Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Muscle memory ειναι ολο το θεμα

Αν και μπορεις στις ρυθμισεις του BF να ορισεις χαμηλότερα dpi οταν στοχευεις(το οποιο εμενα δε με βολεψε ποτε)

 

Οπως γραφω κ παραπανω με το που επαιξα για πρωτη φορα με την 32ρα, το πρωτο πραγμα που αυξησα ηταν τα dpi(900)

 

Εξαρταται βεβαια κ απο τον τροπο που παιζεις...εμενα μου αρεσει το run&gun(εξου κ τα πολλα deaths :hehe:) οποτε θελω μια συγκεκριμενη αποσταση για να κανω 180 μοιρες στροφιλικι οταν χρειαζεται...Με 400dpi θα ηθελα δυο γραφεια επιφανεια για να κανω στροφη :bleh:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, παίζει κανένας ακόμα η ριχτήκατε με τα μούτρα στο 5?

Πήρα το γκειμ τωρα που το είχε σχεδόν τσάμπα η EA.

Το 5 θα το πάρω με τη νέα χρονιά.

CaptApostolis είναι το origin ID μου.

 

edit: Για κάποιο λόγο έχω χάσει όλους τους φίλους στο origin πρόσφατα, απο όλους εσάς που παίζαμε BF3 στον BAZO οπότε όσοι θέλετε καντε με add γιατί δεν θυμάμαι τα ονόματα.

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, δεν το είχα συνειδητοποιήσει, αλλά το nickname μου είναι άκρως πετυχημένο για medic. Μου το επισήμανε random dude στο de vaux.

Φανταστείτε να σας κάνει res o deadlazarus.....

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Μιας και χτες ήταν η επέτειος των 100 χρόνων(11/11/1918) από την λήξη του 'Α ΠΠ
1914-1918

46127908_2188443728035223_11055460396470
 

Αυτό είναι το τάγμα των Cameron Highlanders πριν την έναρξη και μετά το τέλος του Α' Παγκοσμίου Πολέμου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως είναι shopped, αλλά το νόημα παραμένει απαράλαχτο. Έψαξα από τις διάφορες σχετικές συζητήσεις την πηγή από την οποία αντλεί έμπνευση η εικόνα και νομίζω είναι αυτή:

 

kildonan-museum-and-coffee.jpg

 

(https://www.tripadvisor.co.za/LocationPhotoDirectLink-g729918-d4507837-i151066428-Kildonan_Museum-South_Uist_Outer_Hebrides_The_Hebrides_Scotland.html)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ένιωσα χθες το selbstlader 1916 marksman. Το ένιωσαν μέσα τους και οι οχτροί.

Άντε, 6 και σήμερα έμειναν. Μετά τις 20 Νοεμβρίου θα αποστρατευτούμε τιμητικά. 

Link to comment
Share on other sites

Συντρόφια μου, ο καιρός γαρ εγγύς. Τελευταίο Σ/Κ για το bf1. Νομίζω ότι, τιμής ένεκεν, πρέπει να μαζευτούμε για μια τιμητική πιστολιά. Θα το ήθελε κι ο Κώστας ο Πρέκας. 

Link to comment
Share on other sites

O Κώστας Πρέκας μπορεί...αλλά γιατί τελευταίο; επειδή πολύς κόσμος θα μεταναστεύσει στο 5;  κάποιοι θα παραμείνουν....τοις κοινων ρημασι πειθόμενοι...

Spoiler

ητοι ρίχτε κάτω από τα 30 ευρώ το 5 για να φύγουμε από το 1 και εμείς...

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος Papakitou έγραψε:

Μέσα για πιστολιές.. Αλλά εγώ θα παραμείνω στο 1 ?

Κάνε με ένα add, σύντροφε. Deadlazarus1983.

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

O Κώστας Πρέκας μπορεί...αλλά γιατί τελευταίο; επειδή πολύς κόσμος θα μεταναστεύσει στο 5;  κάποιοι θα παραμείνουν....τοις κοινων ρημασι πειθόμενοι...

  Hide contents

ητοι ρίχτε κάτω από τα 30 ευρώ το 5 για να φύγουμε από το 1 και εμείς...

 

Ε, τότε έχουμε κάνα μήνα ακόμη. Για να πέσει, όμως, η τιμή τόσο χαμηλά, πρέπει να είναι μεγάλη πατάτα το v. Κι αν είναι πατάτα, γιατί να το πάρεις; Φαύλος κύκλος....

Link to comment
Share on other sites

Off topic: δεν το αγοράζω. Όχι ακόμα. Το παιχνίδι δεν έχει βγει καλά-καλά και φαίνεται να έχει πολλά θέματα. Αναμονή και βλέπουμε.

Και αν ήθελα να γίνω κακός, δεν θα το έπαιρνα καθόλου, γιατί η ατμόσφαιρα (πολύ βασικό για μένα) δεν θυμίζει Β' Π.Π. αλλά κάτι άλλο...

Κάνω την παραχώρηση να σκεφτώ να το αγοράσω παρά τις ανακρίβειες περί Β' Π.Π., δεν θα γίνω και beta tester-malakas.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

παμε μαζί... τώρα...πατάμε το κουμπί ...εγώ , εσύ , ο @Lazy Dog και ο @tommybertsen ...στα 42 ευρά....εκτός αν από Μέξικο βγαίνει φθηνότερα (?)

γκουχ γκουχ. Δεν ενδιαφέρομαι για το bf :p 

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινώ χθες με operations στις de vaux και suez. Σκορ, 27-4 και 32-7. Συνεχίζω με monte mappa, ως medic. Σκορ 21-14.

Στην επόμενη πίστα (δεν θυμάμαι το όνομα) κάνω 9-14. Τρώει ένα μικρό κόλλημα ο server και καταλαβαίνω ότι οι βολές μου δεν γράφουν. Κακώς έκατσα κι έπαιξα. Μόλις βλέπω κάτι τέτοιο, κάνω, πλέον, αμέσως quit. Χθες είχα μαζοχιστικές τάσεις και κόντεψα να σπάσω το πισί από τα νεύρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.