλιες και ιnvite

μονο στα κολληταρια ουτε τπτ... ψυχρος

επαγγελματιας λεμε

2. Τελικα για το οτι ειμαστε αχρηστοι σαν ελληνες σε οτι

αφορα τις clan/guilds σε ολα τα παιχνιδια, δεν ισχυει

στο 100%...αποδειξη: Τα ιδια ελληνοπουλα που πριν

αδυνατουσαν να μαζευτουν για να κανουν εστω ενα

ubrs... τωρα μαζευονται με απιστευτη πειθαρχια για ZG

MC k.a.

τα συμπερασματα δικα σας...

πραγματικα αισ8ανομαι πολυ τυχερος που τρυπωσα σε αυτο το guild...

Χωρίς να ξέρω τα παιδία και χωρίς να είμαι στον ίδιο server η μόνη λογική εξήγηση που μπορώ να δώσω είναι οτι έχει κρυώσει ο καιρός και βάλανε τα κεφάλια μέσα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

εγώ ήδη τα παράτησα. Το παιχνίδι είχε καταντήσει (όταν δεν είχε το lag του πούστη) να χρειάζεται κάθε λίγο και λιγάκι συντήρηση. Βγήκε το τάδε update, βάλε αυτό το mod βγάλει εκείνο και κάνε edit στο παράλο. Αει στο διάβολο με τους αστοιχείωτους. Αλλά τι να περιμένεις απο κάτι ρετάλια που έχουν να βγάλουν νέο starcraft απο το 1998. Αντε να μην αρχίσω τους καρκίνους...

Οταν ενα παιχνίδι εξελίσεται τόσο πολύ λογικό ειναι να υπάρχουν αυτές οι αλλαγές. Οταν εμείς ξεκινήσαμε, δεν υπήρχαν τοσα mod, και δεν ειχαμε τοσα προβλήματα. Αλλα καλομάθαμε τωρα και θελουμε και το damage meter, και το auctioneer, και τις καινούριες μπάρες κλπ. Εμενα μου αρέσουν τα mod και τα ψάχνω οποτε δε με πολυ αγχώνουν οι αλλαγές. Η λύση ειναι μία, μαθαίνεις να παίζεις με το απλό interface του wow χωρίς πολλα πολλά mod, και τα προβλήματα εξαφανίζονται. Οσο για το lag, δε νομίζω οτι ειναι τοσο τραγικό, συμφωνω οτι υπήρχαν περίοδοι που ηταν πολύ εντονο και κουραστικό, αλλα τοσους μήνες που παίζουμε δεν καθομαι να ασχολούμε με το lag.

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Χθες, στις 14:12]

Την guild μεγάλε την κάνουν ο αρχηγός και τα στελέχη που την απαρτίζουν. Στην συγκεκριμένη περίπτωση το 99% είναι μαζί σου στην καινούρια.

Εκτός αν ενοας ότι γλίτωσες από μένα και τους άλλους δύο που μείναμε στην παλιά!!

Γιαγκο οποτε θέλεις μπορείς να έρθεις στο νεο guild που πήγαμε ολοι ή τελος πάντων οι περισσότεροι. Εαν σε ενοχλεί η γλώσσα, μπορούμε ανετα να τα λέμε και στα Ελληνικά, και οι Ιταλοί αυτό κάνουν, τα λενε στα Αγγλικά και μετα στα Ιταλικά για τους δικούς τους.

Οσο για το οτι εχετε αρχίσει και βαριέστε, λογικό ειναι οταν κανεις το ιδιο και το ιδιο καθε μερα και δεν προσπαθείς να κανεις κατι άλλο να βαρεθείς. Ισως κι εγω μετα απο καιρό που θα κάνουμε Molten Core να βαρεθώ, αλλα προς το παρόν περνάμε πολύ καλά, εχει αγωνία και ομαδική προσπάθεια.

Καθε μερα BG και AB, απορω πως αντέχετε... Οσοι εχετε ενα χαρακτήρα, φτιάξτε κι άλλον, σε αλλο σερβερ ισως, να δειτε και την άλλη πλευρά, να δείτε κι άλλα πράγματα. Το παιχνίδι δεν ειναι μονο ενας χαρακτήρας, τον πήγαμε 60, παμε σε 5-10 instances, AB ολη μέρα και μετα παπαλα...Τουλάχιστον αυτή ειναι η γνώμη μου..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 12:16]

http://media.putfile.com/PurePwnage-WoWisafeeling

Δε ξερω αν εχει ξαναποσταριστει αλλα ελιωσα!

"World of worcraft is a felling....who needs a social life?" :rofl: :rofl:

xaxaxaxaxaxa

:rofl: :rofl::rofl: :rofl::rofl:

nice lyrics :clap:

Link to comment
Share on other sites

Μιλαει για καποιο add-on μαλλον με ονομα The Warden,κ αυτο κανει

"collects information about all running processes in Windows, and reports back about those processes to the server of the game's publisher, Blizzard."

Ακομα κ αν το κανει δεν ειναι επικινδυνο,απλα βλεπει αν τρεχεις καποιο bot ή παρανομο add-on

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω 2 ερωτησεις...

1. αν καποιος πχ παρει rank "general" και παει και αγορασει items του general, αλλα την επομενη εβδομαδα πεσει σε κατι μικροτερο του general, θα μπορει ακομα να τα φοραει? τι γινεται σε αυτη την περιπτωση..?

2. εχω καπου 3000+ lifetime killlings... ειμαι 1st sergeant, γιατι ακομα δεν εμφανιζομαι στις λιστες τις blizd? (ενω αλλοι με μολις 1000 killings εμφανιζονται κανονικα)?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

παιδια εχω 2 ερωτησεις...

1. αν καποιος πχ παρει rank "general" και παει και αγορασει items του general, αλλα την επομενη εβδομαδα πεσει σε κατι μικροτερο του general, θα μπορει ακομα να τα φοραει? τι γινεται σε αυτη την περιπτωση..?

2. εχω καπου 3000+ lifetime killlings... ειμαι 1st sergeant, γιατι ακομα δεν εμφανιζομαι στις λιστες τις blizd? (ενω αλλοι με μολις 1000 killings εμφανιζονται κανονικα)?

1. Ναι μπορεις να τα φοράς κανονικά.

2. Δεν εχει σημασία τα killings, αλλα το standing σου στο server. Στο site της Blizz, φαινονται οι 1000 πρώτοι μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

standing μου λεει 540 στο Honor tab..

και βλεπω και στο σιτε και απλα δεν υπαρχω!

και αλλοι με μονο 1κ kills ειναι μεσα εστω και στις τελευταιες θεσεις

χμμμμμμ

περίεργο αυτό....

:hmm:....τι πληκτρολόγιο έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 17:04]

standing μου λεει 540 στο Honor tab..

και βλεπω και στο σιτε και απλα δεν υπαρχω!

και αλλοι με μονο 1κ kills ειναι μεσα εστω και στις τελευταιες θεσεις

Αργούν να το ενημερώσουν, υπομονή!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.