Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

μπήκα με τον νεκρολαζαρο αλλά λίγο ότι δεν είχα/ε κεφι -διάθεση...λίγο ότι μπαινοβγαίναμε σε server... λίγο το πέτσωμα που ετρωγα...βαρέθηκα.. και σας ακουγα απτο twitch

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

μπήκα με τον νεκρολαζαρο αλλά λίγο ότι δεν είχα/ε κεφι -διάθεση...λίγο ότι μπαινοβγαίναμε σε server... λίγο το πέτσωμα που ετρωγα...βαρέθηκα.. και σας ακουγα απτο twitch

Μπήκα σ' άλλον σέρβερ μετά και σε περίμενα, αλλά έφυγες. Μην σκας. Το de vaux είχε γεμίσει cheaters. Ο άλλος, ως scout, είχε 97 kills με 50 headshots. Τι να λέμε τώρα. Ντροπή στη Dice που δεν τιμωρεί αυτόματα τέτοια μ@λακισμένα...

Link to comment
Share on other sites

Προβληματάκι παίδες.

Κάνω φορμάτ, εχω κρατήσει εννοειται τα αρχεία του BF1. Βάζω Origin, όλα καλά. Μετακινώ το game εκεί που έχω ορίσει το Origin να έχει τα παιχνίδια, παω να το εγκαταστήσω και βλέπει μονο τα 16κάτι GB απ τα 69GB που είναι όλο το download και ξεκινάει να κατεβάζει το υπόλοιπο.

Εννοείται οτι ο φάκελος είναι όλος, ~80GB. Τι κάνουμε για να μη ξανακατέβει όλο?  

 

ΥΓ. Έχω να την κάνω την διαδικασία από εποχές BF3. Έτσι δεν το κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατεβάζει όντως.

Τον ήπιαμε όμως. Πήγα να το κάνω παύση, καταλάθος πάτησα cancel, και έσβησε όλο το φάκελο.  Οπότε παμε 70Gb. Κρίμα, ήλπιζα να μπω λίγο σήμερα. Αύριο πάλι.

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος apostolis159 έγραψε:

Ναι, κατεβάζει όντως.

Τον ήπιαμε όμως. Πήγα να το κάνω παύση, καταλάθος πάτησα cancel, και έσβησε όλο το φάκελο.  Οπότε παμε 70Gb. Κρίμα, ήλπιζα να μπω λίγο σήμερα. Αύριο πάλι.

Άντε, γιατί θέλω να έχω παρέα. Γιατί οι υπόλοιποι μετακόμισαν στο v. Ακόμα και ο Σπύρος @sstav μπαίνει για λίγο και φεύγει μετά. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο πρέπει να κάνουμε αλλαγή στο 5...Παντως χθες προχθες ενιωθα πως έπαιζα καλύτερα...όπως είπα και στο discord φαίνεται να έχουν αποχωρήσει οι καλοί παιχτες στο 5 και ομοίαζα με rigo Ι*ιεροσυλία να το λέω]...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος sstav έγραψε:

Γιώργο πρέπει να κάνουμε αλλαγή στο 5...Παντως χθες προχθες ενιωθα πως έπαιζα καλύτερα...όπως είπα και στο discord φαίνεται να έχουν αποχωρήσει οι καλοί παιχτες στο 5 και ομοίαζα με rigo Ι*ιεροσυλία να το λέω]...

Ιερόσυλε!

Μπα, δεν το παίρνω το παιχνίδι. Ίσως τα Χριστούγεννα. Μπορώ να σου πω πως αρχίζει και δεν μ' ενδιαφέρει η fps φάση. Θέλω να γυρίσω στα single player...

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή.....κ γω κρατιέμαι. (αλήθεια, όχι σαν το AC Odyssey...)

 

Να πέσει από τα 30φεύγα για ψυχολογικού λόγους.

Και να δώσουμε λίγο χρόνο στη Dice να balancaρει τα όπλα γιατί εγώ που δεν έχω θέματα με rage (quit) etc. όταν βλέπω τα smg's να κατεβάζουν κόσμο στα χωράφια του δίπλα σέρβερ, αναστατώνομαι.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

Υπομονή.....κ γω κρατιέμαι. (αλήθεια, όχι σαν το AC Odyssey...)

 

Να πέσει από τα 30φεύγα για ψυχολογικού λόγους.

Και να δώσουμε λίγο χρόνο στη Dice να balancaρει τα όπλα γιατί εγώ που δεν έχω θέματα με rage (quit) etc. όταν βλέπω τα smg's να κατεβάζουν κόσμο στα χωράφια του δίπλα σέρβερ, αναστατώνομαι.

Θες να πεις ότι έχω θέμα με το rage quit:p;

Συμφωνώ. Σε 1-2 μήνες μπορεί να παίζεις άλλο Game σε σχέση με το πώς ξεκίνησε το v. Είναι νωρίς ακόμη. Ας αλλάξουν αυτά που πρέπει και βλέπουμε. Αν, πάλι, δεν τ' αλλάξουν, καλή καρδιά. Δίνουμε τα λεφτά μας αλλού. 

Υ.Γ. 4η ημέρα αποχής. Καλά πάμε.....

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Μετα το μηνα θα δεις τα ευεργετικα αποτελεσματα της "νηστειας" :laughing:

Σήμερα θα τη ρίξω την πιστολιά μου πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.