Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

ήμουν αυτήκοος μάρτυς σε Rage quit -unistall rigo sto bf5 beta...

το ίδιο και σε rage quit fatalara....(οκ...δεν είναι σπάνιο αυτό)

εχω βρεθεί εν μέσω θρησκευτικών υβρεων του λαζάρου που ακούγονται  σιγανά σαν προσευχή και έντονων  ύβρεων /ευχών (όπως το παρει κανείς) & κοπανημάτων πληκτρολογίων/οθονών κτλ από μαριο...

 

για όλα αυτά σε ευχαριστώ discord και bf...ο μόνος λόγος να παίζω είναι η παρέα σας....

 

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Συναγωνιστές μου, ζητώ τη βοήθειά σας. Μου έχει μπει στο μυαλό η ιδέα (έμμονη θα έλεγα) να δοκιμάσω το martini henry sniper.

Όλα καλά μέχρι εδώ. Το πρόβλημα είναι ότι δεν το έχω ξεκλειδώσει (τα kills που απαιτούνται τα έχω κάνει, αλλά έχω 4/25 bayonet charges).

Να κάθομαι και να μπαίνω σε random servers με σκοπό να τρυπήσω κανέναν άτυχο, δεν θέλω.

Προσφέρεται κανείς από εσάς για την ανωτέρω αποστολή;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Συναγωνιστές μου, ζητώ τη βοήθειά σας. Μου έχει μπει στο μυαλό η ιδέα (έμμονη θα έλεγα) να δοκιμάσω το martini henry sniper.

Όλα καλά μέχρι εδώ. Το πρόβλημα είναι ότι δεν το έχω ξεκλειδώσει (τα kills που απαιτούνται τα έχω κάνει, αλλά έχω 4/25 bayonet charges).

Να κάθομαι και να μπαίνω σε random servers με σκοπό να τρυπήσω κανέναν άτυχο, δεν θέλω.

Προσφέρεται κανείς από εσάς για την ανωτέρω αποστολή;

 

haha έρχομαι εγώ να δοκιμάσω και stream settings

 

Rewind84orig
 

εδιτ

πες ώρα

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Συναγωνιστές μου, ζητώ τη βοήθειά σας. Μου έχει μπει στο μυαλό η ιδέα (έμμονη θα έλεγα) να δοκιμάσω το martini henry sniper.

Όλα καλά μέχρι εδώ. Το πρόβλημα είναι ότι δεν το έχω ξεκλειδώσει (τα kills που απαιτούνται τα έχω κάνει, αλλά έχω 4/25 bayonet charges).

Να κάθομαι και να μπαίνω σε random servers με σκοπό να τρυπήσω κανέναν άτυχο, δεν θέλω.

Προσφέρεται κανείς από εσάς για την ανωτέρω αποστολή;

Ειναι μακραν το χειροτερο οπλο στο game.

Η σφαιρα παει τοσο αργα που δεν υπαρχει περιπτωση να πετυχεις τιποτα εκτος και αν ο αλλος ειναι σταθερος.

Χτυπας, αλαζεις σφαιρα και το kill ερχεται μετα αν ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

haha έρχομαι εγώ να δοκιμάσω και stream settings

 

Rewind84orig
 

εδιτ

πες ώρα

Μετά τις 23.00.

πριν 47 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

τοσα εχω κ γω :hehe:

 

edit: κ συνολικα στο παιχνιδι τοσα πρεπει να εχω :topickonesnose:

Lazy, μπες και συ, να κυνηγάω 2 άτομα σ' ολόκληρα τα maps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@DEADLAZARUS καθημερινη κατα τις 22.30 αρχιζουν να βαραινουν τα βλεφαρα (ξυπναω 6 το πρωι)...

 

ΠΣΚ καθομαι(οχι σου :hehe: ) οσο θες

Θα δοκιμάσω και μόνος μου και βλέπουμε. Αν μπορείτε να κάνετε τα θύματα θα το εκτιμούσα....

Link to comment
Share on other sites

Success story. Με την ευγενική χορηγία των @ARMAGEDDON και karvelix, τους οποίους και ευχαριστώ δημοσίως, ξεκλείδωσα το Martini Henry sniper. 

Λίγο περίεργο και αργό το σκόπευτρο, αλλά θα το συνηθίσω. 

Υ.Γ. Όλα τα λεφτά η σκηνή όπου προσγειώνεται ο Νικόλας στο obj A της Sinai Desert και πηγαίνοντας να κάνω το bayonet charge κολλάω σε ένα χαμηλό ύψωμα με αποτέλεσμα να ακυρωθεί όλη η διαδικασία. Ακόμα γελάνε στο Βιλαμπάχο....

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο, χθες έκανα κούρα υγείας κι ομορφιάς, ήτοι κοιμήθηκα νωρίς, αλλά διάβασα αυτό που λες. Κάποιο πρόβλημα είχαν πάλι στην EA (πρωτότυπο) και έπεσε το κράξιμο της αρκούδας. Ασόβαροι εντελώς. Κάθε τρεις και λίγο έχει θέματα το origin.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι ότι έπεσε το origin. Μπορεί να συμβεί. Το θέμα είναι ότι συμβαίνει συχνά αυτό το φαινόμενο. Εντάσσεται στο manual "σεβασμός του καταναλωτή" της EA.

Link to comment
Share on other sites

Οτι να ναι γενικα..

Εχει καταντησει λιγο αηδια αυτο το πραγμα. Με καθε update να καθεσαι να ψαχνεσαι για το τι φταιει που το παιχνιδι δεν παιζει σωστα.

Παιζω και εχω 80 βαθμους σε cpu + gpu.. ελεος

Link to comment
Share on other sites

Τραγικα πραγματα...Αναγκαστικα βραδιατικα και εκανα format. Μπηκα να παιξω μετα απο 2 βδομαδες παιζω 2 παιχνιδια και μετα βλεπω κατι τραγικα frame drops του στυλ 40 fps...

Λεω δεν μπορει κατι παιζει. Κανω επανεκκινηση / ddu και επανεγκατασταση drivers gpu.

Τιποτα τα ιδια και χειροτερα. Τωρα και ingame οχι μονο οταν μου δειχνει το χαρτη πεφτει και 30-60 fps.

Μετα το format ειμαι κοντα στα 100 αλλα παλι εχω για μισο δευτερολεπτο σταματημα εικονας και frame drop και επανερχεται.

Βεβαια σε ολη αυτη τη διαδικασια η gpu δουλευει 30-50%. Ποτε παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Τραγικα πραγματα...Αναγκαστικα βραδιατικα και εκανα format. Μπηκα να παιξω μετα απο 2 βδομαδες παιζω 2 παιχνιδια και μετα βλεπω κατι τραγικα frame drops του στυλ 40 fps...

Λεω δεν μπορει κατι παιζει. Κανω επανεκκινηση / ddu και επανεγκατασταση drivers gpu.

Τιποτα τα ιδια και χειροτερα. Τωρα και ingame οχι μονο οταν μου δειχνει το χαρτη πεφτει και 30-60 fps.

Μετα το format ειμαι κοντα στα 100 αλλα παλι εχω για μισο δευτερολεπτο σταματημα εικονας και frame drop και επανερχεται.

Βεβαια σε ολη αυτη τη διαδικασια η gpu δουλευει 30-50%. Ποτε παραπανω...

Πού οφείλονται όλα αυτά;

Έγινε κάποιο update στο παιχνίδι και η Dice τα γ@μησε όλα;

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.