Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από disssconected [26-01-2007 17:44]

δηλαδη τραβάει 1,000 damage στο χαλαρο? και τι? 3,500 critical? και δίνει και +82strenght +74 stamina.....για να είναι σε official server πρέπει να παίζει 22 ώρες την μέρα για όλο το χρόνο (αφαίρεσα και 2 ώρες για χέσιμο με την ησυχία του διαβάζοντας κάποιο class manual, αν δεν έχει καμια χέστρα attached στην καρέκλα)...

κορυφη!!!:sick: :tomato: :sick: :tomato: :sick: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Γιωργος_Μ

Τα talents τα χεις οπως στο profile? Λιγο ακυρα μου φαινονται χωρις impale ,improved overpower, precision και rampage...

εδωσα περισσοτερη εμφαση στο rage built-up. testing profile! :p

Αρχική απάντηση από zyx

κοιτα δεν χρειαζετε να μιλησω εγω. αν θελουν μπορουν να πουνε αλλοι που ηταν μπροστα ποιους warriors εχω κερδισει. και γενικος τους dps τους κερδιζα πολυ πιο ευκολα απο τα tanks.

και κατι τελευταιο δεν το βλεπω αυτο το axe http://www.wowhead.com/?items=2.1#0cVzc

υπαρχουν πολλα items τα οποια δεν θα δουμε ακομα.....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη ειμαι ασχετος κ το θεμα ειναι μεγαλο για να ψαχνω, μπορειτε να μου λυσετε μερικες αποριες?

Για να παιξω πρεπει να παω να αγορασω υποχρεωτικα το παιχνιδι(World of Warcraft: The Burning Crusade Expansion) απο καποιο μαγαζι και να το πληρωσω 40Ε ή μπορω να το κατεβασω απο το internet και να αγορασω μια Prepaid Card (πχ 2 μηνών)?Γιατι ο δευτερος τροπος μου φαινεται πιο φθηνος...;)Τελσπαντων μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να αρχισω να παιζω κ εγω....Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αγοραζω το wow με 20Ε(πχ απο πλαισιο που εχει κ ενα μηνα) και μετα αν θελω βαζω κ το expansion?Ναι αλλα οταν βαλω το expansion το acount παραμενει ιδιο?(γιατι θα εχω προχωρησει κ ανεβασει τον χαρακτηρα) ή θα ξεκινησω καινουργιο?To κανονικο σιγουρα δεν μπορω να το κατεβασω?

Link to comment
Share on other sites

’λλο το client και άλλο το account που θα χρησιμοποιήσεις...το παιχνίδι ως πρόγραμμα μπορέις να πας να το πάρεις σε κάνα δίσκο απ το νετ καφέ να μην κατεβάζεις και τα πατς.

Όσο για το άλλο όχι δε χάνεις το χαρακτήρα αλλά με την αναβάθμιση του λογαριασμού ανοίγει το outland και το 70....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 18:25]

’λλο το client και άλλο το account που θα χρησιμοποιήσεις...το παιχνίδι ως πρόγραμμα μπορέις να πας να το πάρεις σε κάνα δίσκο απ το νετ καφέ να μην κατεβάζεις και τα πατς.

Όσο για το άλλο όχι δε χάνεις το χαρακτήρα αλλά με την αναβάθμιση του λογαριασμού ανοίγει το outland και το 70....

και μαζι με αυτα και το creation των νεων race ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τελικα πηγα το πηρα(απο πλαισιο στο οποιο ο πωλητης μου ειπε οτι πρεπει να παρω κ καρτα προπληρωμενου μηνα για να παιξω γιατι αλλιως δεν μπορουσα εκτος αν ειχα πιστωτικη....)

Τελικα δεν πηρα καρτα (ειχα δημιουργησει πριν λιγο καιρο acount κ ειχα δηλωσει την καρτα οποτε δεν ειχα προβλημα).Μου φαινεται οτι μου ελεγε ψιλομαλακιες ο πωλητης για να αγορασω κ καρτα!!!ή κανω λαθος?

Με τα πολλα το εγκατεστησα,κατεβασα τα paches(γυρω στο 1gb).....και τελικα επαιξα κ ειμαι 13Lvl night elve warrior..

Απο professios ποια θεωρειτε καλυτερη(για warrior)?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alani_gr

τελικα πηγα το πηρα(απο πλαισιο στο οποιο ο πωλητης μου ειπε οτι πρεπει να παρω κ καρτα προπληρωμενου μηνα για να παιξω γιατι αλλιως δεν μπορουσα εκτος αν ειχα πιστωτικη....)

Τελικα δεν πηρα καρτα (ειχα δημιουργησει πριν λιγο καιρο acount κ ειχα δηλωσει την καρτα οποτε δεν ειχα προβλημα).Μου φαινεται οτι μου ελεγε ψιλομαλακιες ο πωλητης για να αγορασω κ καρτα!!!ή κανω λαθος?

Με τα πολλα το εγκατεστησα,κατεβασα τα paches(γυρω στο 1gb).....και τελικα επαιξα κ ειμαι 13Lvl night elve warrior..

Απο professios ποια θεωρειτε καλυτερη(για warrior)?

skinning kai mining!!!! αν θελεις να σε πλουσιος, βεβαια.

τωρα ειναι καλυτερα να ασχολιθεις με το leveling, μονο διοτι στα 70 αρχιζει το game.

οταν φτασεις τα 70, αλλαζεις το skinning σε blacksmithing, και γινεσαι imba! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alani_gr

οποτε καλυτερα να κοιταω να ανεβαινω lvl παρα να το ψαχνω με τα professions αφου για την ωρα μου ειναι αχρηστα...

Ειμαι σωστος?

παραλληλα, μπορεις να ασκεις τα επαγγελματα, διοτι θα χρειαστεις λεφτα, για mount.

αλλα αν θελεις να ανεβεις lvl γρηγορα, τοτε, μην ασχολιθεις με proffs!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alani_gr

οποτε καλυτερα να κοιταω να ανεβαινω lvl παρα να το ψαχνω με τα professions αφου για την ωρα μου ειναι αχρηστα...

Ειμαι σωστος?

Skinning το πιο απλο προφ εβαρ και σου δίνει και λεφτά για το πρώτο μουντ τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.