Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Larry

Loatheb down πριν 3 βδομαδες (σιχαθηκα το SM), και εχουμε κολλησει στον Gothik.Ελπιζουμε οτι θα πεσει αυτη την εβδομαδα αλλα μετα ειναι τα 4 παλικαρια και δεν βλεπω να κανουμε τιποτα ως το expansion.To μισο guild παιζει την Beta και ολοι ειμαστε καπως ξενερωμενοι για farming και hardcore progression.

3 bosses πριν Kel και φαινεται οτι φαγαμε τον γαιδαρο και κολλησαμε στην ουρα.Ειδωμεν.Κανεις αλλος με αντιστοιχα προβληματα?

Περίπου τα ίδια φίλε και γενικότερα πιστεύω, πολλοί έχουν ξενερώσει με το game και περιμένουν το expansion. ’σε που έχουν τρελλαθεί οι μισοί με το loot και χτυπάνε ό,τι να΄ναι για το expansion. Σιγά μην δούμε Kel, ίσα ίσα που μαζευόμαστε να κάνουμε τα ίδια bosses.Έχουμε να χτυπήσουμε Patchwerk να καταλάβεις κανένα μήνα τώρα και βάλε γιατί δεν έχουμε healers :p

Link to comment
Share on other sites

χα χα , τα ίδια και εμείς , όχι Kel δεν θα δούμε , αλλά ούτε τον Nef δεν βλέπω να ξαναβλέπουμε .

Στο guild είμαστε 8 priests , και προχτές , μη έχοντας τι να κάνουμε ξαναθυμηθήκαμε το MC και το κάναμα με εφτά healers συνολικά (όλα μέσα , shamanous , priests kai druids)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικότερα σταμάτησα εδώ και 1 μήνα σχεδόν να ασχολούμαι με τις ώρες ποια , μόνο και μόνο στο exp τα items και το explore που θα έχει δεν βλέπω πραγματικά για ποιο λόγο να ασχολούμαι ακόμα , λυπάμαι αυτούς που παλεύανε για τα tier

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Healers ftl βασικά... στο expansion θα ψαχνουν ολοι για Healer αλλα δε θα υπάρχει κανεις...ετσι που τα εκανε η blizz...μεχρι και εγω σταμάτησα τον priest μου και παίζω hunter τωρα...

True story.. κι εγώ με τον ασχημομούρη τον hunter παίζω.. ίδιος με τον πιτζίμη είναι :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Πω πω ζηλια....επειδη ημουν ο ultimate damage dealer me to dual weapon (το 2-H sword και την μυτη μου) εχετε λυσαξει.....

Troll rulezzz :D:D

Εσύ εκεί που πήγες να τον κάνεις καλό τσουπ το σταμάτησες :p

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερωτησούλα? Δεν έχω παίξει ποτέ WoW όμως ξέρω διάφορα σχετικά με μερικά αντικείμενα και άλλα ψιλοπράγματα. Βασικά με απωθεί η ιδέα οτι για να παίξω πρέπει να πληρώνω κάθε μήνα. Μήπως υπάρχει κανεις Private server ή κάποιος άλλος τρόπος να παίξω με οσο το δυνατον λιγότερα λεφτά? (πμ me if you want)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected

Να κάνω μια ερωτησούλα? Δεν έχω παίξει ποτέ WoW όμως ξέρω διάφορα σχετικά με μερικά αντικείμενα και άλλα ψιλοπράγματα. Βασικά με απωθεί η ιδέα οτι για να παίξω πρέπει να πληρώνω κάθε μήνα. Μήπως υπάρχει κανεις Private server ή κάποιος άλλος τρόπος να παίξω με οσο το δυνατον λιγότερα λεφτά? (πμ me if you want)

