Jump to content



Extreme Overclocking Live - Σάββατο 6 Φεβρουαρίου


Recommended Posts

Αύριο το μεσημεράκι άνευ απροόπτου εγω και ο crio θα παίξουμε σπίτι μου με μπόλικο LN2 & Dry Ice με τον ι7 950 μου και μερικές κάρτες ( 5870, GTX 280, 3850, 9600 & μάλλον 8800GT 512MB ) και επί της ευκαιρίας είπαμε με τον Χρήστο να κάνουμε και live streaming από το livestream.com

Τώρα ετοιμάζω το account & channel και θα κάνω update εδώ με το link.

Link to comment
Share on other sites

Αν η Classified μου ανάψει και παίξει κανονικά αύριο θα την κάψω, μπουρλότο θα την κάνω.

Το ίδιο και την 5870...

Μάλλον στην ματιάσανε Bill :045:... Την επόμενη φορά ίσως πάει καλύτερα... σας παρακολουθούσα μέχρι τις 04:00 τοπική ώρα, ενώ έβγαζα τα μάτια σ'εναν celeraki... Μπράβο για την προσπάθεια πάντως... και η μουσική σας ήταν πολύ καλή...:023:

Link to comment
Share on other sites

Με τοσους γκαντεμηδες που μαζευτηκαν εκει περιμενες να πανε ολα καλα?:p:p

stealth

Άμα εννοείς εμένα, ένα σου λέω :p

Tο μόνο επιτχημένο session του Bill το είχε μαζί μου:050::077::067:

Απλά lol

Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσει η επιστημονικη εξηγηση που δίνετε....χαχαχαχαχα

Tο εξετασαμε επιστημονικως και λεπτομερως το θεμα...μαλλον τον ματιασανε οπως ειπε ο varachio η τον γκαντεμιασαν οπως ειπα εγω, το 1 + 1 γκαντεμης = 1 τυχη δεν λειτουργησε που ειπε ο dellman αρα το συμπερασμα ειναι οτι υπηρχε και αλλος γκαντεμης εκει...:017::p

stealth

Link to comment
Share on other sites

Tο εξετασαμε επιστημονικως και λεπτομερως το θεμα...μαλλον τον ματιασανε οπως ειπε ο varachio η τον γκαντεμιασαν οπως ειπα εγω, το 1 + 1 γκαντεμης = 1 τυχη δεν λειτουργησε που ειπε ο dellman αρα το συμπερασμα ειναι οτι υπηρχε και αλλος γκαντεμης εκει...:017::p

stealth

Ή οτι υπήρχε μονός αριθμός γκαντέμηδων:p...

Πάντως μπράβο στα παιδιά... είχαν το κουράγιο να μην τα παρατήσουν μετά την στραβή που τους έκατσε... σαν πραγματικοί showman :yelclap:!!! αλήθεια είχατε σκεφτεί για το back up system για το ενδεχόμενο μιας στραβής ή σας βγήκε εκείνη την ώρα;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.