Jump to content



Kart Kraft


liakjim

Recommended Posts

Οπότε εγώ να μην ασχοληθώ καν?

Κώστα για μία ματιά νομίζω αξίζει. Έχεις και πολύ πιο δυνατό hardware οπότε δεν θα σε προβληματίζει η απόδοση.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, GeoF1 said:

Παιδια τι εγινε?3/6 δεν θα εβγαινε??

Δεν το βλεπω να ειναι διαθεσιμο για αγορα

Ούτε αυτοί δε ξέρουν τι κάνουν!! Την ημέρα της "κυκλοφορίας" έστειλαν ένα τόνο closed beta keys από τα οποία τα μισά δε δούλευαν κιόλας!!! Οπότε προς το παρών όχι μην περιμένετε να το δείτε στο store!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Ούτε αυτοί δε ξέρουν τι κάνουν!! Την ημέρα της "κυκλοφορίας" έστειλαν ένα τόνο closed beta keys από τα οποία τα μισά δε δούλευαν κιόλας!!! Οπότε προς το παρών όχι μην περιμένετε να το δείτε στο store!!

Δεν ειναι καλα σημαδια αυτα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι για τα πανηγυρια...

Αν κανουν πως το ανοιγουν τωρα το ΕΑ θα παει το refund συννεφο.

Εγω δεν εχω καταφερει ακομα (ουτε θα προσπαθησω αλλο) να κανω την dfgt να δουλεψει.

Μετα απο παιδεμα εχουμε φτασει στο σημειο που βλεπει πεταλια και κουμπια. Το τιμονι ακομα οχι.

Αντε γεια....!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, δεν εχει γινει release ακομα, μπορει να στρωσει....

Με gamepad το επιασα τελικα, γιατι με την τιμονιερα δε βρηκα ακρη.

Και στις ρυθμισεις του gamepad σκ@τα τα εχουν κανει...

Γενικως, καλα κανουν και δε το εχουν βγαλει ακομα, ουτε σε early access, θελει πολυ δουλεια ακομα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασε κάνεις άλλος?

@Stelios F., @Georgiadis Giorgos, @djkostas

 

Δεν θα σταθώ στα γραφικά που νομίζω δεν είναι optimized ή σε άλλα πχ το άθλιο ΑΙ που δεν με νοιάζουν, αλλά έχω την αίσθηση πως τα physics έχουν πρόβλημα. 

Το grip είναι λίγο, δεν έχεις άμεσο turn in, γλιστρά πολύ το πίσω, τα φρένα μπλοκάρουν εύκολα κ το περίεργο δεν μπορείς να υπερστρέψεις με γκάζι με το X30. 

Στο τιμόνι, δεν νιώθω πόσο γκριπ έχω μπροστά, ούτε πόσο πίσω, παρά μόνο λακκούβες και κερμπς. 

Γενικά απογοητευμένος. 

Ελπίζω να στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικά θέλουν δουλειά αν και σε μένα στα medium-high έτρεχε με 45 fps καρφωμένο. (Φυσικά δεν είναι αρκετό)

Όσο για το grip δε μπορώ να πω κάτι!! Δεν έχω συνηθίσει ακόμα το καρτ για να καταλάβω διαφορές μεγάλες (πάντως το grip του, χτίζεται κατα την διάρκεια του αγώνα)

Για εμένα το FFB είναι ακριβώς όπως θα έπρεπε να είναι!! Δηλαδή πολύ βαρύ τιμόνι, απότομο και η μόνη πληροφορία να είναι τα κερμπς που κουβαλάς!!

Ιδιαίτερη αναφορά θα κάνω στο σύστημα των "αγωνοδικών - marshals" (μιλάω για σημαίες πράσινες,κίτρινες,μπλε) το οποίο δουλεύει άψογα και εκτός από ένα μικρό bug δεν έιχα κανένα παράπονο!!

Καθώς και στους ήχους!!! Ειδικά όταν ακούς τη λαμαρίνα να τρίβεται με την άσφαλτο !!!

 

Για εμένα αν αυτό που έπαιξα και θα συνεχίσω να παίζω, μου λέγανε ότι είναι demo και ότι η EA είναι όπως ήταν του AC,  θα το αγόραζα απευθείας

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.