Σε απωθεί η ιδέα ? Μηπως σε απωθεί και η ιδέα να πληρώνεις για τα παιχνίδια ? Νομίζω οτι 13 ευρώ το μήνα ειναι 2 καφέδες και δεν ειναι και τοσο μεγάλο το ποσό. Private servers ισως να υπάρχουν αλλα αμα ειναι να σπαταλήσεις το χρόνο σου για να παιξεις wow σε non official server οπου μια μερα θα ξυπνήσεις και ο χαρακτήρας σου παπαλα... εγω δε θα το τολμούσα...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι δίκιο εχεις. Αλλά επειδή ουτως ή αλλιώς δεν μπορώ να αφιερώνω πολλές ώρες (καθόλου βασικά) σε games ελεγά μήπως να μάθαινα 5 πραγματα σε κανέναν Private server παρά να δώσω εστώ και 4 ευρώ τον μήνα ενώ δεν θα έχω την δυνατότητα να το εκμεταλευτώ (κάθε σαββατο παιζω κανένα παιχνιδάκι και αν). Πάντως μιλάμε οτι έχει κάψει πολύ κόσμο το WoW....και δεν ειναι ρε γαμώτο μου να πεις οτι θα κάτσω να παίξω μια ώρα για την πλάκα μου, εδώ αν θα κάτσεις μετά δεν σηκώνεσε ευκολά...οχι τόσο γιατι σε αποροφάει όσο γιατι π.χ αν σου κάτσει παλούκι quest δεν σηκώνεσε. Φανταστείτε τα λέω όλα αυτα ενω δεν εχω καν κουνησει καποιον ηρωα στο WoW απλά βλέπω κατι φίλους μου που βρωμάνε καύλα απο χιλιόμετρα μακρια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected

Ε ναι δίκιο εχεις. Αλλά επειδή ουτως ή αλλιώς δεν μπορώ να αφιερώνω πολλές ώρες (καθόλου βασικά) σε games ελεγά μήπως να μάθαινα 5 πραγματα σε κανέναν Private server παρά να δώσω εστώ και 4 ευρώ τον μήνα ενώ δεν θα έχω την δυνατότητα να το εκμεταλευτώ (κάθε σαββατο παιζω κανένα παιχνιδάκι και αν). Πάντως μιλάμε οτι έχει κάψει πολύ κόσμο το WoW....και δεν ειναι ρε γαμώτο μου να πεις οτι θα κάτσω να παίξω μια ώρα για την πλάκα μου, εδώ αν θα κάτσεις μετά δεν σηκώνεσε ευκολά...οχι τόσο γιατι σε αποροφάει όσο γιατι π.χ αν σου κάτσει παλούκι quest δεν σηκώνεσε. Φανταστείτε τα λέω όλα αυτα ενω δεν εχω καν κουνησει καποιον ηρωα στο WoW απλά βλέπω κατι φίλους μου που βρωμάνε καύλα απο χιλιόμετρα μακρια...

επειδη εισαι νεος στο παιχνιδι, θα σου δωσω μια συμβουλη. οτι και να κανεις μην διαλεξεις gnome!!! ειναι λαθος της blizzard, και θεωρουνται αποβρασματα της κοινωνιας. :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από afracten

επειδη εισαι νεος στο παιχνιδι, θα σου δωσω μια συμβουλη. οτι και να κανεις μην διαλεξεις gnome!!! ειναι λαθος της blizzard, και θεωρουνται αποβρασματα της κοινωνιας. :hehe: :hehe:

το ζητημα ειναι οτι κ να κανει μην το μαθει ο sln

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λεω να αρχισω ενα rogue καποιος γνωστης μπορει να μου δωσει μερικα tips για το τι gear και με τι stats πρεπει να κυνηγαω (nomizv +agility +stm?)

Επισης αν δεν βαριετε να μου δωσει 2 talent builds για

α) grinding

B) MAX dps

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected

Ε ναι δίκιο εχεις. Αλλά επειδή ουτως ή αλλιώς δεν μπορώ να αφιερώνω πολλές ώρες (καθόλου βασικά) σε games ελεγά μήπως να μάθαινα 5 πραγματα σε κανέναν Private server παρά να δώσω εστώ και 4 ευρώ τον μήνα ενώ δεν θα έχω την δυνατότητα να το εκμεταλευτώ (κάθε σαββατο παιζω κανένα παιχνιδάκι και αν). Πάντως μιλάμε οτι έχει κάψει πολύ κόσμο το WoW....και δεν ειναι ρε γαμώτο μου να πεις οτι θα κάτσω να παίξω μια ώρα για την πλάκα μου, εδώ αν θα κάτσεις μετά δεν σηκώνεσε ευκολά...οχι τόσο γιατι σε αποροφάει όσο γιατι π.χ αν σου κάτσει παλούκι quest δεν σηκώνεσε. Φανταστείτε τα λέω όλα αυτα ενω δεν εχω καν κουνησει καποιον ηρωα στο WoW απλά βλέπω κατι φίλους μου που βρωμάνε καύλα απο χιλιόμετρα μακρια...

Me soooo guilty...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από afracten

επειδη εισαι νεος στο παιχνιδι, θα σου δωσω μια συμβουλη. οτι και να κανεις μην διαλεξεις gnome!!! ειναι λαθος της blizzard, και θεωρουνται αποβρασματα της κοινωνιας. :hehe: :hehe:

gnome>all ειδικά warrior me ashkandi :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.