Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

πριν 16 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Σιγα ρε "στασου μυγδαλα" εσυ :hehe:

 

Εξαλλου εγραψες οτι απο δω κ περα μονο single player :spell:

 

Ε, ναι. Μια πιστολιά πότε-πότε δεν κάνει κακό. Όχι για μένα. Για τη φουκαριάρα τη dice/ea.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα χρόνο, μπορώ να πω πως ένιωσα το παιχνίδι. Εντάξει, βοηθάει ότι έχουν φύγει οι περισσότεροι καλοί παίκτες, αλλά βλέπω πως παίζω κι εγώ καλύτερα και πιο μυαλωμένα.

Τις δύο τελευταίες ημέρες, έχω πετύχει και καλά παιχνίδια, οπότε του δίνω και καταλαβαίνει....

Link to comment
Share on other sites

Παίζω και σκοτώνω. Έχουν μαζευτεί όλοι οι ψάρακες και δεν ξέρουν πού να πάνε. Το gewehr 98 τούς βγάζει από τη δύσκολη θέση. Τους πηγαίνει στο κεντρικό μενού και το επόμενο spawn point.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Εδω ειδα Αλικη με σκορ 32-9 αρα ναι μαλλον εχει γινει αυτο που λες...

Με λες άχρηστο ευγενικά, έτσι?; Φαντάσου, μ' έχεις πιο κάτω κι απ' την Αλίκη....

Δεν περιγράφω άλλο:p.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχ εισαι βλαξ. Δεν σε συνεκρινα με την Αλικη. Απλα ειπα αυτο για να δειξω οτι ισχυει μαλλον αυτο που εγραψες για τους ψαρακες ?

 

ΥΓ δεν εχω παιξει ο ιδιος για να ξερω.

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Αχαχαχαχ εισαι βλαξ. Δεν σε συνεκρινα με την Αλικη. Απλα ειπα αυτο για να δειξω οτι ισχυει μαλλον αυτο που εγραψες για τους ψαρακες ?

 

ΥΓ δεν εχω παιξει ο ιδιος για να ξερω.

Εντάξει, με είπες βλάκα τουλάχιστον:p.

Πάντως, πέρα απ' την πλάκα (και τον βλάκα), οι νέοι αλλού πατούν κι αλλού βρίσκονται. Τους βλέπω και θυμάμαι τον εαυτό μου.

Link to comment
Share on other sites

Λογικο δεν ειναι? Με 0.4 kd ειπαμε ειχα ξεκινησει... Στο V την πρωτη μερα ξεκινησα με 1.5. Και ηταν κ πιο δυσκολo game... To θεμα ειναι οτι δεν ανεβαίνει τώρα πια. Πανω απο το 2 ζοριζει. Πρεπει να κανεις 3 και πανω σε ολα τα games για να παρεις 0.01 πανω lol

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Λογικο δεν ειναι? Με 0.4 kd ειπαμε ειχα ξεκινησει... Στο V την πρωτη μερα ξεκινησα με 1.5. Και ηταν κ πιο δυσκολo game... To θεμα ειναι οτι δεν ανεβαίνει τώρα πια. Πανω απο το 2 ζοριζει. Πρεπει να κανεις 3 και πανω σε ολα τα games για να παρεις 0.01 πανω lol

Κοίτα, μέσα σε 3 μέρες έχω πάει από το 1.18 στο 1.20. Μέσος όρος (αυτές τις 3 μέρες που παίζω παραπάνω), 2.30...

Link to comment
Share on other sites

Χθες, πρέπει να έπαιξα με την πλέον άκυρη ομάδα όλων των εποχών. Μας βομβάρδιζε ο spammer με το μούρομετς και οι δικοί μας τον έβλεπαν. Ο τύπος είχε σκορ του τύπου 100-5 και τον άφηναν να περνά και να ξαναπερνά από πάνω μας.

Ένα άλλο παιδάκι άρχισε να με βρίζει μετά το τέταρτο headshot στα μούτρα του. Δύο φορές με είχε στο στόχαστρο και τις 2 σήκωσα απλά το gewehr και πάρτον κάτω. 

Του απάντησα αναλόγως, γιατί τα σέρνουμε κιόλας:tomato:. Δεν είμαστε τίποτα φλώροι:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.