Jump to content



Windows 10 και Skype not responding 7.15.85.103


Recommended Posts

Είπαμε βρε παιδιά ​(βασικά εγώ υποψιάζομαι). H MS προσπαθεί να ενοποιήσει το skype για desktop με την universal app του skype αλλά και με την messaging app (universal) για windows mobile 10. Είναι πολύ πιθανό όλα αυτά τα προβλήματα να προέρχονται ακριβώς από αυτήν την προσπάθεια ενοποίησης, η οποία συμβαίνει σε πραγματικό χρόνο (και όχι μόνο για preview builds), καθώς έχει "υποσχεθεί" ότι από 14/12 θα ξεκινήσει η διάθεση της τελικής έκδοσης των windows mobile 10.

Έγινε επεξεργασία από cna
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να βαλεις οποιαδηποτε αλλα ακουστικά να δεις αν συμβαινει το ιδιο; Πχ βαλε τιποτα ψειρες... 

Βασικα ενεργοποιειται κανα λογισμικο με το που εισερχονται τα ακουστικα στη θυρα;

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν εχει κολλήσει πάντως απο την ώρα που αποδυνδεσα τα corsair. Θα δοκιμάσω και το repair να τα συνδέσω και θα ενημερώσω

Φαντάζομαι το έχεις κοιτάξει, αλλά ρωτάω μήπως...:

Στις ρυθμίσεις έχει απευθείας πρόσβαση στα ακουστικά ή ως output device/dx device ?

Link to comment
Share on other sites

α καλά τώρα είδα τα μηνύματα. Sorry παίδες αλλά είμαι λίγο χαμένη αυτές τις μέρες.  :unsure: 
@tommybertsen, Δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο δεν έχω βρει χρόνο να ασχοληθώ απλά τα έχω αποσυνδέσει προς το παρόν
@Wizard!, απευθείας πρόσβαση όσο τα έχω συνδεδεμένα.

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τη λύση να γελάσετε. Δε ξανακόλλησε. Η αλλαγή είναι ότι αντί να έχω συνδεδεμένα τα ακουστικά στο front panel τα σύνδεσα απευθείας στη μητρική. Τα σχόλια δικά σας :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τη λύση να γελάσετε. Δε ξανακόλλησε. Η αλλαγή είναι ότι αντί να έχω συνδεδεμένα τα ακουστικά στο front panel τα σύνδεσα απευθείας στη μητρική. Τα σχόλια δικά σας :p

Εγώ πάντως δεν έχω τίποτα στο front panel, αλλά χρησιμοποιώ δύο εξόδους speaker/line out από τη μητρική. Θα δοκιμάσω να αποσυνδέσω τη μία για δοκιμή...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.