Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Aαααααα οκ. Παντως τον τελευταιο καιρο εχει μαζευτει ολη η φύρα στο παιχνιδι. 4 games παιξαμε χτες. Σε ολα ημουν top2 η top1, το squad μας ηταν οι περισσοτεροι top5 και ολη η υπολοιπη ομαδα απλα δεν έκανε τιποτα. Πεταμενοι στα πατωματα ολοι και καμμια καλυψη. Ουτε revive ουτε τπτ... Τραγικοι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Aαααααα οκ. Παντως τον τελευταιο καιρο εχει μαζευτει ολη η φύρα στο παιχνιδι. 4 games παιξαμε χτες. Σε ολα ημουν top2 η top1, το squad μας ηταν οι περισσοτεροι top5 και ολη η υπολοιπη ομαδα απλα δεν έκανε τιποτα. Πεταμενοι στα πατωματα ολοι και καμμια καλυψη. Ουτε revive ουτε τπτ... Τραγικοι.

Συμφωνώ. Κάποιοι είναι αισχροί hackers κιόλας. Παρατηρώ πάντως πως το ξαπλώνειν είναι universally acclaimed.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιαυτο οι τσολιαδες σαν εμενα ακομα και πετσα να τρωμε ειναι ψηλα στο scoreboard...Γιατι οι αλλοι απλα περιμενουν ποτε θα περασει ο αλλος απο γωνιες και σκιες πατωματα κτλ για να τον φανε.

Link to comment
Share on other sites

...ο μέσος όρος ικανότητας έπεσε. Μέχρι κ γω ήμουν στην πεντάδα εύκολα χθες. Έτρωγα κάτι ξεκάρφωτες με Gewher από 150άριδες παίχτες στο διπλανό map αλλά γενικά έβλεπα κόσμο να βαράει τα πουλιά όταν έβγαινα μπροστά τους. Εμένα θυμήθηκα.... :D

...το revive το ψάχνεις πλέον. Ακόμα και το health crates είναι ελάχιστα, τη στιγμή που βλέπεις 10 medics με modragons διπλα σου.

...δεν πολυκυνηγάνε το objective. Πετσετούλα, αντιλιακό και telescopic παίζει αρκετά.

 

....όμως τρεις-τέσσερις γύρους που έπαιξα χθες, τα game τελείωναν στον πόντο. 1000-935, 1000-986 και δε θυμάμαι τα άλλα. Άγρια ντέρμπι.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

...ο μέσος όρος ικανότητας έπεσε. Μέχρι κ γω ήμουν στην πεντάδα εύκολα χθες. Έτρωγα κάτι ξεκάρφωτες με Gewher από 150άριδες παίχτες στο διπλανό map αλλά γενικά έβλεπα κόσμο να βαράει τα πουλιά όταν έβγαινα μπροστά τους. Εμένα θυμήθηκα.... :D

...το revive το ψάχνεις πλέον. Ακόμα και το health crates είναι ελάχιστα, τη στιγμή που βλέπεις 10 medics με modragons διπλα σου.

...δεν πολυκυνηγάνε το objective. Πετσετούλα, αντιλιακό και telescopic παίζει αρκετά.

 

....όμως τρεις-τέσσερις γύρους που έπαιξα χθες, τα game τελείωναν στον πόντο. 1000-935, 1000-986 και δε θυμάμαι τα άλλα. Άγρια ντέρμπι.

 

 

Deliverance το έχουμε κάνει το bf1.

Έχει την πλάκα του πάντως να βλέπεις τον άλλον να βαράει τα πουλιά. Παίρνεις θάρρος και σκέφτεσαι ότι είσαι η Άννα Κορακάκη των φτωχών.

Link to comment
Share on other sites

Operations στο Fort de Vaux.

Παίζω medic με το howell sniper. Ξεκινάω με σκορ 8-2. Χάνουμε και διαβάζω στο chat τις εκκλήσεις των συμπαικτών μου για περισσότερους Medic και res. Medics αρκετοί, καθόλου revives.

Πράγματι, βλέπω μπροστά μου ίσαμε 10 πτώματα. Αρχίζω λοιπόν να κάνω revive. Τα deaths πέφτουν βροχή, αλλά δεν με νοιάζει. Έχουμε μιαν αποστολή. Τελικό αποτέλεσμα: νενικήκαμεν. 12-14 σκορ, αλλά με τη σύριγγα για όπλο κι ευχαριστημένος να 'μαι. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:

Fort De Vaux και Howell Sniper!????

 

78AP.gif

Εδώ, ρε συ, έπαιζα με martini henry/arisaka (και έκανα και θετικά σκορ). Το howell φαντάζει σαν hellriegel...

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται λίγο αδύναμο το Howell (ενώ δεν είναι) και μάλλον φταίει ο ήχος του.

Το farquhar είναι το overall καλύτερο. Θα παίξεις κ Fort de Vaux αλλά θα επιβιώσεις και στη Galicia.

 

Τώρα τελευταία επειδή ανεβάζω λίγο και τα υπόλοιπα classes, κυρίως scout, μου φαίνεται δύσκολο να επιλέξω κάτι λιγότερο από RSC όταν παίρνω τον Medic.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

εμένα πάλι τελευταία με αρέσει το selbstlader 1916... έχει μεγαλύτερο νομίζω damage από howell (54 vs 44) 2 vs 3 bullets  to kill

Αυτο με βόλεψε ως medic πριν το γυρίσω στο howell. Προσπαθώ να κάνω transitioning μεταξύ των 2 χωρίς να χάνω την αίσθησή τους. Ως Scout, έχω κατασταλάξει στο gewehr 98.

Link to comment
Share on other sites

Γ@@@@μώ τη dice/ea και το κ@@λοπαίχνιδο. Από χθες, αρχίσαμε πάλι τα περίεργα με τη στόχευση των όπλων. Το howell έμοιαζε βαρύ κι ασήκωτο και η στόχευση ήταν για γέλια.

Πιθανότατα έχουν λαλήσει ξανά οι servers, αλλά ήμαρτον, ρε παιδιά. Να βρίσκεις το feeling του όπλου και να το χάνεις κατά αυτόν τον τρόπο, δεν αντέχεται....

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Προχθές, το ένιωθα πολύ καλύτερο. Χθες, ήταν σαν να κρατούσα άλλο όπλο. 

Ακριβώς επειδή δεν το είχα με το howell και ξαφνικά άρχισα να το νιώθω, μπορώ να καταλάβω τη διαφορά. Τα ίδια χάλια είχε και το selbstlader. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Όχι. Προχθές, το ένιωθα πολύ καλύτερο. Χθες, ήταν σαν να κρατούσα άλλο όπλο. 

Ακριβώς επειδή δεν το είχα με το howell και ξαφνικά άρχισα να το νιώθω, μπορώ να καταλάβω τη διαφορά. Τα ίδια χάλια είχε και το selbstlader. 

Μάλλον τα έφτυσε το ποντίκι σου. ??

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.