Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος LazyGreek έγραψε:

Θέλετε να μαζευτούμε (20-30 άτομα θέλει) δεν θέλει παραπάνω, Ροπαλα, λοστά, μπαστούνια, ενας κιώλας με ένα όπλο/καραμπίνα για να μην κουνηθούνε.

Στα κεντρικά της DICE - EA ποιος το έφτιαξε το παιχνίδι δεν θυμάμαι (σε αυτούς που τον φτιάξανε θα πάμε) ενα χέρι ξύλο 10 λεπτά - και φύγαμε κύριοι στο πουλμαν από κάτω και δρόμο.. τρένο και άντε γειά

Δεν καταλαβαινω πιο ειναι το προβλημα με το παιχνιδι... Αν εξαιρεσεις τα τρενα και τα behemoth που δεν εχουν κανενα λογο υπαρξης το παιχνιδι ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξαναπει σε οποιον δεν αρεσει απλα δεν παιζει. Απλα τα πραγματα... In other news... καταλαβε κανεις για να ξεκλειδωσεις τα οπλα θελει να τα κανεις και τα 2 prerequisites στο ιδιο map???? Γιατι καταφερα να σκοτωσω 15 ατομα με το autoloading factory (αθλος για μενα) και λεω οκ στο επομενο map θα κανω απλα heal και ειμαστε κομπλε. Μονο που στο αλλο map κοιταξα και μου ελεγε οτι εχω σκοτωσει 0!!!! WTF...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, icy20 said:

Εχουμε ξαναπει σε οποιον δεν αρεσει απλα δεν παιζει. Απλα τα πραγματα... In other news... καταλαβε κανεις για να ξεκλειδωσεις τα οπλα θελει να τα κανεις και τα 2 prerequisites στο ιδιο map???? Γιατι καταφερα να σκοτωσω 15 ατομα με το autoloading factory (αθλος για μενα) και λεω οκ στο επομενο map θα κανω απλα heal και ειμαστε κομπλε. Μονο που στο αλλο map κοιταξα και μου ελεγε οτι εχω σκοτωσει 0!!!! WTF...

In a round perform 15 kills with the Autoloading 8.35 factory

;)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, chrkon said:

In a round perform 15 kills with the Autoloading 8.35 factory

;)

Ναι σε ενα μαπ (conquest) εκανα 16 kills. Μου εβγαλε και το achievement οτι το εκανα στην οθονη, στην επομενη πιστα 0...WTF...

Link to comment
Share on other sites

Δευτερη μερα σημερα το ιδιο. Μπαινω σε ενα conquest, κανω 16 kills με το autoloading factory, μου δειχνει στο οπλο οτι εχω 15/15 kills, αλλαζει το map 0/15. Με τρολλαρει το παιχνιδι? Τι γινεται? Τα heals παντως τα κραταει. Δεν χανονται... Τι γινεται. Πρεπει να κανεις πρωτα ολα τα heals και μετα να κανεις τα 15 kills? Αν ναι γιατι δεν αναφερεται καπου αυτο πρεπει να μυρισουμε τα νυχια μας? FFS...

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Δευτερη μερα σημερα το ιδιο. Μπαινω σε ενα conquest, κανω 16 kills με το autoloading factory, μου δειχνει στο οπλο οτι εχω 15/15 kills, αλλαζει το map 0/15. Με τρολλαρει το παιχνιδι? Τι γινεται? Τα heals παντως τα κραταει. Δεν χανονται... Τι γινεται. Πρεπει να κανεις πρωτα ολα τα heals και μετα να κανεις τα 15 kills? Αν ναι γιατι δεν αναφερεται καπου αυτο πρεπει να μυρισουμε τα νυχια μας? FFS...

 

https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/5zhsl0/an_issue_with_the_they_shall_not_pass_dlc/

Παράθεση

 

MEDIC: RSC 1917 Optical

The 75 heals must be done either BEFORE or DURING the round in which one performs 15 kills with the Autoloading 8 .35 Factory.

 

tl;dr: Make sure you perform the DLC Weapon Assignments for each gun in the correct (although currently unspecified) order, or you may find yourself needing to do them over again.

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Δευτερη μερα σημερα το ιδιο. Μπαινω σε ενα conquest, κανω 16 kills με το autoloading factory, μου δειχνει στο οπλο οτι εχω 15/15 kills, αλλαζει το map 0/15. Με τρολλαρει το παιχνιδι? Τι γινεται? Τα heals παντως τα κραταει. Δεν χανονται... Τι γινεται. Πρεπει να κανεις πρωτα ολα τα heals και μετα να κανεις τα 15 kills? Αν ναι γιατι δεν αναφερεται καπου αυτο πρεπει να μυρισουμε τα νυχια μας? FFS...

Και στα μεταλλια ετσι ειναι. Σου δινει καποια πραγματα να κανεις αλλα τα μετραει μονο οταν ερθει η σειρα τους.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες δεν ξερω ποσοι παιζετε εκει αλλα μην ξαναπατησει το ποδι κανενας στο server των BFGR.

Τα παιδια ειναι κακοι παιχτες και κανουν ban οποιον τους σκοτωνει.

Μακρια απο αυτα τα χαλια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fatalara said:

Παιδες δεν ξερω ποσοι παιζετε εκει αλλα μην ξαναπατησει το ποδι κανενας στο server των BFGR.

Τα παιδια ειναι κακοι παιχτες και κανουν ban οποιον τους σκοτωνει.

Μακρια απο αυτα τα χαλια.

Ισχυει αυτο????? WTF...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.