Jump to content



SSD Samsung 850 EVO 250GB - 94.90 €


Recommended Posts

Προσφορά στο e-shop με 10 € λιγότερο από skroutz.

 

Edit: έβαλα παραπάνω 1 ευρώ :p . Το σωστό είναι 94.90 €. Ας το διορθώσει κάποιος υπεύθυνος

 

Το Link το έβαλε ο Lakiss  :T:  ας το βάλω και εδώ 

 

http://www.e-shop.gr/ssd-samsung-mz-75e250b-eu-850-evo-series-250gb-25-sata3-p-PER.306098?gclid=CKyVqYeJ3MgCFUgTwwod_fMCgQ

Έγινε επεξεργασία από rastafari
Αλλαγή ετικέτας τίτλου σε "έληξε".
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παπαλα παλι .

Το ότι ξαναμπήκε το eshop στο σκρουτζ ειναι ελπιδοφόρο .

Να πω ότι ψωνισα κατι πρόσφατα από εκεί ( εις γνώση μου τι θα γίνει σε περίπτωση ,βλάβης ,rma κτλ ) ,τους παραπονέθηκα για τη συμπεριφορά υπαλλήλου ( με εκραξε γιατι δεν ήμουν παρόν τις ώρες που θα ήθελε να είμαι ,Lel ) και ασχολήθηκε έστω κάποιος .

Better than nothing.

Link to comment
Share on other sites

Παπαλα παλι .

Το ότι ξαναμπήκε το eshop στο σκρουτζ ειναι ελπιδοφόρο .

Να πω ότι ψωνισα κατι πρόσφατα από εκεί ( εις γνώση μου τι θα γίνει σε περίπτωση ,βλάβης ,rma κτλ ) ,τους παραπονέθηκα για τη συμπεριφορά υπαλλήλου ( με εκραξε γιατι δεν ήμουν παρόν τις ώρες που θα ήθελε να είμαι ,Lel ) και ασχολήθηκε έστω κάποιος .

Better than nothing.

Μου φαίνεται ότι ξαναβγήκε ξανά  :hmm:

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα τον δίσκο αλλά με αυτά που διαβάζω για το κίτρινο μαγαζί έχω μπει σε σκέψεις. Σε περίπτωση που χρειαστεί εγγύηση έχω να κάνω με το Eshop ή την Samsung? Για η το μεγαλύτερο δέλεαρ είναι τα 5 χρόνια εγγύησης. Αν λόγο eshop δεν διασφαλίζονται τότε να ακυρώσω..

Έγινε επεξεργασία από anikologr
Link to comment
Share on other sites

Χίλιες φορές με τη samsung . Γενικά σε οτιδήποτε αμα έχεις πρόβλημα μιλάς με την εταιρεία. Δεν μπλέκεις με τα καταστήματα γιατί δε ξεμπλέκεις άλλο

Σωστά τα λες αλλά η Samsung θα δεχθεί να μιλήσω απευθείας μαζί της η θα με στέλνει στο eshop?
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μου περισσεύει το κατοστάρικο αυτήν την εποχή το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. . .

Από την άλλη υποψιάζομαι πως στις γιορτές θα βγουν και άλλες προσφορές. . .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μου περισσεύει το κατοστάρικο αυτήν την εποχή το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. . .

Από την άλλη υποψιάζομαι πως στις γιορτές θα βγουν και άλλες προσφορές. . .

Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα μπαίνοντας σε πειρασμό με την προσφορά ,αλλα μετά από εσωτερικό διάλογο 30 δευτερολέπτων ,κατέληξα ,πως αφού στην ουσία δεν "καίγομαι " για αλλαγή ssd , θα περιμένω λίγο .

Έτσι κι αλλιώς οι τιμές πέφτουν σχετικά γρήγορα .

Θα περιμένω να γίνουν οι 500αρηδες το sweet spot ,να μη κοιτάζω για ssd παλι του χρόνου που θα έχει κάποιος προσφορά κάποιο καλό 500αρη...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.