Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

3 minutes ago, Lazy Dog said:

Δοκιμαστε με 1-2 οδηγους πισω....αυτοι εδω οι τελευταιοι ειναι ΓΤΠ

 

Με την 2080ti δεν υπάρχει driver άλλος παλαιότερος περιμένετε μέχρι την Παρασκευή θα βγει νέος feta driver

Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Δοκιμαστε με 1-2 οδηγους πισω....αυτοι εδω οι τελευταιοι ειναι ΓΤΠ

Έχω να βάλω οδηγούς... Πρέπει να είμαι 3-4 πίσω. Όχι ότι είχα κάποιον λόγο. Από διαίσθηση. Τελικά, δικαιώνομαι, καθώς βλέπω ότι έχετε θέματα με τους τελευταίους drivers.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα επαιξα 3 γυρους, 98% καρφωμενο. Που κ που κανει ενα ντιπαρισμα στα 80(εχουν θεμα οι οδηγοι) αλλά μεχρι εκει....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lazy Dog said:

Τωρα επαιξα 3 γυρους, 98% καρφωμενο. Που κ που κανει ενα ντιπαρισμα στα 80(εχουν θεμα οι οδηγοι) αλλά μεχρι εκει....

Ναι το ιδιο μου κανει και εμενα με τα dip, αλλα οταν πεφτει δεν μπορεις να στοχευσεις...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πεφτει το usage αλλα δεν κανει βουτιες στα fps. Τα λογικα ανεβοκαταβασματα αναλογα τι γινεται στο παιχνιδι.

Το μονο που κανει ειναι μια η δυο φορες σε καθε πιστα θα πεσει στα 25 και θα ξανα ανεβει.

Link to comment
Share on other sites

Είπα να ρίξω μια πιστολιά μετά από 3 μέρες. Τι το θελα;

Χτυπάω τον αντίπαλο, βλέπω ότι έχω στοχεύσει σωστά και η σφαίρα χάνεται. Έτσι απλά. Πρέπει να συνέβη καμιά 10αριά φορές. 

@icy20 Μάριε, έχεις βάλει βάρη στο ποντίκι; Δοκίμασα χθες να βάλω δύο εξ αυτών. Το ποντίκι βάρυνε, το σημάδι ήταν πιο σταθερό (ή έτσι μου φάνηκε), αλλά το in game sens ήταν μάλλον χαμηλό για τα πρόσθετα βάρη, καθώς η κίνηση του πόντικα ήταν πιο περιορισμένη.

Άσε που με πόνεσε ο καρπός μου. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό, όσο καιρό χρησιμοποιώ το logitech.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα παίζει άνθρωπος από 20/11 και μετά ...

Στο νέο μου g502 δεν μπορώ να συνηθίσω το scope mode...σας βολεύει; να έχεις χαμηλότερα Dpi (Πόσα; ) και να το πατάς όταν στοχεύεις ώστε να έλεγχεις καλύτερα που σημαδεύεις...

Πολλές φορές το πατάω Ingame ασυναίσθητα...

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

δεν θα παίζει άνθρωπος από 20/11 και μετά ...

Στο νέο μου g502 δεν μπορώ να συνηθίσω το scope mode...σας βολεύει; να έχεις χαμηλότερα Dpi (Πόσα; ) και να το πατάς όταν στοχεύεις ώστε να έλεγχεις καλύτερα που σημαδεύεις...

Πολλές φορές το πατάω Ingame ασυναίσθητα...

Καλα αυτο το κανεις και χωρις τη λειτουργια του ποντικιου αμα θες. καπου στις ρυθμισεις, ADS κατι, δεν θυμαμαι ακριβως

Στο bf4 το ειχα δουλεψει λιγο, θελει συνηθεια..

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Τα 2 τα εχω πανω ναι...

Ένα πάνω και ένα κάτω;

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

1)δεν θα παίζει άνθρωπος από 20/11 και μετά ...

2)Στο νέο μου g502 δεν μπορώ να συνηθίσω το scope mode...σας βολεύει; να έχεις χαμηλότερα Dpi (Πόσα; ) και να το πατάς όταν στοχεύεις ώστε να έλεγχεις καλύτερα που σημαδεύεις...

Πολλές φορές το πατάω Ingame ασυναίσθητα...

1)Μένει να φανεί. Αν έχεις δίκιο, θα το απεγκαταστήσω και τέλος. Αν έχεις άδικο, ίσως ρίχνουμε καμιά πιστολιά, έτσι, for old times' shake.

2)Πήρες το ίδιο με μένα; Τι εννοείς με το scope mode; Προσωπικά, χρησιμοποιώ 400dpi (το χαμηλότερο). Πριν από τα 400, χρησιμοποιούσα 600dpi, αλλά σταδιακά έκανα τη μετάβαση.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Ένα πάνω και ένα κάτω;

1)Μένει να φανεί. Αν έχεις δίκιο, θα το απεγκαταστήσω και τέλος. Αν έχεις άδικο, ίσως ρίχνουμε καμιά πιστολιά, έτσι, for old times' shake.

2)Πήρες το ίδιο με μένα; Τι εννοείς με το scope mode; Προσωπικά, χρησιμοποιώ 400dpi (το χαμηλότερο). Πριν από τα 400, χρησιμοποιούσα 600dpi, αλλά σταδιακά έκανα τη μετάβαση.

Scope Mode στο G502 θεωρώ το κουμπί του αντίχειρα που πατώντας το στιγμιαία αλλάζεις το dpi...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

???

 

 

Χαμηλό; Αρχικά, έλεγα ότι είναι αδύνατον να παίξω με αυτό το dpi. Τώρα, αν με βάλεις να παίξω με 600 dpi, θα νομίζω ότι είμαι ο road runner.

πριν 1 ώρα, το μέλος sstav έγραψε:

Scope Mode στο G502 θεωρώ το κουμπί του αντίχειρα που πατώντας το στιγμιαία αλλάζεις το dpi...

Δεν το χρησιμοποιώ το εν λόγω κουμπί.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Χαμηλό;

Για μενα ναι, αλλά οτι βολευει τον καθενα...Για χρονια επαιζα με 800pdi. Απο τοτε που πηρα την 32ρα τα 900 μου φαινονται καλυτερα :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Για μενα ναι, αλλά οτι βολευει τον καθενα...στα 900 παιζω :)

Κοίτα, δεν χάνω κάτι. Θα πειραματιστώ και με υψηλότερο dpi (το max που έχω δοκιμάσει είναι το 650).

Δεν σου "φεύγει" το σκόπευτρο; Να φανταστώ ότι είναι θέμα συνήθειας.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.